Mám 21 rokov a približne 37 kilogramov. Ako pribrať?

kosticka1481993
13. júl 2015

Ahojťe mám 21rokov a približne 37 Kilov chudá postava a chcela by som sa spýtať že kedy je podváha a ako pribrať viacej čo by sťe mi poradili ? Ako jedávam dosť často len menej si naberám jesť keby zjem viacej tak to do seba nedostanem alebo ma boli brucho potom ked zjem toho viac poradťe ako mám pribrť viac kil alebo aspon aby som mala 45 kilov .....A v 21rokoch je aká normalná vaha ? Budem rada za všetky rady ako pribrať a okolo toho ...A 45 Kilov som mala nejak pred rokom ale mylsím že som schudla koli tomu lebo boli trošku stresové a smutné situacie tento pol rok...A budem rada za každú radu o pribraťi a tak dalej a že aj to aká má byť normálna váha v takomto veku dakujem za všetky rady. velmi ...🙂 Lebo každy mi hovorí že som dosť schudla ...A kedy sa to považuje za Anaroxeiu? Ale Anorexiu som nikdy nechcela dosiahnut to aby ste si nemysleli že pod kolko kilov to je ??? Chcem pribrať nie chudnuť Dakujem vopred za rady a Informacie......Mala by som s tým isť k Lekárovi ???? A nechuti mi zjesť vela ale tak primerane a pijem vela vody mineralky 🙂 🙂 🙂 🙂

brisilda
13. júl 2015

21 rokov a 37 kg ? moj syn ma 12 rokov , 146 cm a ma cca podobnu vahu a mam pocit , ze je vychudnuty 😖 nemas nahodou foto ?

hameeda
13. júl 2015

no ja mám 32 rokov, porodila som 5 detí a mám 43 kg, a keď na to prídeš že ako pribrať tak poraď lebo ja som za 13 rokov čo chcem pribrať na to neprišla

philipha22
13. júl 2015

moj 6 rocny syn ma 30kg..... 😅

matita
14. júl 2015

Nahodou celiakia nepripada do uvahy?

vydrnik
14. júl 2015

Moja dcera ma skoro 9r.a ma 30kg.Aty si este nebola u lekara?tak to sa cudujem.

dana_l
14. júl 2015

ak merias nejakych 130 cm tak urcite nemusis viac pribrat. inak neviem si predstavit tvojho doktora, zeby ti ten este nic k tvojej vahe nepovedal
alebo sa niekto zanova nudi

marcelatje
14. júl 2015

Na nete nájdeš mnoho linkov na BMI kalkulačku. No váha 37 kg nie je normálna ani ak máš 150 cm. Predpokladám že máš viac....... Tak ako obezita prináša množstvo zdravotných rizík, je to tak aj pri podváhe. Ak nevieš pribrať sama, konzultuj odborníka ktorý ti zostaví jedálny lístok. Nejde o to či ješ sladkosti, prípadne jedlá z ktorých sa zvyčajne priberá, ty potrebuješ dobre vyvážený stravovací plán nie na to aby si nabrala tuk, ale svalovú hmotu.
Držím palce aby sa ti to čo najskôr podarilo 😉
Ak by sa dalo pošlem ti ale zo 10 kilečiek 😀

paladia
14. júl 2015

Manzel bral na pribratie nejaky BVitamin. Asi B12...Neskusala si?

nini1010
14. júl 2015

Podla mna je to vymyslena tema.take s prepacenim pridebilne otazky by 21 rocna zena nekladla.pise ako 13 rocna...

sendy182
14. júl 2015

@danulicek dobre nie?...... 😀 leto-prazdniny 😝 😅 😲 😀

zexi
14. júl 2015

ten príznačný nick..

bonaqa2013
14. júl 2015

moja dcéra má 9,5 roka, 146 cm a 37 kg. Pri 21 ročnej žene si to neviem prestaviť..... ľudia čo majú rakovinu - posledné štádium tak majú takú váhu ako ty.....

worker_falcon
14. júl 2015

jesť, jesť, jesť.
ak sa nedá jesť, tak jesť v pití - nutridrinky, gainery.
ak nechutí - prinútiť sa.

a ďakujeme, že si nepripojila fotku.

safranca15
14. júl 2015

Mam kamosku co ma cca 160cm a vazi 40kil ma aj syna skoro 2rocneho a tiez sa jej nedari pribrat bola u neakej ohladom gasto a ta jej dala na pol roka akesi sladke napoje co pila 2alebo 3x denne a pribrala iba neake 1-2kila tiez sa jej nedari pribrat a @nini1010 aj take pripady su

katy2
14. júl 2015

Toto urcite nie je realny problem 😀 Prazdniny su v plnom prude.... A ten sposob pisania... Ach, jaj, dievca, radsej sa chod prevetrat vonku s kamosmi, ako sediet pri pocitaci....
@xxxxxnnnnn co si o tom myslis?

dijka123
26. júl 2021

ahojte ako mam pribrat mam 150cm a 37kg

lucuass
18. jan 2024

Dobre ale keď ona má 37 kíl je jedno koľko má rokov skôr ide o výšku môže mať 170 kde je potom určite anorexia a môže mať 150 kde to možno až tak nevyznie... A deti sú väčšinou pribratejsie , keď budú v prelome medzi pubertou tak začnú rásť a aj sa im úplne zmenia postavy. Takže porovnávať svoje deti s týmto prípadom je odveci

tiika
18. jan 2024

@kosticka1481993 pomocou doktorov, psychológa, psychiatra, je to život ohrozujúci stav (je jedno či je to reálne, či sa niekto baví), toto nie je na skúšanie, či a čo zaberie, tu je to na odbornú a urgentnú pomoc.

Čo je normálna váha sa docitas i na nete.

radacak
18. jan 2024

Ja mám kamarátku je síce nízka okolo 155-160 CM ale váha tiež tak 35 -37 kg
Kosť a koža...tiež sa dušovala tým že ona jedava,dokonca v noci a každé 3 hodiny a neviem čo ...len že sa jej nedarí pribrať.
Keď som videla ako funguje naozaj tak som pochopila prečo je taká chudá...Celý deň na káve a cigaretách,to bolo jej..potom raz dobehla k nám na návštevu a hneď bežala na záchod,že sa akurát najedla a prosté s nej to muselo ísť von..podľa mňa tam mala iný problém, neriešim,jej vec
Funguje tak roky..káva, cigarety a energetaky...potom ma na žalúdku vredy atď, nekonečný príbeh

lucia147852
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskaska
18. jan 2024

Podľa mňa sa stravuješ zle, alebo más nejaké ochorenie - napr. celiakiu.