Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ich suche einen Freund/Freundin zum Schreiben

vierka0508
30. apr 2019

Z nadpisu je vsetko jasne, nakolko sa potrebujem zdokonalit v nemcine hladam niekoho kto by mal zaujem si sem tam popisat o beznych veciach. Samozrejme je potrebne aby si ovladal/la nemcinu 🙂

jankaga
30. apr 2019

Hallo, ich bin Jana. Wie gut bist in Deutsch?

vierka0508
autor
30. apr 2019

@jankaga ahoj, odpisem ti po slovensky. Nemcinu som mala v malicku tak pred 10timi rokmi, ale casom som pracovala v inej oblasti kde mi ju nebolo vobec treba a pozabudla som vela. Gramatiku mam celkom zvladnutu, nejaky minuly cas mozno trosku potrapi, ale najviac sa mi jedna o slovnu zasobu. Rozumiem celkom dobre, ale problem je opacny a to spomenut si na slovicka. Viem ze potrebujem len rozpravat rozpravat alebo vela pisat, citat a vrati sa mi to do tej hlavy.

jaroe
30. apr 2019

@vierka0508 Hallo, ich bin Erika und mochte auch meine Deutschkenntnisse verbessern 🙂

dena232
30. apr 2019

Aj ja mozem pisat. Kludne pokecam nemecky.. Pripadne cez fb, tu velmi nekvasim.

vierka0508
autor
30. apr 2019

@dena232 ahoj a dobre vies po nemecky? Naucim sa cosi pri tebe? 🙂😄🙈

dena232
30. apr 2019

@vierka0508 doucujem sukromne uz 17r nemcinu 😂 aj slovencinu. Inak som psycholog 😂😂😂. Kludne mozeme pisat nemecky aj o pocasi 😂

fokuska
30. apr 2019

@vierka0508 Prepac, ale napises, ze si chces pisat po nemecky a vzapati kockam odpisujes po slovensky :D mohla si pokracovat nemecky aspon by videli aj tvoju uroven ;)

mamcotka
30. apr 2019

Ja žijem teda v nemecky hovoriacej krajine a som rada keď nepočujem nemčinu 😂

vierka0508
autor
30. apr 2019

@fokuska ty prepac ale ja si seriózne hladam niekoho na sukromne spravy a nie na to aby som tu v diskusii predvadzala svoju uroven nemciny a lamala tu rekordy v pocte prispevkov. Ak ma niekto ochotu a cas pisat a oslovi ma tak my sa uz dohodneme, nemusis mat strach 😄👍

vierka0508
autor
30. apr 2019

@dena232 no to je riadna kombinacia teda😄 napisem ti ip a nejako sa dohodneme 🙂

fokuska
1. máj 2019

@vierka0508 Ved ja som to brala tak, ze tie co ti napisali po nemecky to tiez brali uplne seriozne a kludne si im mohla odpisat po nemecky cez IP.
Mne to len nedavalo zmysel, preto som reagovala.

lilik96
1. máj 2019

To by som aj ja potrebovala s niekym si pisat nemecky. Chodim na doucko a potrebujem viac nemcinu pouzivat 😊

vierka0508
autor
1. máj 2019

@lilik96 mozeme si spolu, kludne aj na fb aby to bolo rychlejsie

lilik96
1. máj 2019

@vierka0508 ok vecer napisem spravu, ked prideme domov 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli