Funkčné vzdelavanie po novom

carinka888
10. máj 2022

Prosim je tu niekto kto absolvoval funkcne vzdelavanie po novom? Odovzdanie portfolia a nove otazky? Chcem sa nieco spytat..🙂 dakujem

lexl
19. máj 2022

@carinka888 dobrý deň, ja tiez hľadám niekoho, len ja sa ešte idem iba prihlásiť…

marry157
10. nov 2022

Aj ja niekoho hľadám.

solida1
10. nov 2022

@marry157 ahoj. Ja mám absolvovaný základný modul na mpc, rozširujúce na KU v Ružomberku.

miselkat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miselkat
30. nov 2022

@solida1 Ahoj, ako prebiehajú rozširujúce moduly v Ružomberku? Dištančne aj prezenčne?

solida1
12. dec 2022

@miselkat ahoj. Zatiaľ je všetko online, prednášky aj záverečné skúšky.

lexl
13. dec 2022

@carinka888 dobrý deň, ozval sa vám niekto?

lexl
28. dec 2022

@solida1 dobrý deň, už máte za sebou aj rozširujúci modul?

solida1
28. dec 2022

@lexl áno

lexl
29. dec 2022

@solida1 ja sa momentálne borim síce základným modulom. Nemáte náhodou niečo k téme hodnotenia a odmeňovanie zamestnancov? Teda ak by str boli ochotná pomôcť mi?

solida1
30. dec 2022

@lexl ste v Ružomberku? Viem Vám preposlať prezentácie k témam, ale najskôr až v utorok, mám ich v Pc

lexl
3. jan 2023

@solida1 ďakujem pekne, myslim, že mám všetky. Len som skôr chcela pomoc od niekoho kto má za sebou tie úlohy lebo už si pripadam blbá, ale nejako ich neviem napísať…

solida1
4. jan 2023

@lexl úlohy k hodnoteniu ešte nemám spracované

ivusska881
11. jan 2023

Dobrý večer mám pár otázok ohľadom základného modulu funkčného vzdelávania v RK.Chcem si teraz podať prihlášku, tak by som chcela vedieť ako to prebieha. Ďakujem

lexl
15. jan 2023

@solida1 a vy kedy končíte? My mame poslať do 31.1. Mam spracovaných 6 uloh so 7 mám problém. Ale že náramny.

sunny96
19. feb 2023

@lexl Dobrý deň, prosím Vás, ako prebieha funkčné vzdelávanie v RK čo sa týka náročnosti. Viacerí píšu, že doteraz bolo iba online formou. Pomohli by mi info, koľko bolo stretnutí, či po každom vypracúvate nejakú prácu alebo aj priamo na stretnutí alebo je len jedna práca na záver. Dá sa to zvládnuť, ak ste ešte nerobili na pozícii riaditeľa ani zástupcu? Ďakujem.

lexl
20. feb 2023

@sunny96 dobrý deň, prvé stretnutie bolo prezenčné, ďalšie boli online. Na záver sa píše práca, my sme mali 7 zadaní, potom, ak je práca Ok, vás pozvú na obhajobu. Prave dnes som mala online. Ak si píšete prácu sama, poctivo, tak aj obhajoba bude ok. Len je naozaj dôležité uvažovať a hlavne sa zorientovať v zákonoch. Ja aom zatiaľ len v poverení, čiže komplet všetko nové ale ucim sa. Zvládnuť sa to určite dá.

sunny96
20. feb 2023

@lexl Ďakujem, veľmi ste mi pomohli. Tak dúfam, že to bude ok, radšej vždy robím veci tak ako treba, poctivo, tak verím, že to pomôže zorientovať sa. A ešte mám jednu otázku, ako dlho asi trvali stretnutia? Či bol rozdiel prezenčne a online... Ďakujem ešte raz

lexl
22. feb 2023

@sunny96 prezenčné sme mali myslím od 9.00 do 14.00 už si to presne nepamätám, a online sme msli rozne, od 17.00 do 19.00 alebo od 9.00 do 13.00-14.00.. úplne presnemeviem.

sunny96
24. feb 2023

@lexl Ďakujem, to je super, že mám nejakú predstavu..

badimeria
24. feb 2023

Ahoj čo je to prosím to funkčné vzdelávanie?Môže ísť hocikto?Zo strednej školy alebo?Ako dlho to trvá kde sa s tým dá uplatniť naozaj neviem nič pýtam sa dakujem