Zmena mliečka kvôli jeho nedostupnosti v lekárňach

nikoleta17
20. mar 2020

Ahojte mamičky.Mam 3 mesačneho syna a uz mesiac papkame France Lait 1 lenže mame problem že nevieme v žiadnej lekarni ani nikde zohnat mliečko všade je všetko vypredané a mliečko nam už dochadza a ak objedname tak pride až v niekedy v utorok..Chcem sa s vami poradit myslite si že ked prejdeme na ine mliečko napriklad na Bebu ktora sa da v pohode zohnat v lekarni tak ze je to dobry napad? Malinkemu mliecko Franc Lait chuti no nedokaze sa sam vykakat nobruneboli..Nutrikon

martinals
20. mar 2020

Ahoj ak ste spokojný s mliečkom, ktoré dávate teraz a do utorka/stredy vydrží tak by som nedávala iné, ale ak vám nevydrží tak iná možnosť nie je, len dať iné napr. Bebu, Nutrilon, Hami...

majka9094
20. mar 2020

@nikoleta17 bebu urcite by som neodporúčala moj maly sa nedokázal vykakat stolicu mal hnusnu čiernu,hustú a smradlavu bolelo ho brusko teraz ma HIPP Ziadne bolesti bruska a lepsie sa mu kaka 🙂

tulipanicek
20. mar 2020

Ak musíš tak musíš. Ale skús sa popýtať na rb stránke obce miesta kde bývaš či nemá niekto 1 ks na predaj. A aj ak by som dala na pár dni iné tak by som sa vrátila spat l tomuto al Vám vyhovuje. Btw Beba fakt nie. S tou sme mali veľké problémy aj my. To už radšej Nutrilon. Ten aspoň obsahuje vlákninu.

nikoleta17
autor
20. mar 2020

@tulipanicek praveze od narodenia sme papali nutrilon HA a s neho mal syn velke koliky a strasne krce tak sa bojim mu nasadit nutrilon preto som rozmyslala nad bebou

nikoleta17
autor
20. mar 2020

@majka9094 a ten Hipp prosim vas kupim aj v lekarni?

tulipanicek
20. mar 2020

@nikoleta17 HA môže byt problém. Obyčajný nemusí byt 🤷‍♀️ Ale teda nešla by som na tvojom miesta ani do BEBA a ani Nutrilon. V lekárni ešte bežne kúpiš Sunar. Na pár dni prežite s ním a potom sa radšej čím skôr vráť k overenýmu. Ak máš niekde v okolo DM tak by som kúpila buď Hipp alebo Babylove. To aspoň nie je drahé.
Naša inak mala od narodenia BEBA HA a to bolo fakt zle. Nutrilon HA o dosť lepšie. Teraz sme na špeciálnom Nutrilone. A “vtipne” je že aj ten je už problém kúpiť 🤦🏻‍♀️ Toto už fakt problém je..

majka9094
20. mar 2020

@nikoleta17 ano v lekárni aj myslím ze Tesco kaufland

nikoleta17
autor
21. mar 2020

@tulipanicek tak skusime asi ten Sunar ked vela mamiciek nebola spokojna s Bebou..No je to strasne az na zaplakanie ze uz ani UM neni zohnat...ci to bude tou coronou😔