Zvýšenie ceny Nutrilonu. Viete o tom niečo?

bobulka34
29. dec 2007

ahojte, pocula som, ze nutrilon ma ist hore cenovo, viete o tom nieco?

k.a.t.k.a.
29. feb 2008

oni si ceny určujú asi len tak z brucha 😠 sa mi stalo že bol až 100 korunový rozdiel v lekarnňach pri mlieku ktoré pije malá .. viem kupiť balenie po 500 a inde majú aj za 600 🤐 a teraz ho konečne začali predávať aj v DM-ke a tam je teraz v akcii za 399 😕 .. takže je aspon vidieť kolko si v lekárnach nadhadzujú 😠 budú na deťoch zarábať 😠

zuz11
29. feb 2008

no ja som ho prestala kupovat v BA lebo nevedia co zan pytat 🤐 a u nasich v SA mali ceny do 135sk doteraz a v Ba v tom isto obdobi aj za 170 🤐 tak si vyberte 🤐

dominica
29. feb 2008

to sú teda svi... , už nevedia, čo zaň pýtať, alebo čo, to aby mal človek obehnuté všetky lekárne a kupoval v najlacnejšej, ale to sa tiež pri tých meniacich sa cenách nedá... 😠 ☹

andrea78
29. feb 2008

baby lekárne si asi treba fakt obehnúť a zistiť ceny,v mieste môjho bydliska je napríklad nutrilonHA o 80,- na krabicu drahší ako v tescuTT, no a pri našej spotrebe 10krabíc mesačne je to slušná suma a oplatí sa mi za ním "vycestovať"

dominica
29. feb 2008

takže asi budem chodiť u nás v TT do lekárne do Tesca, lebo chodila som do Arkádie s tým, že tam robí kamoška a mám u nich založenú kartu, ale je to o ničom. Minule muž vybavil kartu v Tescu, tak snáď sa to tam viac oplatí...

Andrea78, máš tam aj kartičku?

zuz11
29. feb 2008

no u nas v tescu som francuzke mlieko nevidela 🤐

dominica
29. feb 2008

zuz11, asi nemá lekáreň s nimu zmluvu, alebo čo

andrea78
29. feb 2008

doninica, nemám, ani neviem že niečo také existuje??? 😕 napíšeš mi , prosím ťa, o tom viac?

dominica
29. feb 2008

je to kartička ako keby na zľavy, muž si ju normálne vypýtal, že tam chodí často a dali mu ju a zaregistrovali ho a teraz pri každom nákupe ju predloží a pripočítava sa na účet tuším 3% z nakúpenej ceny a potom si za to môžeš asi niečo kúpiť, alebo tak nejak, presné detaily neviem, opýtam sa ešte sestry, ona to má tiež. A normálne, ak nakupuje aj niekto cudzí a povie tvoje meno, tak ti to pripíšu. Ak tam chodíš, skús sa na to opýtať, dajú ti ju v pohode, sestry sa sami pýtali, či ju nechce, že si všimli, že tam častejšie chodí...

andrea78
29. feb 2008

aha, ďakujem , popýtam sa 😉 tá lekáreň je na mlieko inak najlacnejšia 😉

dominica
29. feb 2008

len ktovie, či na všetko mlieko, aj keď to francúzke sme tam kúpili lacnejšie než v Arkádii 😉

andrea78
29. feb 2008

ja viem o nutrilone, ty teraz o francúzskom.....možno sme niekomu pomohli, alebo ešte niekto niečo pridá 😉

dominica
16. mar 2008

ahojte baby, dnes som dala za 4-balenie francúzkeho mlieka2 u nás v TT 511,- SK. Tak už fakt nechápem, podľa čoho hádžu cený... 😕 , lebo naposledya to bolo vyše 570,- SK a to si myslím, že rozdiel je, ale tentokrát našťastie k dobru, aspoň niečo.

diddi
16. mar 2008

ja platim kazdy tyzden o 6Sk viac za mlieko /Nutrilon HA 2/...zacali sme pri cene 249...teraz 306..to je strasne...a za dvojicky dostanem 5500Sk na mesiac...BRAVO VLADA NASA!!!...aj p.TOMANOVA!!!

junovka
16. mar 2008

minule som dakde pisala, ze este pred tyzdnom Nutrilon 2 v DM stal 138 Sk 300g a teraz....176 Sk!! 😝 Este, ze prechadzame uz na Nutrilon 3 a tolko ho uz nespotrebujeme 😅 😅

diddi
16. mar 2008

kedze nekojim, tak pre dvojicky mam 3balenia na 4,5 dna...takze tak

kluara
16. mar 2008

ja som po novom roku zaplatila za francúzske mlieko3 až o 60,- Sk viac 😠 😠 lekárne majú rôzne ceny - v jednej ho kúpim za 140,- a v druhej za 180,- 😕 😕

dominica
16. mar 2008

diddi, to aby si mala sponzora, jedna materská a dáš ju len za mlieko a kde sú ešte plienky a všetko ostatné... čo naši poslanci/poslankyne ani nevedia. Priala by som im zažiť si to a tá chutná vláda, keby sa zaoberala takýmito vecami... a nie oni tam riešia iné chujo..ny 😠 a ešte to vyriešia na hov.o.

diddi
16. mar 2008

prave som vypocitala, ze na mesiac potrebujeme 21krabic mlieka...kedze trojbalenie stoji - s poistovnou 380Sk, tak 21ks mliek ma vyjde 2660 a zostane mi 2860Sk...399 stoja Tesco plienky /52ks/, ked v priemere prebalujem kazde 3-4hod. jedno dieta, to je 6-8 plienok na den pre jedno dieta, cize 12-16 pre dvojicky, takze balenie mam na 3-4dni. Za mesiac je to 7-8 baleni, co je v lepsom pripade 2793Sk, a zostane nam 67Sk z celej davky...v horsom pripade,ked deti maju hnacky a su chore, potrebujeme 8 baleni, co je 3192Sk a vtedy zostaneme dlzní 332 Sk..takze takto sa tu zije v tomto state, a nech potom citam kto ako zije a byva a ake byty a za kolko sa predavaju a kto na to ma!

nika2007
28. mar 2008

😵 Ahojte dievcata a hlavne ty diddi s dvojickami mas dvojnasobne vydavky to ti veru nezavidim.... 🤐 necitala som vsetky prispevky ohladom mliek a cien,ale k veci . VSETKY mlieka oznacene HA su na predpis,cize za polovicu ceny.Staci ak je v rodine 1 ALERGIK a mas to na predpis.Ja kupujem NUTRILON HA 1 za cenu od 120-150sk za plechovku a doktorka mi predpisuje naraz 3.Balenie ma 400g,takze za 1200g zaplatim cca 400skk.Inak jedna mamicka predava na MIMIBAZARE mliecka a plienky lacnejsie. Vidavam to tam,este som jej nepisala lebo ju nepotrebujem 😵 😵 A co sa tyka tohto statu a pomoci mladym rodinam-NO COMENT..

tigri
29. mar 2008

tuto su teraz nejake UM v akcii 🙂
http://www.nasimdetom.sk/mlieka-sunar-nutrilon....

lencici
30. mar 2008

Nutrilon zdražel skoro o 100 sk a ešte aj gramáž má menšiu je to na prd...

ena
31. mar 2008

v niektorych lekarach sa da este kupit stare klasicke 850g krabicove balenie NUTRILONU, my sme minule vymakli za 360 sk/krabica a datum spotreby 2009

nevesta
31. mar 2008

Ja som sa stretla s tym, ze cenovku prepisali zo starej ceny na novu 😠

julca80
31. mar 2008

ahoj eni, neviem mi poradit kde by sa este dal kupit Nutrilon lacnejsie, resp.kde maju nan akciu? Skusam hladat aj na internete, ale zatial nic. Dakujeeeeeem 😉 😀

ena
31. mar 2008

julca80: pozri aj tu stranku, co dala tigri.

ena
31. mar 2008

a LEKAREN ZDRAVIA, tam sme my ten za 360 vymakli, ale zalezi asi od lekarne, v BA uz stare krabicove balenia nemali a v TULIPe v Martine este ano..

julca80
31. mar 2008

eni dik, ale tu stranku kontrolujem kazdy den. pre mna to moc velka akcia nie je, bo v lekarni ma Good night za o 11korun viac a stale bude lacnejsie, bo na nete musim platit aj postovne, co by bolo este drahsie. No a Nutrilon 2 to iste, nic moc akcia. ☹ Snazim sa brazdit net a hladat ci neponukaju niekde s dobrou akciu, ale zatial nic.
Nevedela by si mi poradit to miesto v BA, resp.kde si to kupila tak lacno, bo zajtra tam mame cestu. Zeby som sa stavila, ak si mi vedela poradit. Moc dik.

jankand
8. apr 2008

baby neverte vsetkemu co vam povedia v lekarnach 😎
mozno si budete mysliet ze si tu prihrievame polievocku, ale som priatelka majitela isteho eshopu pre deti a micky a nakolko nam tu bezala a tusim este aj bezi reklama, dost sledujeme aj debatky, rekacie atd
nasim cielom je bojovat proti umelemu nevysovaniu cien iba za to, ze je NOVY ROK a je to kvazi uz zabehana vec, ze vsetko drazie s novym rokom.
mlieka sa pohli hore, ale naozaj minimalne a urcite nie ako tu citeme o destakorunove sumy...
napriklad Beba sa da s prehladom predavat aj 365,- a ked pan boh da aj za 350,-.
Nutraky tym ze presli do noveho balenia a predchadzala tomu nejaka akoze akcia s Aventom rapidne podrazeli, ale nie na tolko aby ich predajna cena bolo kolkokrat vyse 460,- korun.
A tak by som mohla pokracovat dalej. Hadam sa to nebude ratat ako promo 🙂 skor sa snazim Vam maminam pomoct pri rieseni tazkej dilemy a to ako uspokojit maleho hladoska a pritom usetrit aj dajaku korunku.
V pripade zaujmu kludne piste sem, na vnutornu postu alebo na emailik uvedeny na nasej stranke a vieme urcite v pripade potreby urobit ceny na mieru v zavislosti od dostupnosti, potreby a moznosti kazdej z vas. 😉
TREBA SI POMAHAT!!!

Janka

jankand
8. apr 2008

julca80 netusim za kolko nakupujes teraz a urcite by nam pomohlo ak by sme sa dozvedeli v akych cenovych hladinach sa mlieka pohybuju vo vasom regione kedze hovoris, ze u nas sa ti zdaju slabe akcie a ceny nie az tak vyhodne... skor sa stretavame s opakom, cize velmi radi ti pomozeme ak sa ozves. 😉

Janka