Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zmena mlliečka

28ivka05
7. jan 2013

ahojte prosim vas mate dakto skusenosti so zmenou mlieka? davame malemu SUNARNUTRADEFENCE HA, ale kedze ve sranda ho zohnat tak chcem sa pytat ci mu mozem dat ine HA napr klasicky sunar....obycajne mlieka vracal ked bol maly a ja som prestala kojit...(NUTRILON, BEBA, HIPP)....kazala nam dr dat HA a robi mu dobre.....papa uz aj pribinaky a nic mu z nich nie je ale nechcem mu dat klacicke mlieko ked mu nesedelo....takze je nejaky rozdiel v HA mleckach, ci len nazov a cena? diky moc

mirka1611
7. jan 2013

je tam rozdiel v zložení, my máme z rakúska Milumil HA PRE, mam nakupenych viacero krabíc, ak by si chcela, predam ho, lebo my teraz aj tak prejdeme na Milumil HA 1.

28ivka05
autor
7. jan 2013

my uz mame ha 2......ale vyskusam teda sunar klasicky to by malo byt priblizne to iste ak mu nebude sediet tak prejdeme zase na tento....ak ho najdem 🙂

drobcek26l
7. jan 2013

@28ivka05 Nám práve ten klasický sunar nerobil dobre a preto sme prešli na nutradefense. Ale u nás s ním nieje vôbec problém bežne sa dá kúpiť v tescu. No my ho máme na predpis. Je síce pravda, že vždy nám ho v lekárni objednávajú a máme ho až na druhý deň ale inak s tým problém nikdy nebol. Chodím do EKO lekárne v tescu Považská Bystrica tak skús popozerať či nemáte nejakú takú v okolí

dodkap
7. jan 2013

ved mu daj nutradefence obyc. namiesto HA, ked ho nevies zohnat. Alebo iny Sunar, ak mu Sunar vyhovuje. Po pol roku, podla mna, uz kludne bez HA, ak to nema z nejakeho vaznejsieho dovodu. A mozno ani ine nebude vracat teraz, ked uz je starsi, ked bol maly, mohol to vracat z roznych pricin. Rozdiel v mliekach celkovo je v zlozeni. No a potom, ci su BIO alebo nie.

something
7. jan 2013

To HA je hypoalergenne mlieko. Odporucaju ho vtedy ak je niektory z rodicov alergik. To je jedno na co, nemusi to byt alergia na mlieko. Tak ak si sa len tak sama od seba rozhodla ze budes kupovat HA, tak mu mozes dat kludne obycajne ak nie ste alergici

peta_petruska
7. jan 2013

ja som prave pri prechode na "2" zrusila HA, my sme mali nutrilon HA a vtedy som presla na hami 2, nebol problem...
a ak ti babo papa pribinaka, tak mu mozes dat hociktore mliecko, aj obycajne, lebo pribinak obsahuje tolko umelych "blbosti" ze az, aleako sme si deti naucili, tak mame 🙂 aj u nas pribinak vyhrava

28ivka05
autor
8. jan 2013

@dodkap bio sme mali hipp, tak teda skusim obycajny nutredefence hdam bude ok, ked spapa vsetko a nic nevyvrati.....diky 🙂

28ivka05
autor
8. jan 2013

@something nie sme len ako som pisala tak dr kazala kedze ine vracal, mozno mu sedelo zlozenie ja neviem idem mus kusit dat ako pise @dodkap obycajny nutradefence......nie je problem zohnat nutredefence obycajny ale ha....

28ivka05
autor
8. jan 2013

@peta_petruska uvidime dame mu a dufam ze v nom vydrzi 🙂

ketrinka17
8. jan 2013

prosim poradte aj mne, malemu davam france lait (nepapa mi vobec mlieko niekedy ani 60 ml nevypije) ale kedze uz bude mat 16.1 pol roka kupujem mu aj kasicky a ryzove mliecka znacky nestle to papa. lenze tam je beba mlieko myslite ze by som mala prejst a beba 2 od pol roka ? neuskodi mu to ?

28ivka05
autor
8. jan 2013

@ketrinka17 neviem ci ti moja odpoved pomoze ale my sme skusali kym sme nenatrafili.nie den po dni ale tak 2-3krat do mesiaca na 4krat nam sadlo a aj mu chuti,nutrilon,beba,hipp mu nesedelo ak nebude chciet bebu skus ten nutradefence je chutovo dobre,poradila nam to dr.a aj daktore zname ho chvalia.daj vediet ako ste dopadli,prajem vsetko dobre 😉

althejka
8. jan 2013

Ja som presla z Nutrilonu na Hami, pretoze maly mal z toho prveho strasne zapchy. a teraz krasne kadi a prdi.

ketrinka17
8. jan 2013

dakujem 🙂 vyskusam bebu a ked ani to tak vyskusam nutradefence, mali sme uz sunar, hami, babylove a nic nechuti, ja som chcela aj kozie mlieko z bio predajne lebo je ze vraj najblizsie k materskemu, ale obsahuje malo zeleza a maly je anemicky :/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli