Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

kika86
7. mar 2009

mukky, nevedela som najst obrazok na nete, ze asi ako vyzera. a na madarskom milumilku ani nie je 😒 tak som len chcela vediet, aby som vedela co mam hladat... 😒

mukky
7. mar 2009

jasne 🙂 a vies madarsky?

kika86
7. mar 2009

Ja moc nie, ale ide s nami kamarat a ten vies perfektne 🙂

mukky
7. mar 2009

tak potom ziaden problem 😀 😎 nebude

brnka
8. mar 2009

mukky, detsky obchod /brendon.hu/ 😉

brnka
8. mar 2009

kika, tak co, boli ste? nakupila si?

mirininu
8. mar 2009

kočky trošku sa Vám tu vmontujem 😉 . V piatok sa chystáme do Maďarska a chcela by som kúpiť drobcovi nutrilon.

Tak sa chcem opýtať nemali s ním detičky problém? Je to to isté? A milumil je to isté ako milupa?

mukky
8. mar 2009

My ziaden problem nemame,je to to iste

kika86
9. mar 2009

Ahojte baby, tak sme vcera boli v tom Gyori....Milumil od narodenia som vobec nedostala 😠 Aj ked neviem preco to nikde nemali, mali len od narodenia ale HA a to som nechcela. Vo vsetkych obchodoch mali len od 6tich mesiacov....Ale ceny tam boli paradne. Kupovala som svagrinej BEBU 2 600g a stala 170SK!!!!
Baby neviete mi poradit ci vobec madari vyrabaji nutrilon od narodenia, ved obchodoch nebolo nic a aj v lekarni som sa pytala a mali len Humanu a Milumilk HA.

V brendone sme nakupili plno veci-vrelo odporucam aj cenu su omnoho lepsie ako tie nase.

brnka
9. mar 2009

Kika, pozri stranku milumil - od narodenia som tam nenasla nic (ale po madarsky neviem, takze som pozerala len obrazky 😵 ).
Inak, musime sa do toho Madarska konecne vychystat, som zvedava na ten brendon 🙂

diddi
9. mar 2009

kde vsade chodite do Madarska nakupovat?....teda, ak ste z Blavy...my sme boli len v Mosoni a v Gyory...je este nablizku nejaky shopping?

ilduska14
10. mar 2009

kika,určite vyrábajú.neskúšala si ešte pýtať nutrilon? ja používam Milumil AR,ale môj švagor nevedel že sme na to prešli,tak ešte kúpil obyčajný,keď tam bol voľačo kupovať a mali ešte nutrilon,tak neviem či ešte majú toľko zásob.tuto si to skús pozrieť,je tam aj odbyčajný milumil od 0 mesiacov. 😉
http://www.pirulapatika.hu/fs

ilduska14
10. mar 2009

jaj a ešte tam kde máš naľavo prázdne okienko a pri ňom "ok" ,tak tam napíš "Milumil" a vyhodí ti všetky druhy. 😉

luciarisko
10. mar 2009

ahojte baby, chcem sa spytat kupujete niektora aj plienky v madarsku, ste s nimi spokojne?co sa tyka toho nutrilonu je naozaj totozny s tym nasim?buduci tyzden sa chystam do madarska na nakupi do Gyoru, viete mi poradit nejake dobre obchody tam, chcem nakupit aj oblecenie pre maleho.dakujem

kika86
10. mar 2009

ilduska, dakujem velmi pekne 🙂 nasla som tam aj od narodenia, len neviem preco to nemali nikde v obchodoch a lekarni v gyori. Nevies nahodou ako alebo kde sa da k tomu dostat?

Luci, my sme kupovali plienky v madarsku, su take iste ako tieto nase len maju neporovnatelne ceny s nasimi. Detske oblecenie sa oplati najmä v C and A, H and M(nejde mi pisat anglicke a 😉 ), aj v brendone maju dost velky vyber, ale cenovu sa velmi oplatia veci v tych dvoch obchodoch a aj vyber je velky.

luciarisko
10. mar 2009

Kika 86, a ake plienky tam kupujes ty?tie libero.a este sa chcem spytat ten nutrilon ma v kazdej lekarni rovnaku cenu?viete ako to je u nas v jednej stoji nutrilon 450 v dalsej uz 500.

diddi
10. mar 2009

kde je brendon?....v Gyory je shopping Arkadia,kde je C&A a H&M.....mlieka maju v DM....tesco plienky fialove vychadzaju nieco cez 9eur....u nas su cez 12eur. A kde vsade chodite nakupovat, do ktorych miest.....blizko BA?

nelinka79
10. mar 2009

ahojte ... chcem sa spýtat co sa najviac oplati kupovat v madarsku .. je naozaj všetko lacnejsie ako u nas? my sme nad tým uz zacali rozmyslat ze asi pojdeme pozriet ze co a ako.. Humanu tam nekupuje nikto?

ilduska14
10. mar 2009

kika,my osobne nechodíme do maďarska,ale kupuje nám to švagor,alebo svokrovci.chodia do Komáromu a kupujú to v lekárni.ale vôbec neviem v ktorej. 😉 to niekde u nás stojí Nutrilon už 500 Sk??? už im vážne šibe.trošku to už preháňajú.ináč aj mňa by zaujímalo či je cenový rozdiel v maďarsku v lekárni a nejakom obchode.

ivuska027
10. mar 2009

nelinka79, my sme kupovali caje pre svagrinu. Detske HIPP su tam za menej ako polovicu. U nas 140sk a v madarsku v tescu tie iste 56-58sk.. Ale aj potraviny, plienky, flase, napr startovacia sada flias Avent tam stoji 540,- a u nas 990,- ...

luciarisko
10. mar 2009

diddi chod na www.brendon.hu, klikni na áruházak a tam ti ukaze mapu vsetkych miest kde je, mal by byt aj v Gyory. a s detskym oblecenim je to tam ako?lacnejsie ako u nas a velkosti take ake mame my?

kika86
10. mar 2009

Luci, velkosti su presne take ako u nas.

Ildus, ja kupujem nutrilon u nas za 450sk... 😠 Ako napisala diddi, mlieka maju v DM a aj v Rosmane akurat tak nemaju nijake od narodenia 😒

kika86
10. mar 2009

Baby neviete o nejakej madarskej on-line lekarni, ktora posiela vyrobky aj na Slovensko?

ilduska14
10. mar 2009

kika,aj nejaké baby tu predávajú maďarský nutrilon.síce si prihodia nejakých 30 Sk,ale to poďľa mňa nie je strašné.a neviem či ťa to nevyjde lacnejšie,lebo u nás za poštovné zaplatíš max.90 SK a ktovie koľko by to stálo z maďarska.

stelinka
10. mar 2009

ahojte. Ja kupujem madarsky nutrilon 1 do jednej baby s ktorou som sa skontaktovala cez MK a ona ho predava po 7,80 Eur, pricom u nas v lekarni stoji cez 15. Je to teda riadny rozdiel, hoci si zaplatim postovne.

mukky
11. mar 2009

kika ja som kupila v pohode aj v lekarni aj v obchode nutrilon od narodenia,je oznaceny 0+

nelinka79
11. mar 2009

ahojte chcem sa este spýtat ze ci v gyory v nakupnom centre sa nachádzaju tieto obchody .. Tesco, DM, alebo aké tam vlastne su ... dik moc..

diddi
11. mar 2009

neli,v Gyory,v shoppingu Arkadia je Interspar- to je ako tesco,je tam H&M,C&A,Mark Spencer,Zara,Deichman,Humanic,Addidas,Nike,Puma,nevsimla som si ci tam je aj DM,ale podla mna urcite...tesco je v Gyory hned pri vjazde do mesta-po starej ceste od Mosone, ale je uplne o nicom, je hrozne malinke,ako sidliskovy obchodik a nie je tam dobry tovar, len taka nudzovka...tesco je najlepsie v Mosoni......Inac, neviete kam sa da este chodit nakupovat,ak ste z BA?

yasmina
11. mar 2009

Kocky potrebujem Nutrilon AR 2 ako sa bude volat v madarsku nasla som len Milumil AR ale je potrebujem 2ku lebe ten AR je od 0mesiacov a nasi maju 15 m. vie mi niekto poradit?

ilduska14
11. mar 2009

yasminka Milumil AR 2 neexistuje ☹ .Aj ja som zháňala,ale nenašla som a vyrábajú len tu jednotku.Ale ja dávam jednotku,dr. mi povedala že do 1,5 roka môžem.Ale hádam zanedlho už ten reflux prejde,tak môžem dávať obyčajný.