Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zapekal vaše dieťa Nutrilon Soya?

cecil36
26. aug 2012

Pre silnú intoleranciu laktózy sme museli prejsť na nutrilon soya, ale zdá sa mi, že malého dosť zapeká. Mali ste podobné problémy i vy? Keď sme začali s UM papal Nutrilon HA, Nutrilon Comfort a obyčajný Nutrilon, všetky ho zapekali. Tak sme prešli na HIPP, tá ho nezapekala, ale keďže sa pre opakované problémy zistila laktózová intolerancia, museli sme prejsť na Nutrilon soya. A zas sa trápime zápchami a tvrdou stolicou☹

soldi
26. aug 2012

@cecil36 neviem kolko ma maly mesiacov, ale ak uz mal pol roka tak skuste mandlove mlieko 🙂

zajaciq
26. aug 2012

neviem kolko ma tvoje dieta mesiacov, ale...co tak sa rozkojit, ked ti dieta vsemozne dava najavo, ze mu robi UM zle ? s dobrou laktacnou poradkynou je takmer vsetko mozne.. aj popri vacsine liekov sa to da, aj ked spolocnost tvrdi opak. co tak sa nad tym aspon zamysliet, ze je tu taka moznost?

sarinka123
26. aug 2012

Milujem tie odpovede, skus to rozkojit, vyhladaj laktacnu. Asi mamicka vie, preco prestala kojit. Pytala sa na UM mlieka. Kazdopadne sa spýtaj pediatra, či nemas podávať aj dostatok tekutin, ked pije UM, aby ho nezapekalo len z mlieka. SOS Sunar, mozno Bebu, velke ohlasy boli na nejake francuzske mlieko. Nam konkretne pomáha Nutrilon.

luciferkax
26. aug 2012

Mna len napadlo, či ti pije aj vodičku, alebo iné tekutiny, to niekedy pomôže, alebo druhá vec, dávať dieťatku každý den ráno malú lyžičku olivového oleja, len tak zjesť 😉 😉 😉 neviem, kolko má tvoj maj malý, ale niekedy stačí "vydržať", začne jesť tuhú stravu, prispôsobíš, čo budeš potrebovať, dáš jogurty, jablká, slivky a bude po problémoch 🙂 🙂 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli