Zmena mliečka u bábätka

mimi97
8. nov 2021

Dobrý deň prajem prosím Vás momentálne moja dcéra pije mlieko Nutrilon comfort colics no je veľmi zapecena. Pije ho uz len ráno a večer a 1x v noci. Trapime sa s kakanin uz vyše 2 týždňov po bobkách doslova. Nepomaha cvičenie,šťavy pije vela tekutin, papa polievky no proste všetko možné a nič. Takže som sa rozhodla zmeniť mlieko . Beba optipro 3 alebo France Lait 3 ? Máte s týmito skúsenosť niekto prosím? Zmenu mlieka po nutrilone, upraví sa stolica po niektorom z nich prosím? Malá má 15mesiacov.Dakujem

pribinak
8. nov 2021

@mimi97 15 mes., už nie je bábätko. Takéto dieťa už môže kľudne iné mlieko.

mimi97
autor
8. nov 2021

@pribinak lenže na jej bruško nesadne hocijaké už sme od narodenia vyskúšali asi 6 , lebo mala koliky a všetko možné nesadlo nam kadečo, a uz sa bojím normálne mlieko 3,5 zahodi cez izbu

pribinak
8. nov 2021

@mimi97 no a musí piť mlieko? Veď ak papa jogurty, syry, maslo, cottage a má pestrú stravu tak by som to mlieko nedávala ak jej toto robí

andula09
8. nov 2021

V takomto veku už nie je nutné dávať umelé mlieko. Už má viac menej plnohodnotnú stravu zavedenú.

mamina0078
8. nov 2021

Podľa mňa zbytočne ju takto trápiť a skúšať, čo sadne, nikto ti zaručene nenapíše, ktoré sadne pretože každé dieťa je iné a inak reaguje a ako píšu baby hore už je dosť veľká nato aby mlieko mať nemusela.