Druhá atestačná práca

esselte
16. jan 2016

Ahoj, chcela by som rozbehnúť tému druhej atestačnej práce, lebo teraz to fičí, chcem napísať prácu na metódy v prírodovede, ale neviem, aký tam mám dať výskum, čo ste dávali do výskumu? Má to byť akčný výskum a mám použiť tri druhy výskumu, budem to robiť na MPC, bola som aj na predatestačné vzdelávanie, ale nejako sa neviem v tom výskume rozkývať, ďakujem za každú radu

macamac
16. jan 2016

@esselte to máš všade trochu inak
veď na to predatestačné chodíš preto, aby si sa do toho dostala
potom kopec samoštúdia
a už robíš druhú, tak sa predpokladá, že už máš nejakú prax za sebou a máš svoje metódy, ktoré si si v praxi overila, resp. pri aktuálnych žiakoch. už by si mala vykazovať značnú mieru samostatnosti.
a taktiež máš prideleného konzultanta, aby ťa viedol.
ja som ani jednu, ani druhú neriešila na fóre.
nik nevie zloženie tvojej triedy, ako sa ti s deťmi pracuje, na čo majú nadanie a v neposlednom rade nepoznáme tvoje schopnosti a akú prácu s deťmi uprednostňuješ.
darmo ti tu niekto poradí, čo máš robiť, keď nevieme podmienky 😉
sústreď sa na svoje skúsenosti a rieš to s konzultantom.
lebo naozaj som sa stretla s miernymi odchýlkami podmienok MPC v tejto oblasti.
veľa zdaru 🙂

esselte
autor
16. jan 2016

dík za odpoveď , ja som len chcela vedieť, čo by som mohla dať do výskumu, ako to pomenovať, teoretická časť a hodiny nie je problém, len výskum

mislane
3. apr 2016

@esselte najlepšie je nájsť si konzultanta, ktorý ťa usmerní. Ja som to tiež tak urobila. S teóriou a hodinami nebol veľký problém, ale potrebovala som usmernenie, ako urobiť výskum. Veľa šťastia prajem.

bonaquaba
16. dec 2017

@mislane
@macamac
@esselte baby a v druhej atestačne sa robí prieskum alebo výskum? Aky je medzi tým rozdiel?

mislane
17. dec 2017

@bonaquaba ja som robila na MPC v Prešove a robi sa akčný výskum. Venovali sme sa mu aj na predatestacnom. Tu je napísaný rozdiel medzi výskumom a prieskumom.
http://www.e-metodologia.fedu.uniba.sk/index.ph...

amima
18. okt 2018

@esselte Ahoj, ako si na tom s tou druhou atestačnou? Dík

esselte
autor
18. okt 2018

@amima ani som este nezačala

amima
18. okt 2018

@esselte jaj 🙂 a ja že nejaké rady mi dáš 🙂 mne sa do toho tiež nechce, len mám nízky úväzok, takže hlavne z finančných dôvodov to budem asi musieť riešiť...