Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

ivulinda
8. júl 2008

NEE!!!

ena
8. júl 2008

my sme mali madarsky, a ja v nom okrem toho, ze ma lepsiu cenu a vacsiu gramaz rozdiel so slovenskym nevidim.. a teraz sme kupili aj v rakuskej bipe, len sme este neotrvorili..
a deti sa tiez nestazovali.. 🙂

ena
8. júl 2008

neotrvorili --> neotvorili..

andrea100
8. júl 2008

Ja som ho kupovala a je rovnaký len má iné balenie. Nepijeme ho preto lebo malému zistili reflux a museli sme prejsť na antirefluxné mliečko.

klaudia74
8. júl 2008

Mne teraz manžel doniesol z Budapešti Nutrilon 2, ešte som neotvárala, ale porovnávali sme čo tam je napísané a malo by to byť to isté. A cenovo je to teda doooosť veľký rozdiel!

ninka1234
8. júl 2008

aj my papáme maďarsky a je to presne to isté vravela mi to suseda magistra akurát tá cena je podstatne lepšia

lencici
8. júl 2008

my ideme do madarska na dovolenku a mam v plane si niekolko baleni kupit.Vraj sa cena neda porovnat

zuka
9. júl 2008

Caute, ja ho kupujem a je to uplne totozne mlieko, ako slovenske. Je to ta ista spolocnost (Nutricia), len v Madarsku ma inu - lepsiu - cenovu politiku 😒
Moj otec volal do madarskej lekarne a zistoval ceny, tak Nutrilon 2 vychadza asi na 340 Sk a Nutrilon 1 asi na 240 Sk... Som z BA a mohla by som ho ist kupit do Madarska, ale cena za benzin, cas atd. lepsie sa mi to oplati cez internet...
Cena je urcite super a navyse je to o 100g viac.

zanetak
autor
9. júl 2008

baby díky za odpovede, ale ešte ma trápi to, že ten slovenský obsahuje immunofortis pre prirodzené posilnenie imunitného systemu a neviem či to obsahuje aj madarský. čo myslíte?

kometka5
9. júl 2008

holky, omlouvám se, že vstupuju do diskuze, ale kde se dá sehnat na netu? ještě jsem na to nenarazila... 😉 díky

zanetak
autor
9. júl 2008

kometka5: napíš si do googla.sk predám nutrilon 1 a nájde ti to. Je tam cena 270,-sk

emmy3
9. júl 2008

A neviete my povedať ako je to s Nutrilonom HA2 alebo HA3?

junovka
9. júl 2008

zuka, a ked si objednas cez net, tak sa k tej cene nepriratava aj postovne????? 😕 Lebo ja by som mala zaujem o Nutrilon 3 😅

romana.st
9. júl 2008

Holky, já si koupila 14 Nutrilonu1 v Tescu 😀 Jeden vyšel na 199,-Kč 😉

kometka5
9. júl 2008

jj, je fakt, že já ho kupovala asi před 14dny v tescu, nutrilon 2 a taky když jsem koukala na účtenku, tak tam bylo 199,-, ale přitom žádná akce na to nikde není.

ena
9. júl 2008

junovka: ked si objednas,tak to je aj s postovnym, my sme objednavali dokopy 15 krabic, postovne bola stovka.. to bol asi taky limit na balik, bolo to necelych 15 kil..

katja78
10. júl 2008

Ahojte,
neviete náhodou, či majú podobe priaznivé ceny Nutrilonu aj v Poľsku?

ena
10. júl 2008

katja78, no ja neviem, ale skus nahodit temu POLSKY NUTRILON ;)

elinka27
17. júl 2008

mna by tiez zaujimal ten imunofortis,ktory je v tych slovenskych a na tych madarskych to uz napisane nieje,tak mi asi logicky vychadza,ze to neobsahuje.Co by mi asi vadilo.Tie Nutrilony madarske su podla mna tie,co sa tu predavali predtym,aj u nas sa daju este niekde zohnat a su tiez lacnejsie prave preto,ze nemaju ten Imonofortis(su to este povodne co sa vyrabali pred tym)

zuka
18. júl 2008

Junovka, postovne je + 75 Sk, ale este stale sa to oplati. Teraz som si objednala 5 baleni Nutrilon 2 a vysiel ma na 395 Sk/900 g.
Bezna cena za slovensky 800g je 430-440 Sk a ked je na www.nasimdetom.sk akcia, tak vychadza 405 Sk. Takze stale sa to vyplati a keby som objednala viac, tak cena je este priaznivejsia...
A navyse, posta mi ho dorucila az domov 😉

katja78
18. júl 2008

To, čo napísala elinka27 sa mi zdá veľmi pravdepodobné. Aj ja si pamätám, ako sa ešte donedávna dal kúpiť klasický, v krabici balený Nutrilon 2x 450g, bez imunofortisu, za cca 360 SK (ale môžem sa mýliť s tou cenou).
Čo som pozerala maďarské stránky, tak na fotkách síce boli trochu iné krabice, ale javili sa ako tie naše staré.
Inak, občas bývajú akcie aj u nás s novým Nutrilonom, minule som kúpila v Bille 1 ks 800-gramového Nutrilonu po 399 Sk.

zuka
18. júl 2008

Ja som prave pozrela krabice. Mam doma slovensky N1 v novom baleni, slovensky N1 v starom baleni a madarsky N2. Na starej slovenskej krabici nie je napisane, ze obsahuje Imunofortis, len je na nej nalepka, ze ho obsahuje. Imunofortis je vlastne zmes probiotik a podla zlozenia, ktore som prestudovala na vsetkych krabiciach, obsah je rovnaky. Podla mna je to marketingovy tah, probiotika, ktore davaju do mlieka len specialne nazvali... Neobavam sa, ze madarsky Nutrilon ho neobsahuje...

elinka27
18. júl 2008

ja kupujem NUtrilon 2 800g za 409sk, v nasom meste je obchod Nasimdetom.sk,ale tiez rozmyslam,ze skusim objednat ten madarsky aspon na skusku dve balenia, zatial sice nic neusetrim, ale ked u maleho prejde objednam viac.

zuka
18. júl 2008

Elinka, usetris, kedze madarsky Nutrilon je o 100g vacsi 😉

ena
18. júl 2008

ja som najlacnejsi slovensky v novom baleni kupila v lekarni za 390 sk.. len potom sme mali zasoby madarskeho, tak som zvedava, aka cena bude v tej lekarni teraz.

elinka27
19. júl 2008

zuka, hej ale pre zaciatok na tych dvoch baleniach to nebude az taka horibilna suma,ale nejak zacat musime 🙂

elinka27
19. júl 2008

ak som to dobre ratala, tak za 2x800g zaplatim 818,-, a za madarskky zaplatim 2x900g 740,- takze usetrim 78,-,ale este je tu postovne ktore stoji 75,-, cize usetrim 3koruny 😀 ,ale zasa mam o 200g viac mlieka 🙂

zuka
19. júl 2008

Takze usetris nielen 3 Sk, ale prave za tych 200g navyse... Ked objednas viac, je to este vyhodnejsie. Ja som teraz objednala 5 baleni, takze som platila za jeden 395 Sk, ale pritom mam 500 g zadarmo!

ilduska14
20. júl 2008

Ahojte.Bambuľky napíšte prosím vás konkrétnu mailovú adresu kde sa dá ten maďarský nutrilon kúpiť.Ja som sa to pokúšala nájsť cez google.sk, 😝 ale je tam toľko inzerátov na nutrilon že je to ťažké a ani neviem ktorý je správny.Veľmi vám ďakujem.

ilduska14
20. júl 2008

Predávajú aj antirefluxný?