Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zmena um

Umelé mlieko
sonik231
14. sep 2019

Mamicky vcera som tu písala. Mali sme nutrilon hyp.bolelo nas s neho brusko. Tak som chcela vymeniť včera smr kúpili baby love 1. Mali ho mal s neho vracka prudom mal ho zatial len tri krát. Neviem co mam tada robiť ci este počkať ako sadne ale zas zmeniť rohodovali sme sa este pre hipp. Bojim sa az mu to este viac neublíži na brusko. Prosim poraďte.

evitka83
14. sep 2019

@sonik231 kup mu hipp

barboraalexej
14. sep 2019

@sonik231 ja som tiež pri malom mala problém s mliekom 1. Nutrilon zapekal 2. Baby love slabé mlieko malý hladný 3. HiPP (kamarátka odporučila) malý z neho vracal oblúkom 4. Beba konečne to bolo mlieko pre nás. Takže komu čo sadne ako som písala mne z HiPP do 5 minút od jedla vracal oblúkom .....

nikpa
14. sep 2019

@sonik231 keď z baby love grcka, zahustí mu ho s nutritonom, kúpiš v lekárni a zaberá. Je proti grcaniu

https://www.pilulka.sk/nutrilon-nutriton-pridav...

nikpa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonik231
autor
14. sep 2019

@evitka83 a nevadí ze mu ho zas zmenim takto rychlo?

evitka83
14. sep 2019

@sonik231 ja som zmenila zo dna na den,mala asi 2tyzdne, problemy sa tiez upravili behom jedneho dna. Ja nie som zastanca toho, ze travenie si ma zvykat, mne ked nieco nesedi, tak to zmenim okamzite, preco by som nechala trapit svoje dieta.

sonik231
autor
14. sep 2019

@evitka83 toto je aj moj názor,ze zbytočne dieťa trápiť este tyzden,dva.

lana11
14. sep 2019

@sonik231 my sme mali tiez problemy, nutrilon robil krce, hipp bolesti bruska zasa, sunar ha zapekal.Mame sunar premium a ten mame uz pol roka.Je fajn.skus sunar premium.A probiotika Infans Dophilus

janynyna
14. sep 2019

@sonik231 ako píše
@nikpa ja som síce malému dávala Sunar ale na odporúčanie lekárky som kúpila nutriton. Ten nám pomohol. Malý grckal buď máličko alebo vôbec.

ariannazara
14. sep 2019

@sonik231 kľudne zmeň ja som malému za 3 týždne zmenila Sunar potom Nutrilon potom Bebu a nakoniec sme skončili pri Hipp 🙂

sonik231
autor
14. sep 2019

Ďakujem zienky za rady 🙂

ericavargo
14. sep 2019

hipp alebo francuzske Babybio

Tu začni písať odpoveď...

Odošli