22 ročná vydatá dcéra nemá kamarátky

milka_1
9. nov 2011

ahojte, píšem sem lebo nechápem svoju 22 ročnú dcéru. Má muža, majú spolu bábo ale nemá vôbec žiadne kamarátky 😒 ja viem ona má takú povahu že keď ju jedna kamoška raz oklamala poslala ju kadelahšie. Ona tvrdí že jej kamarátky nechýbajú že jej stačí rodina 😕 nejak sa mi to nechce veriť..

lucinocka
9. nov 2011

@milka_1 mam 24, muza, psa a tiez mi kamaratky nechybaju.. 🙂 mam jednu, susedu, kedze je to jedina osoba hovoriaca nasim jazykom, ked sme spolu je to fajn, ked sa nevidime, nemozem povedat, ze mi chyba.. proste sme asi take typy 🙂

anjelicek26
9. nov 2011

@milka_1 - no ked jej to staci tak to bude asi pravda, neviem co presne ti vadi, ale aj keby ti to neviem ako vadilo, nezmenis to a keby mi mama hovorila, najdi si kamaratky, lebo ti to musi chybat - tak by som sa zasmiala 😅 Vies ako to myslim? Je dospela, vie co robi. Bud rada, ze je stastna. Ked jej babo pojde na detske plavanie, jasle, skolka, skola aj tak bude okolo seba mat huf klebetiacich mamiciek, ci uz bude chciet, ci nie 😅

eri28
9. nov 2011

@milka_1 ja mam tiez taku kamaratku najprv som nechapala stretavali sme sa, potom obcas na fb a zije uplne sama nema ani rodinu
mozno dcera ma rodinu, je to znema velka v zivote zeny a tesi sa momentalne s tej harmonie, ked nebude nieco okej iste bude potrebovat sa vykecat 😉 🙂

milka_1
autor
9. nov 2011

@anjelicek26 @lucinocka to mate pravdu, dakujem babenky za radu 😉 len jej muz si zvykne zajst na pivko a ona ked mu to ,,vycita,, tak jej povie ,,ja nemozem za to ze nemas kamaratky,, 😒

milka_1
autor
9. nov 2011

no ved to ... vies ja som taka strarostliva, niekedy az moc 😀

renin
9. nov 2011

Nechaj ju tak,má už svoj život.Asi jej to tak vyhovuje.Možno sa v kamarátkach sklamala.V dnešnej dobe sú už nie celkovo vsťahy ako predtým.Medzi ľuďmi je dosť pretvárky.

digysa
9. nov 2011

@milka_1 A vy dve, ako dospele zeny by ste spolu nemohli zajst do kina, na kavu? Ked nema kamaratku a chces ju odlahcit od "kazdodenneho" zhonu, tak chodte spolu niekde vy dve...

Ja mam kamaratky (potrebujem spolocnost) ale viem si predstavit velmi kvalitny den straveny iba so svojou mamou.
Muz nech povaruje a vy dve chodte spolu do obchodu, do cukrarne, do kina, zasportovat si- do posilovne, alebo do sauny, alebo na veceru......
Zober ju ty a ukaz jej, na co su kamaratky.....podla mna mas pravdu....SIce rodina je prvorada, ale stravit zivot iba s detmi a manzelom dost "ochudobnuje" zivot cloveka....

Ale suhlasim aj s @anjelicek26 ze, ked dieta zacne chodit do skoly, tak matkam a spolocnym akciam sa nevyhne....

No dovtedy jej mozes pomoct aspon takto....

@lucinocka urcite ti kamaratky chybaju....uz len preto, lebo sa sem chodis vyrozpravat 😉 len si to velmi neuvedomujes...

Inak ja teraz nehovorim o hufe priatelov.....ale o 1-2-3 spriaznenych dusiach

lucy1990
9. nov 2011

@milka_1 ja som na tom rovnako ako tvoja dcera, a odkedy som s mm je mojim najlepsim priatelom prave on a je to super 😵 kamaratkam sa nebranim, ale uz si budem dokladne vyberat 😒

milka_1
autor
9. nov 2011

ja mam noveho partnera, ktoreho dcerka moc neoblubuje, a teraz aj chodievam pracovat do zahranicia tak ani cas neni.. a ten moj je zas taky ze by ma nepustil von ani smeti vyniest z domu po zotmeni 😀 tak ona teraz prichadza tak trosku na kratko co mi je luto ☹

milka_1
autor
9. nov 2011

@lucy1990 to ze ani ona sa im nebranila, len stale natrafila na nejaku trapku, ktora jej chcela prevziat priatela alebo ju vyuzivala alebo rozpustala o nej klamstva... tak si povedala ze radsej ziadnu nechce 😒

mrka2
9. nov 2011

ja osobne mam kamaratky,ale naozaj,od kedy mam dieta, nepotrebujem ich. som najspokojnesia doma s mojou rodinkou. aj tak sa kazda vacsinou len stazuje 😝 mam dve super kamosky,ale tie vidim tak raz do mesiaca a uplne m to staci. naozaj su take povahy,ze kamosky nepotrebuju a su stastni doma so svojou rodinkou. nastastie moj manzel je taky isty, ze je najradsej doma s nami - i ked nemusi 🙂 nechaj ju tak, ved ked je spokojna,tak urcite jej ziadne kamosky nenanutis. 🙂 a co sa bude zbytocne pretvarovat,ked nemusi 😉

lenka0283
9. nov 2011

ja neviem zase stale byt sama..ked je manzel v praci tak vzdy zajdem aspon s jednou dobrou kamoskou von..mne by to asi chybalo..pokecat si o babskych veciach 🙂

lucy1990
9. nov 2011

@milka_1 ja ju chapem, tiez to tak vzdy dopadlo..ja mam spolocnost rada, ale o taku fakt nestojim...

lucy1990
9. nov 2011

@lenka0283 ja to mam super, mm je s nami doma, takze sme stale spolu, maximalne ide na 2 hodiny na bike ale za ten cas si porobim svoje veci a potom sme zasa spolu 🙂

viera27
9. nov 2011

ja na kamaratky nemam cas. Preto som to kvalitne preriedila a zostali mi 2, s ktorymi mam taky blizsi vztah. 1 v praci a druha sukromna. Ale to su uz take vztahy, ze aj o polnoci si navzajom zdvihneme telefon a pomozeme ci s problemami, ci s partnerskymi hadkami, ci s najvaznejsimi vecami co ta mozu postretnut. A uznavam, ze takych ludi malokedy clovek stretne, max 1*, 2* za zivot.
Je pravda ze ked sa narodi dieta a ma clovek rodinu, tak mu nejak tie ine vazby nechybaju. ALE je vzdy dobre mat nejaku "nestrannu" spolahlivu kamosku na zenske veci. S mm mame tiez manzelstvo zalozene aj na kamaratstve, tiez je to zaroven moj najblizsi priatel. Len ked si predstavim ze by som ho mala zatazovat vsetkymi zenskymi capinami, ktore riesim, tak by som sa asi aj zblaznila. Nevraviac o tom, ze ked sa nahodou vyskytne nejaky problem v manzelstve a partnerstve, tak najlepsie to zhodnoti a pomoze clovek zvonku (vsak preto je tu aj modry konik, ze?). Pokial by som do tychto veci mala zatahovat rodinu, nerobilo by to veru dobrotu.
Neboj, tvoja dcera ked bude mat tu potrebu, tak si to hadam poriesi.

lenka0283
9. nov 2011

@lucy1990 tak to mate fajn ked ho mate stale doma ten moj je vacsinou v praci 🙂

milka_1
autor
9. nov 2011

@lucy1990 ved aj ona je v spolocnosti rada, ale nenavidi ludi kt. sa pretvaruju ... stale mi hovorievala : ,, Mami nebudem sa nikomu vtierat do ri** , ked sa im nepacim, nech sa na mna nepozeraju 😀

milka_1
autor
9. nov 2011

ďakujem vam žienky ste uzasne 😉

kohutovci
9. nov 2011

@milka_1 tak som sem zabludila.. a pozeram.. ze kde si ty nabrala 22 rocnu dceru? 🙂 fuha... aj ja chcem tak dobre vyzerat ked bude mat moje dieta 22r. 😀

milka_1
autor
9. nov 2011

len nechapem tie jej ex kamaratky.. dcerka ma velmi dobre srdiecko, rada pomoze, vypocuje a poradi.. holt to su ty dnesny ludia 😖

milka_1
autor
9. nov 2011

@kohutovci musim priznat ze sa mi stal veeelky preklep a uz sa mi nedal opravit, ona ma totiz uz 23 😀 dufam ze to neuvidi 😀 😀 😀 ver mi ze som ,,poznacena svojim vekom 😀 ta foto je stara 4 roky 😀

milka_1
autor
9. nov 2011

@lucinocka vy byvate niekde v zahranici ?

kohutovci
9. nov 2011

@milka_1 4 roky? tak to je jasne.. uz si urcite sediva... vraskava a vsetkych nas tu zavadzas s maximalne neaktualnou foto 😀 😀 😀

tea333
9. nov 2011

@milka_1 ja som na tom podobne ako tvoja dcera. Mam nejake kamaratky, ale vidam sa s nimi malo z vlastnej vole.Mnoho z nich ma velmi sklamalo, poohovaralo alebo inak nastvalo a mne sa tieto zabomysie vojny riesit nechce. Ja mam 2 super bratov, ktori su mi dobri kamarati, otca a aj svokrovcov a svagrinu, so vsetkymi sme velmi casto spolu, takze zijem skor rodinne. Navyse, vacsina mojich kamosiek riesi uplne ine veci ako ja, tiez mam 22, dieta, som vydata.Oni chodia na skolu a chodia na zurky.
Moja mama inak je tiez v zahranici, vela tisic kilometrov odomna s priatelom, ale stale aspon skype funguje, a ked pride, je s nami.
ale zas napriklad aj cez modreho konika si vieme najst kamosky s detickami, vsak @lucy1990 😉

atrami
9. nov 2011

@milka_1 , ja mám o hodne viac ako Tvoja dcéra a tiež nemám moc kamarátok. Nejako som sa popálila a veľmi málo doverujem ľuďom. Som raz taká povaha. 😉 Skor fungujem ako bútľava vŕba.

milka_1
autor
9. nov 2011

@kohutovci odhalila si ma 😀 keby si videla to portfolio kremov na vrasky co mam v kupelni by si si myslela ze si v drogerii 😀 a 6 rokov si prifarbujem vlasy, veru prve biele vlasy sa objavili uz dost skoro 😅

milka_1
autor
9. nov 2011

@tea333 @atrami asi jej podam inzerat - hladam kamosky pre dceru, aspon na popisanie 😀

lucy1990
9. nov 2011

@tea333 presne ako hovoris, baby v nasom veku maju absolutne ine priority, takze je tazko najst si rovnocennu kamaratku 🙂 a my si kedy konecne spolu vyjdeme? 😀

kohutovci
9. nov 2011

@milka_1 chces mi velmi prekazit moj dobry umysel ta uprimne pochvalit, ze dobre vyzeras.. ale ja sa nedam 😀 a aby som sa vyjadrila aj k teme.. 5 rok zijem v inom meste.. bez priatelov z detstva, zo skoly, z prveho zamestnania.. dlhorocne priatelstva ukoncila dialka, zaneprazdnenost... nase nove rodiny..
ja si myslim, ze ak clovek nenajde priatela este pocas skoly.. potom velmi tazko.. a ak sa este sklame.. ojojoj.. nedivim sa jej.. v kazdom pripade aj keby jej kamaratky chybali.. nedaju sa najst na pockanie.. urcite skor ci neskor niekoho stretne.. mozno v skolke.. mozno v praci a uzije si uprimneho priatelstva.. ja v to stale dufam 😉

tea333
9. nov 2011

@lucy1990 ja uz mam volno, ak si ty uz zdrava 😉 v piatok cez den?

@milka_1 dceru posli sem na konika. Chvilu si tu popise a budu aj kamosky s detickami.Hlavne v temach podla mesta a pod. si moze najst rovnako osamelu kamosku ktora byva blizko a tiez ma deti 😉