Knihy angličtiny

lea345
19. jan 2021

Ahojte dievčatá, chcela by som sa opýtať, či mi neviete poradiť alebo nemáte na predaj podobné knižky ❣ Mám stále problémy s angličtinou, celkovo sa mi to ťažšie učí a teraz keď sme stále doma, tak chcem využiť čas racionálne. Na jednej strane je slovenský jazyk, a na druhej strane to isté v angličtine. Mám 4 knižky z kolekcie, ktoré boli v novom čase, sú super. Tak či náhodou neviete o niečom podobnom. Vopred ďakujem a prajem krásny deň. ❣

desore
19. jan 2021

Treba mrk knihkupectva. Co sa ti tazsie uci?

deedol
19. jan 2021

odporucam citat nieco relativne jednuduche pre deti najskor v SJ a potom v AJ. napr. harry potter.

bambuslienka
19. jan 2021

ako ucitelka AJ ti odporucam aj knihy z edicie Penguin Readers 🙂 slovensky preklad tam sicenie je, ale su to rozne klasicke aj moderne pribehy napisane podla levelu anglictiny. od 0 (Easystart) - 6. cim vyssi level, tym zlozitejsi jazyk, slovna zasoba a tym sa pribeh aj trosku predlzi. zozaciatku su to take jednohubky. Je to velmi pekne rychle citanie, postupne si osvojis gramatiku nove slovicka a pojdes o level vyssie🙂
https://www.penguinreaders.sk/Easystarts-200-he...

kinderzwillinge
19. jan 2021

Tieto knihy z Noveho casu som aj ja chcela a nepodarilo sa mi ich kupit ☹

lea345
autor
19. jan 2021

@aniele ďakujem krásne,pozriem sa na to určite. ❣❣ pekný večer prajem❣

lea345
autor
19. jan 2021

@deedol určite, nie už som ich pár našla. Ďakujem❣❣

lea345
autor
19. jan 2021

@bambuslienka ďakujem krásne, veľmi si to vážim. Nepočula som ešte o tom, ale vyskúšam to určite. Skúsim možno aj s tými jednoduchšími a hádam sa pomaličky dostanem po 6. Veľmi krásne ďakujem. Hádam to pomôže a raz premôžem tento jazyk. ❣❣😂 nechápem tomu ale ekonomika matematika a všetky ostatné predmety mi nerobia problém. Ale s touto angličtinou si nie a nie rady. ❣ďakujem určite vyskúšam. Krásny večer ❣

lea345
autor
19. jan 2021

@kinderzwillinge ak náhodou zohnám,napíšem vám ak máte ešte záujem. ❣

kinderzwillinge
20. jan 2021

@lea345 Ano, mam zaujem, dakujem 🙂