Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

effie81
8. máj 2009

Ahoj,
od 12 mesiacov je Junior1+.

mukky
8. máj 2009

mauzos no kupujem milumil to je nutrilon ak si toto myslela...

mauzos
8. máj 2009

ja som myslela konkretne Extra, cize ten sytejsi

lulia
8. máj 2009

Ahoj.Mauzos.ja kupujem Nutrilon Premium,je to podla mna to co u nas Nutrilon extra.malemu strasne chuti

mauzos
8. máj 2009

a ako sa vola?

mukky
8. máj 2009

mauzos tak aj ten som mala ,ten na dlhsie zasytenie

lulia
8. máj 2009

Nutrilon Premium kupujem za 6 euro v madarsku.

eimiky
9. máj 2009

mauzos ja som kupovala premium a to nebol ten na dlhšie zasýtenie, bol o obyčajný nutrilon...

pipka
11. máj 2009

mauzi, ten extra je tam komfort a stoji 500g balenie cca 230 sk, v eurach este nerozmyslam 😅 😀

mauzos
11. máj 2009

pipi 😠 ja to tu tyzden taham z bab ako z chlpatej deky a ty to nakoniec vies 🙂

mukky
12. máj 2009

mauzos ved aj ja som ti pisala ze komfort 😕 😀

mauzos
12. máj 2009

no ved hej, ale potom sme skonstatovali, ze to nie je ono 😀 tak asi je 😀 😀 Uz je to jedno 😝

eimiky
13. máj 2009

baby a komfort nie je náhodou ten od bolesti bruška a keď sa bábo nemôže vykakať? aspon na Sk je taký komfort...ja teda neviem ani sa nechcem dohadovať, ale na stránke milupa som našla, že vyrábajú od 6 len normálny a potom ten komfort... a napr. od 9 mes vyrábajú 2 druhy tak si myslím, že jeden z nich to bude ten extra, len neviem maďarsky tak ťažko to preložiť, nepreložil mi to ani maďarský slovník tak neviem

effie81
13. máj 2009

Ten Komfort sa dava ked ma babo bolesti bruska.Ten extra som nenasla,maju taky Na dobru noc,ale ten je tusim tiez iba od 6 mesiacov.Ten Nutrilon Premium urcite nie je ako ten Extra,lebo ten neobsahuje ani Imunofortis.To su ako tie Beba bez bifidusov,ktore mali davnejsie.

pipka
13. máj 2009

no ja som kupila ten na dobru noc aj normalny, kombinujem jej to a mam extra 😀 😀 😀 davam pol na pol, chuti jej a spi celu noc 😎 ...a madarsky neviem ani ceknut 😅 sme po telefone s otcom konzultovali, ja som mu foneticky citala a on nam simultanne tlmocil 😀

grenadinka
14. máj 2009

kocky kolko stoji madarsky nutrilon 1 , 900g v madarskych obchodoch.

margab
14. máj 2009

Ahojte dievčata.chcela by som poprosit o radu.Ja kupujem malemu nutrilon 2-u nas na slovensku. ked sme boli v madarsku,predavačka nam tvrdila,že tam nemaju nič take ako nutrilon,tak som kupila Milupa komfort lebo sa mi to zdalo to iste,myslim koli baleniu a obrazku a zloženiu.No na moje prekvapenie,ked som ho doma rozrobilla,bolo to nechutne a absolutne odlišne od nasho nutrilonu.Tak mi prosim vas poradte,či v madarsku je alebo nie je k dostaniu nas klasicky nutrilon 2,a po čom ho tam kupujete.My chodíme do miskolca do metra alebo auchanu.dakujem

katarinagk
14. máj 2009

Hojte baby, mam na predaj Milumil 1 900g od narodenia -4 krabice-zvýsili nam tak ak by ste mali zaujem, kludne napiste, davam to za nakup.

mamina01
14. máj 2009

Ano, ale maleho strasne zapekalo. Nam aj tak najviac posobi BEBA HA od Nestle, kedze maly je alergik.

eimiky
14. máj 2009

margab nutrilon sa nevyrába už ... namiesto toho je milumil, ale komfort je na bruško

margab
14. máj 2009

eimiky dakujem. A katarinagk-ahooooj.Ja som ,,byvala ,, Majkes,zmenila som meno,lebo mi opravovali pc a všetko mi preinštalovali a ja som si nepametala hesla...Tak ako sa ti dari??A čo miminko?Ste v poriadku? Ak chceš,pošli mi ip,aby sme tu nenarušili temu. Ahoooj,Maja

lucillienka
15. máj 2009

ahojte, ja som dnes bola s mužom v madarsku - v mošoni a sme super nakúpili okrem toho nešťastného Nutrilonu. Po madarsky neviem ani ceknúť a nevedela som sa z tých ich milup vysomariť. Neviete niekto aká je krabica a názov nášho klasického NUTRILONU 2 - ten modrý so zeleným štítkom ???? bola by som veeľmi vďačná, nabudúce by som už vedela čo hladať v tých zápĺavách krabíc 🙂))

Dakujem...

eimiky
16. máj 2009
mukky
17. máj 2009

lucill ved to tam mas napisane aj podla mesiacov,od narodenia,od 6 mesiacov,od 9 mesiacov...s tym sa nemas co pomylit 🙂

ingra73
18. máj 2009

mamicky,stalo sa vam, ze ste otvorili krabicu madarskeho nutrilonu a sacok vnutri bol prasknuty na zvare? kupila som cez internet 2 a pol krabice madarskeho nutrilonu, tak ta polka, co bola volne medzi krabicami bola na zvare trolinku prasknuta aj bolo trolinku odsypane, lenze ked som otvorila original zabalenu krabicu, aj vnutri bol jeden zo sackov rovnako na zvare prasknuty ☹ stalo sa to uz niektorej z vas? tie sacky su nejako slabo pozatvarane ci co?

yasmina
18. máj 2009

kedy madari urobili nieco dobre hmmm? 😉

ingra73
18. máj 2009

☹ ☹ ☹

ingra73
18. máj 2009

no posledny krat som kupila mliecko pre maleho cez internet, chcela som usetrit a takto som vlastne prerobila....lebo dva cele sacky po 450g mozem vyhodit do kosa!!!

melory
18. máj 2009

ja nerozumiem tomu, ze preco prave madarsky?

ingra73
18. máj 2009

ako ze preco prave madarsky? ved je kupeny a vyrobeny v madarsku a pytam sa ci ma este niekto taku skusenost prave s tymto mlieckom, maminy ho kupuju prave v madarsku, lebo je tam ovela lacnejsi...