Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahojte idem od septembra na Vysoku skolu. A tak sa chcem opytat ake to pre vas bolo, co ste zazili.

vivien9
21. aug 2019
kasokri
21. aug 2019

Ahoj. Aj ja idem. Mám to podobne ako ty. 😊

lula313
22. aug 2019

@vivien9 no treba si najst nejakú obeť, čo tam bude sama, pridať sa k nej do reci a uvidis, či skončite ako kamosky😊 Na VS sa budujú veľmi silne priatelstva(v podstate sa tam nájdu ľudia s rovnakými záujmami, lebo však preto ste si vybrali aj ten študijný odbor) a budete na rovnakej štartovacej ciare(predpokladám, že študenti ešte v prvom ročníku nevlastnia domy a auta za 100tisic), čiže ani závisť by tám nemala byt.. určite moja rada znie, že treba sa zúčastňovať kruzkovic, rôznych posedení so spolužiakmi. Od toho závisí, aký budete kruzok a ako si následne budete pri studiu pomahat. Ti, čo sa segregovali(nechodili nikam, tak sa nezvykli dostat ani k vycucom a ani ich už potom nikam spolužiaci nevolali). A ešte chodievaj pekne na prednasky, veľa veci ti bude potom dávať zmysel a nebude potom tazke spravit skusku

tyrkysova_kobyla
22. aug 2019

@vivien9 boli to krasne roky, plne slobody ale aj zodpovednosti 😀 intrakovy zivot vo velkom meste... 😍😀 najprv to bol pre mna sok, asi mesiac som si zvykala a tak isto aj v skole, ten iny system, zrazu kopec ucenia a slo sa dost rychlo. Hlavne je najst si partakov, s ktorymi sa budete tahat 🙂 a na aku skolu do akeho mesta sa chystas? 🙂

vivien9
autor
22. aug 2019

@kasokri Ahoj kam ides ?

vivien9
autor
22. aug 2019

@tyrkysova_kobyla UKF Nitra

kasokri
22. aug 2019

@vivien9 unipo pedagogicka

Tu začni písať odpoveď...