Zapekanie od sunaru

jana2210
20. júl 2018

Ahojte mamičky, prosím vás ak máte podobnú skúsenosť poraďte... Po 2 týždňoch dokrmovania UM sunaru, nás začalo brutálne zapekat, až tak, že som mu musela pomôcť rurkou.. Vymenili sme mliecko asi 3-4 deň berieme bebu,len kakanie nám stále nejde, tlačí tlači strašne plače... Kedy by sa to malo upraviť? Dakujem

asia83
20. júl 2018

Moju zo Sunaru nikdy nezapekalo. Nepíšete, aké veľké je dieťa. Keď sa mu to zmenou mlieka neupravilo, nebolo to z neho.

zuzipolo
20. júl 2018

@jana2210 ahoj,záleží aj od toho či už papá aj prikrm,alebo len mliečko.našu malú zapekal z nutrilonu a zmenili sme na hipp lebo ten má nejakú zložku čo zmäkčuje stolicu či čo a hneď od druhého dňa pekne kakala 🙂 ale hovorí sa,že behom 3-4 dni by mal byť rozdiel a nezapeká Beba ešte viac ako Sunar?

jana2210
autor
20. júl 2018

2,5 mesiaca ma malý, je dojčeny aj dokrmovany... Pred kým lákal ukážkovo ale po 2 týždňoch zrazu bobky a stále kŕče v noci... Ako sme dali bebu kŕče v noci zmizli len to kakanie sa ešte neupravilo.. Dávame aj probio aj vodicku

tisha8
20. júl 2018

@jana2210 vraj trvá až týždeň kým sa to upraví a z tela sa úplne dostane pôvodné mliečko, skúste ešte počkať, nás zasa zapekalo po nutrilone a teraz máme bebu a uz ju papá 8 mesiacov a stále dobré 🙂 alebo ešte k Bebe nasadiť probiotiká ;)

zuzipolo
20. júl 2018

@jana2210 tak potom možno naozaj ešte počkať pár dni či sa to ešte neupraví..a dobrý na kakanie je harmančekový čajík,ja robím malej (2mesiace) taký slabší 😃