Aké online vzdelávanie odporúčate?

juliet86
26. nov 2021

ahojte. su nejake online kurzy /vzdelavanie ktore ste absolvovali a odporucate? najma oblasti psychologia sociologia pedagogika umenie kultura podnikanie a podobne. dakujem vopred

lindous
26. nov 2021

Kurzy od learn2code za mňa úplne top 😊 ja som sa síce učila programovať z tvojich okruhov by ťa ťa možno mohli zaujať pre oblasť podnikania kurzy na tému marketing... A Office sa podľa mňa hodí vždy a každému pre akékoľvek povolanie 😅

juliet86
autor
26. nov 2021

@lindous dik za tip

c_est_la_vie
26. nov 2021

Udemy, jeden kurz stojí 5-15 eur ale celkom fajn prehľad získaš 🙂 A majú naozaj široké spektrum, i psychológiu 🙂

juliet86
autor
26. nov 2021

@c_est_la_vie dakujem popozeram

zuzka38
27. nov 2021

@juliet86 na linkedin

barb0renka
27. nov 2021

Ak mas dobru anglictinu, pozri si stranku Coursera. Ponukaju tam online kurzy naj svetove univerzity na rozne temy. Certifikaty z Coursery si ludia bezne davaju aj do zivotopisu.
Ja som si robila pocas materskej napr. kurz o klasickej hudbe na YALE University a bol super!

lindous
27. nov 2021

@barb0renka jeeej, vďaka za tento úplne super tip 🙂 rovno som to pozrela a našla si zaujímavý kurz z môjho odboru, čo nie je úplne bežné 😅

avalora
27. nov 2021

@juliet86 ak sa da nejak k tomu dostat, odporucam SEDUO Skolenia, aj Google garaz, tiez daju nejaky certifikat 😉

juliet86
autor
27. nov 2021

@barb0renka znie super. a boli tam aj zivi lektori live ci pen nahrate video materialy. vies ako to myslim
dik

barb0renka
27. nov 2021

@juliet86 to uz zavisi od konkretneho kurzu, ktory si zvolis. Takisto aj predpoklad na to, aby si ziskala certifikat- kazdy kurz moze mat rozlicne poziadavky. Niekde staci priebezne zvladnut online test, niekde je to narocnejsie, treba si nastudovat nejaku literaturu alebo vypracovat projekt.

mooonika1975
27. nov 2021

@barb0renka koľko to stálo ? cca

heymissg
28. nov 2021

@barb0renka jej super odporúčanie, prosím koľko to stálo?

nikitrang
28. nov 2021

@barb0renka ale nie su zadarmo, ze?

barb0renka
28. nov 2021

Niektore su zadarmo, niektore si vies zadarmo cele pozriet- ale ak chces aj testy+certifikat, musis si zaplatit. Ja som napriklad platila 70€, ale ceny su rozne v zavislosti od rozsahu kurzu.

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz