Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

vie11
21. nov 2009

pynty, už sa nutrilon nevyrába, robí sa len dopredaj, kde ho ešte majú, ale vraj sa dá kúpiť ale pod iným názvom, neviem presne pod akým. Ja som ho ešte pred 2 týždňami kúpila, no neviem či sa dá teraz ešte kúpiť.

myslava ja prikrmujem maďarským nutrilonom a zatiaľ sme nemali žiadny problém, prikrmovať som začala, keď mi malý kvôli chorobe odmietal prsník, keď mal Samko asi mesiac a 2 týždne.

mukky
21. nov 2009

myslava vola sa milupa,a papame ho cez rok..akurat ale od vcera prestal pit mlieko 😖 ,hadam je to len docasne,mame vela krabic..

mimikaa
22. nov 2009

no caute mamimy,mi madarský nutros1 davame od 2mes,to nase slovenske je uplne to iste,ale cena inaaa....madar nutros stojí 6,9 eur a na slovensku 14 ak je akcia,nebojte sa dať madarský,my prechadzame už na 2ku,mame 6 mesiacov mam rodinu v komarne ta kupi a posle,takze kludne ak madarský tak je to ako slovenský.Totiž je to rovnaký výrobca a dovaža do všetkých krajín......

mukky
22. nov 2009

ja som davala do roka 1.kedze som aj kojila...

pynty
23. nov 2009

😢

pynty
23. nov 2009

mimikaa,prosím ťa a vedela by si to nejak vybaviť?ja som bola v Magyarsku a nenašla som ☹

mukky
23. nov 2009

pynty maju ho vsade..v potravinach,v lekarnach...my sme boli pred tyzdnom

klara_klara
23. nov 2009

to fakt stoji v madarsku nutrilon len 6,9 Eur? Vsetky druhy?

pynty
24. nov 2009

pod akou značkou to tam je?
😉 😉 😉 😉

vie11
24. nov 2009

Ahojte, dnes som bola Maďarsku a v lekárni sme sa pýtali na nutrilon, teraz sa predáva pod názvom
Milupa- Milumil a majú ho za 2142 forintov v 900 g balení ( približne 8,23 EUR alebo 250,- Sk) 🙂

junovka
24. nov 2009

Milupa-Milumil je nas Nutrilon HA.Klasicky Nutrilon v Madarsku sa predava ako nas Nutrilon...teda aspon ja som taky mala pri Nelke 😉

myslava
24. nov 2009

ahojte tak ja som v sobotu madar,nutrilon oskusala a nas drobec to velmi nechce trosku vypije a potom vypluva a nas nutrilon ano tak dufam ze je to docasne lebo madar,je lacnejsi a nie je az taky sladky

mukky
24. nov 2009

myslava a kolko krabic si kupila?skus mu najpv zmiesat v pomere napr.3:1 nas a madarsky a uvidis..a postupne skus nechat uz len madarsky
my sme usetrili tisíce sk na nutrilone.

myslava je fajn dedina 😉

ladybirdie
24. nov 2009

Aj my kupujeme Nutrilon v Madarsku. Malemu chuti, nemali sme ziadny problem, ked sme menili slovensky na madarsky. 1 sme mali este Nutrilon, to bolo taky isty ako nas. 2 je uz Milumil, no ten uz lisi od nasho. Je to iny prasok, ale syn papa tak isto. A ano, aj my sme uz usetrili nemalo penazi.

mukky
24. nov 2009

9oo g tam nas stale vysiel na 220 sk a nas 800 g okolo 450 sk 🙄 takze sme presli na madarsky asi po 2 mesiacoch a je totozny s nasim,tak preco nie
jednotku sme pouzivali az do roka,a trosku sa upchaval cumlik ked neskor zmenili zlozenie,tento po roku je uz jemnucky a rozpusti sa hned aj vo vlaznej vode
milupa po roku je uz len 600 g balenie

ladybirdie
24. nov 2009

Ale aj tak to vyjde lacnejsie ako u nas. Minule v Tescu sme kupili v akcii 600g balenie za 1899 Ft. Milumil 2 je od uk. 6 mesiaca. Nam uz nestacil 1, preto pouzivame 2.

mukky
24. nov 2009

najkvalitnejsia je 1 teda ma tam aj najviac vsetkeho dobreho 😀 a ja som aj kojila takze sme pouzivali jednotku do roka
no ale par mesiacov dozadu stal benzin v madarsku 26 sk a u nas 32 sk takze sme tankovali plnu a usetrili riadne..
teraz stoji 35 sk v madarsku takze tam neusetrime nic a cesta nas stoji do madarska 500 sk,takze prerobime,ale my tam chodime na cely den zrelaxovat 😀 nakupmi aj s drobcom,taky vyletik a vecer prichadzame riadne "zrelaxovani" 😀

myslava
26. nov 2009

mukky ved som nepisala ze som z myslavy ale tak je!len ked otvorim oci a pozriem cez okno hned bytovky kvp a ty odkial ak smiem vediet?no a nas nutrilon dajak kazdy tyz,vstupa cena 490sk a madr,milumil 0 =270 sk tak rozdiel

pynty
3. dec 2009

ahojte maminy,,,,no ja som zohnala maďarský nutrilon cez net od jednej pani a som spokojná zasiela na dobierku a vyšla ma jedna krabica 900gr. 10,62 eur aj s poštovným takže super a malej chutí a ešte sa mi aj zdá že po ňom aj lepšie spinká 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mukky
3. dec 2009

pynty super 😉 aj tak ta to stale vyjde lepsie ako nas,v madarsku stoji v prepocte asi 220 sk 900 g,ak más moznost ist tak chod na nakupy do madarska,odporucam 😀

pynty
11. dec 2009

ahoj mukky zajtra idem do Madarska a dúfam že sa mi podarí kúpiť priamo 😉 😉 😉 😉 😉

mukky
11. dec 2009

pynty tak dobre nakup a daj vediet ako bolo...my ideme opat asi za 3 tyzdne..

mukky
12. dec 2009

pynty ahoj,tak ako,nakupene? 😎

pynty
26. dec 2009

ahojte maminy už mám miesto odkial pravidelne odoberáme milupu a sme spokojný,ak by ste mali záujem viem zohnať ,malá papá celkom pekne a a nemá nič proti tomu že to nieje sk nutrilon xi xi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivinka77
8. jan 2010

ahojte maminky, mam kupony na zlavu 4 Eura na Nutrilon 3 ochuteny aj neochuteny, ak to vase dietatko pije, rada predam za symbolicku cenu alebo podarujem , ozvite sa cez postu, najlepsie z BA

millada
29. jan 2010

teraz neviem, či som dobre pochopila, ze nutrilon 1 sa v madarsku vola tiez nutrilon, ale dvojka je uz milupa??? 😕

junovka
29. jan 2010

Milada, v madarsku je Nutrilon tiez Nutrilon, teda este asi pred polrokom to tak bolo a Milupa je nas Nutrilon HA 😉

osusko
2. feb 2010

ahojte mi papáme Nutrilon 1 už budeme prechádzať na 2. Aj ked mam mamu v lekárni a zoženie za veľkoobchodnú cenu ale je to vždy do tých 14 eur. Chcela by som kontakt na ten maďarský ak mi niekto môžte poskytnuť ale počula som že aj poľský je dobrý.

vladenka084
17. feb 2010

ahojte maminy, citam vase prispevky, a takisto by som sa chcela opytat na ten madarsky nutrilon. moj maly ma 6 tyzdnov a akurat dnes som bola v lekarni kupit nutrilon 1, lebo sa mi vidi ze mu uz nestaci to moje. zaskocila ma cena 6,5€ za 300g, preto by som rada vedela ci sa da kupit aj niekde v satoraljaujhely ??? ak niektora z vas vie kde asi, prosim napiste mi, ja som z trebisova, dakujem vam vopred

myslava
22. feb 2010

ahoj vladenka084 tak ja pouzivam milumil to je mad.nutrilon 900g a muz to kupuje a avcane v madrsku v lekarni a cena vychadza 8.50eur aspon tak bolo naposledy a mam aj polsky a ten je to vo nas ale ten mad.je super tekne pribera od neho ale od zaciatku ho nechcel a teraz pohoda 🙂 🙂