Používame cookies. Viac informácií tu. OK
korunka1
10. nov 2019

O audioknihách si ešte nepocula?
To fakt treba mat gule poloziť takuto otazku anonymne

anonym
autor
10. nov 2019

@korunka1 no mne to prišlo divne. Ďakuuem, pozriem

mareka49
10. nov 2019

Žeby AUDIOKNIHY?

elanor
10. nov 2019
anonym
autor
10. nov 2019
anonym
autor
10. nov 2019

@mareka49 ďakujem, už pisala pani pred vami

evalin88
11. nov 2019

Skus zadat do youtube, aj tam ich par je zdarma ,v slovencine menej ako v cestine.

katkasav
11. nov 2019

najdes na youtube a napr. martinus ma uz vela knih v podobe klasickej aj ako audiokniha

althinka
11. nov 2019

jemine, prečo hneď výsmech a podobne. Každý mame nejaké hranice a ak sa niekto cíti nekomfortne pri otázkach na nete, je jedno ako to položí. Ako vraveli dievčence, sú to audioknihy a dostaneš ich cez eshopy, ale aj v kamenných kníhkupectvách (napr v panta rhei ich nájdeš pri CD-čkách). Len väčšie množstvo audiokníh je v češtine, my so slovensky nahovorenými titulmi riadne zaostávame (respektíve ich máme málo) ... ale napr Dánovky s už nebohým pánom Geišbergom boli skvelé🙂 príjemné počúvanie prajem🙂

anonym
autor
11. nov 2019

Ďakujem Vam za rozumne odpovede.
Je to pre mojho tatina, ktoreho uz z citania bolia oci.
Ja sa v takýchto veciach absolutne nevyznam, poznam len klasicke knihy. Ani citacky knih neviem poriadne ako funguju.
O tom, ze su taketo audioknihynpre deti viem, ale nevedela som, ze aj normalne knihy.
Teraz som o nieco mudrejsia 😁😁😁

parvitas
13. nov 2019

ak ma problem s ocami, prosim, obrat sa na Slovensku kniznicu pre nevidiacich, oni vedia takto zrakovo znevyhodnenemu cloveku poslat audioknihy na pocuvanie, pozri na webe
https://www.skn.sk/
Som knihovnicka, alev inej kniznici a mnoho ludi, hlavbe starsich, o tomto nevie...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre