Zmena mliečka

lucia006
4. feb 2013

mozte mi poradit co je lepsie ?moj syncek 3 a pol mesacny pil dva mesiace nutrilon comfort na koliky a zapchy ,ale je to len prechodne mlieko a doktorka povedala,ze uz mam prejst na normalne mlieko, ale neviem ci mu mam davat nutrilon 1 obycajny alebo nutrilon 1( pre spokojnost) .mate stym druhym nutrilonom skusenost niekto ?dakujem vopred za rady 😉

nikolet_89
4. feb 2013

@lucia006 myslim, ze je to na tebe ono obe mliecka ho mozu zapekat...mi sme davali normalny nutrilon a zapekalo aj s comfortu az nutrilon ha nie

lucia006
autor
4. feb 2013

no tak mojho zapeka asi s kazdeho lebo mi sme vyskusali okrem beby a sunaru vsetky a nic nebolo dobre.az nutrilon comfort na zapchy a koliky .ale sem tam aj teraz ma .lenze uz musim prejst na niejaki iny lebo toto co pije teraz je len prechodne mlieko ,kym sa mu neupravili cirevka mi povedala dr.takze sa musim rozhodnut aky nutrilon mu budem davat len menit uz nechcem .a ani koliky nechcem aby sa mu vratili ,to bolo strasne obdobie .myslim ze ten komfort je sytejsie mliecko ci?lebo on je velky hlados :D

andrejka1983
4. feb 2013

@lucia006 ja mam najlepšie skúsenosti s klasickým Sunarom 🙂 nezapeká a deti od toho nepriberajú neprimerane ako od iných mliečok 😉

lucia006
autor
4. feb 2013

tak tu v okoli co mam kamoski mamicky sa mi na sunar stazovali vsetky tak ja uz fakt neviem ,kazdemu babetku ine asi robi dobre a opacne.ja chcem ostat urcite pri nutrilone len neviem stych dvoch ktorym zacnem krmit. 😖

ktore
5. feb 2013

@lucia006 pre spokojnost sa dava vacsinou pre velkych hladosou,alebo sa dava na noc.kup obycajnu jednotku a ked chces mozes na noc davat pre spokojnost.to mozes kludne kombinovat.ale nam pre spokojnost nepomohol.mala sa budila tak isto.a pocujem ze aj viecerym mamickam sa deti budili tak isto.podla mna ak chces ostat pri nutirlone tak kup tu obcajnu 1 a ked chces tak kup pre spokojnost a mozes pouzivat spolu s tym na noc.to je vlastne na to.
este dodam ja som z nutrilonom spokojna vobec neni.ja davam hami a hami a ziadne trapenia so stolicou skor riedke.pekne sa vykaka aje pokoj.

burina4
5. feb 2013

ak ti môžem poradiť ja dávam HIPP Bio 1probiotika a som spokojná a na bolesť bruška keď sa objaví tak dávamkvapky na prírodnej báze dostať v lekárni alebo infacol tuším, že tak sa volali

burina4
5. feb 2013

@lucia006 a ešte som zabudla dodať, že aj kravské mlieko z automatu alebo priamo od kravičkyprípadne kozie je super žiadne bolesti

lucia006
autor
5. feb 2013

no moj je velky hlados preto rozmyslam nad comfort na 3mes.mi vazil 7100g taze on aj toho spapka 😉 a co sa tyka Hami skusali sme grcal mi ztoho strasne 😢

jahody11
17. feb 2013

@lucia006 my sme tiez presli z anticolicks nutrilon na obycajny a po 3 tyzdnoch kakanie OK, ale malej prestal chutit, vobec mi nechce jest ked je hore, iba ked spinka... asi vyskusam zmenit... uvidime zajtra, ideme k dr. a to mam nakupeny dopredu bebilon(to je nutrilon) 4 krabice, som zvedava, kde to potom predam....

luna303
17. feb 2013

@lucia006 ahoj, my používame Nutrilon 1 pre spokojnosť od troch týždňov, ani som nevedela, že to je na noc 😀 ale v noci mi stále papká 2x. Už dávnejšie uvažujem nad zmenou mlieka, ale neviem. Tiež býva nespokojná, aj kolikami sme si prešli, v súčastnosti ju ešte občas zapeká, alebo má niekedy obdobie keď veľa vracká. Nám dr. zakázal meniť mliečko, vraj sa tým len ubližuje, odporúčal nám skúšať kvapky či iné probiotiká na črievka. Nepomohlo nič, až keď som všetko hodila do koša a prestala experimentovať tak sa malej polepšilo, uvidíme do kedy 😉

lucia006
autor
17. feb 2013

luna303"no ja pouzivam nutrilon comfort na zapchy a koliky ale je to len prechodne mliecko dr mi povedala,ze mam prejst uz na obycajny nutrilon a na noc mam dat ten pre extra spokojnost.maly mi tak dve noci preplakal ze som bola hotova som volala ihned dr co mam robit povedala ze naspat k nutrilon comfort.takze som tam kde som bola asi mu nerobilo dobre ,ale teraz neviem ci iba jeden znich alebo obe nutrilony. 😒 moj mal aj probio kvapky ked mal koliky ale dnes uz nie .no je nepokojny v noci tiez papa mdvakrat tak okolo druhej rano a piatej ale vela spapa a dalej mrnci ako keby chcel viac a celu noc sa mi prehadzuje zo zavretymi ockami.nnamsu sa polepsiolo od toho nutrilonu comfort ale nemozem mu davat ten donekonecna 😖

angieska
17. feb 2013

@lucia006 my sme si s mliečkami tiež vyskúšali svoje, tým, že sú dve, tak každá mala iné mliečko, ale nakoniec som prešla na sunar nutra defense ha(som alergik, preto ha), lekárka ma odhovárala, že mám ostať na nutrilone, keďže malá jedna papala nutrilon alergy digestive care, druhá bebu, ja som to odmietla, riskla som sunar a som spokojná, konečne máme pravidelnú stolicu, malé pekne papkajú a priberajú normálne, sú aj spokojnejšie. od polroka chcem prejsť na obyčajný sunar, ale určite už nemením značku

lucia006
autor
17. feb 2013

no mi nemame v rodine alergie takze toto mlieckoradsej neskusame ja som vyskusala nutrilon obycajny potom tne pre extra spokojnost,hami,nutrilon anticolis,francuzk zo vsetkeho ho zapekalo .sunar a bebu mi dr neodporucala zevraj ho este viac zapecu .tak sme na tom nutr.comfort ten mu pekne zmakcuje stolicu ale to nemoze brat neviem ako dlho len mesiac dva a uz berie dva a pol mesiaca,lebo ako som pisala dve nocii preplakal zase sbolestami bruska 😖

paula66
8. mar 2013

ja som malému dávala zo začiatku nutrilon,mal strašne tvrdú stolicu,koliky,prešla som na sunar-MAXIMÁLNA spokojnosť,pravidelná stolica,žiadne koliky!!! tu sa mi potvrdilo,že naozaj nie všetko čo je tak veľmi propagované a o dosť drahšie neznamená že je to aj lepšie,ale samozrejme,každému bábätku pasuje niečo iné 😉