Externé štúdium pedagogické v Bratislave na Bulovej

damiansarah
7. mar 2019

Dobrý deň, nevedel by mi niekto poradiť ako prebiehaju prijímačky na pedagogickú školu na bulovej v BA? Chcela by som ísť na externe pomaturitné štúdium dvojročné..... Je to ťažká škola? Treba znova maturovať, keď už maturitu mám? Ďakujem

darci17
7. mar 2019

@damiansarah ahoj. Áno treba znovu maturovať. Máš praktickú časť a obhajobu. Určite musíš mat uzatvorená známky zo všetkých predmetov. Ťažká, ľahká, to je uhol pohladu. Musíš hrať na hudobne nástroje, nič komplikovane. Prijímačky, podať prihlášku, kedy zistíš na stránke školy. Musíš si pripraviť rozcvičku, päť piesni, jednu ti dajú zaspievať. Čítaš text a potom sa ta budú pýtať. Ako by si ho rozoberala s deťmi. Minuly rok som ju ukončila v maji. Držím palce

damiansarah
autor
7. mar 2019

@darci17 ďakujem

kasokri
8. mar 2019

@damiansarah ahoj a nasla si si vtom odbore pracu?

damiansarah
autor
8. mar 2019

@kasokri nie pracujem v inom obore, aj vyštudovany mam iný,, ale chcem si urobiť doplnkové pedagogickej, vraj to nie je prekážkou.... Moja teta si nasla v tomto obore a tiež si chce so mnou toto dorobiť.......

luckamjar
7. máj 2019

@damiansarah podľa mna uplna pohoda, ja ale už VS mám v rámci pedagogiky (nie predškolská)...veľa skúšok som si takto vedela aj uznať a nemusela som ich už robiť. Niektoré predmety ľahšie, niektoré jednoduchšie ale je to stredná škola, ktorú už mame všetky za sebou....treba si to uvedomiť a nebiť sa o samé jednotky 😂 ale úplne v pohode sa to da zvládnuť!

kristina011
2. okt 2019

https://www.modrykonik.sk/group/11630/

Vytvorila som skupinu pre maminky, ktore sa rozhodli študovat na pomaturitnom studiu alebo sa este len rozhoduju.
Je to skupinka sukromna, kde by sme si vymienali skusenosti zo skoly, podporovali sa pripadne pomahali v pripade nejakych problemov.
Rada vas uvitam ❤❤❤