Z Nutrilonu na Babylove

kikirobko
24. feb 2017

Ahojte baby 😊 chcem sa opytať...prešla niektora z vas z Nutrilonu na Bio Babylove z dm? Za par dni mame 5 mesiacov a od 2. sme na UM ale nesedi nam nejak lebo nekakame stale. A recenzie na mliečko z dm su veľmi dobre, čo sa tyka stolice. Ale je tam problem, že sa dava ina (menšia) davka...ako ste to davali? Normalne ako bolo vaše babo zvyknute papať? Alebo ste dali podľa dm? Ďakujem pekne za odpovede 😉 pekny deň prajeme s drobcom 😘

zalesacka
24. feb 2017

My sme presli z Nutrilonu na Babylove BIO, predtym nasa mala tiez velky problem so stolicou, niekedy nekakala aj 4 dni. Po zmene parada, kakala kazdy den, aj 2-3x 🙂 Za mna ano, odporucam vsetkymi desiatimi 🙂 Davat miecko tak ako je dietatko zvyknute, cize kolko vypije, aby bolo spokojne 🙂

micka81
24. feb 2017

Ja som zacala pri dcerke pouzivat najprv Babylove ale nam prave po nom zapekalo... Presla som na France lait a nedam dopustit.
Ale kazde dietatko je ine, kludne skus to Babylove, mozno vam sadne, ak nie skus to France lait. Ja som si prezerala diskusie uz davno na tuto temu a na kazdu znacku boli ako pozitivne tak aj negativne recenzie... Tak je to skor pokus-omyl...

gabona1
24. feb 2017

Aj my sme mali aj Nutrilon, okrem iného, vôbec nám nesedel. My sme prešli na amilk b., z lekárne dr. max, dostali sme sa k nemu náhodou - od susedky, ktorá nám trochu odsypala a zachutilo. Bola som naozaj vďačná, lebo môj malý strašne vymýšľal, už som myslela, že ani žiadne umelé mliečko nebude chcieť. Názory mamičiek na mliečka sú rôzne, všetko je aj tak na dieťatku, čo jemu zachutí.

kikirobko
autor
24. feb 2017

Tak malemu chuti všetko, takže s tym problem nemame 😊 len to kakanie je hrozne lebo nezabera už skoro nič tak je na čase zmenit mliečko...ale veľa mamičiek nebolo spokojnych s Nutrilonom, kvoli tej stolici...tak vyskušame a uvidime ako nam sadne 😉

katy1781
24. feb 2017

Aj ja som presla z nutrilonu na babylove avmoj maly ho pije do teraz a to bude matvrok nebolibziadne problemy ako pri nutrilone odporucam ho

katy1781
24. feb 2017

Moj vypil aj 6-7flias denne a aj stolica sa upravila aj bolesti bruska prestali a cena je super

kikirobko
autor
2. mar 2017

Baby nič z toho....vyskušali sme no nesadlo mu 😐 plakal v noci, nezasytilo ho veľmi. Tak musime pokračovať s Nutrilonom a už len čakať kedy sa to upravi všetko. Rektalna rurka je naša parťačka 😎😂