1. atestačná práca v RK a vypracované tematické okruhy

jankakrahulcova
3. máj 2019

Ahojte, prosím Vás, robím si 1. Atestačnú prácu v RK, vychovávateľstvo. Má niekto vypracocané tematické okruhy ku skúške? Ak áno, môžete mi ich poslať na janka.cs@gmail.com. Budem Vám vďačná.

mimisram
3. máj 2019

@jankakrahulcova čo tak skúsiť si to vypracovať? Napríklad ja som si všetko robila sama a potom sa chceli na tom spolužiaci voziť, dala som to vždy len tým bližším a oni potom na oplátku niečo iné, ale takto sa to nerobí podľa mňa 🙂

tecko28
3. máj 2019

Nic v zlom, ale tiez som sa pobavila. Osobne nie som tak daleko, ze by som si robila atestaciu, ale pred rokom som koncila rozsirujuce studium a pekne sme si so spoluziakmi rozdelili statnicove otazky- kto co vypracuje. Nikto nemal toho vela na vypracovanie, pomohli sme si, nikto sa velmi nenatrapil a nemali sme nikto pocit, ze sa niekto na niekom prizivuje 🙂

jankakrahulcova
autor
13. máj 2019

Ďakujem za odpovede. Už ich mám. Pekný deň Vám prajem

vtacatko3
23. máj 2019

Ach jaj. Dopraj a bude ti dopriate... Skoda, ze nezistnost sa dnes uz nenosi.

sonicka96
23. máj 2019

@vtacatko3 čosi,dnes je už každý skúpi...čo si nespraviš sám nemáš.....potom sa takýto ľudia čudujú že iný nechcú poslať peniaze na charitu alebo tak.....

matasok001
14. okt 2021

@jankakrahulcova dobry den, prosim Vas vedeli by ste mi pomoct s portfoliom k 1.at? Dakujem velmi pekne.