Používame cookies. Viac informácií tu. OK
amelia000
8. nov 2019

Tak ako ucia na prvom stupni zs...po pismenkach...

tyrkysova_kobyla
8. nov 2019

Dnes este niekto potrebuje pisat rukou? 😀

fatima99
8. nov 2019

@tyrkysova_kobyla tak mal by nie? nikdy nevies, kedy to budes potrebovat a podla mna je vsetko len o treningu a casom to pojde. len sa netreba vzdavat

tomaas
8. nov 2019

milá anonymka, odporucam studium na lekarskej fakulte, po doktoroch aj tak nikdy nikto neprecita 🙂 nevzdavaj sa a skusaj si, otazne je ci potrebujes krasne pisat 🙂

anonym
autor
8. nov 2019

@tyrkysova_kobyla Neviem,ale mne na Tom záleží nikdy neviem kedy to budem potrebovať nechcem sa hanbiť zato,že píšem horšie ako prváci na základnej a veľmi ma to trápi

denulka19850
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denulka19850
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonym
autor
8. nov 2019

@denulka19850 Neviem Vám poradiť,ale prosím vás prečo to píšete pod môj príspevok? Nerozumiem

lagata
8. nov 2019

Skus dat foto toho, ako pises a povieme ti, ci je to az take katastrofalne. Mozno si voci sebe iba trochu zaujata 😉

anonym
autor
8. nov 2019

@lagata Dobré pridám neskôr aj foto 🙂

veronikaszabova
8. nov 2019

@denulka19850 preco to pises do temy, ktora je uplne mimo tvojej otazky? 😳🙈

tomika
8. nov 2019

Nemáte náhodou dysgrafiu?

zuzlaka
8. nov 2019

Tak skusaj po pismenkach ako kedysi v prvej triede, rozpises sa alebo proste bohuzial budes pisat skaredo alebo pis palickovym 🙂

lagata
8. nov 2019

Inak nie si nahodou lavacka a pises pravou? Mozno blbost, ale mojho priatela tak na zakladnej nutili pisat pravou rukou a teda teraz pise naozaj skaredo a ani pero nevie spravne drzat v ruke 😂

fokuska
8. nov 2019

pre anonym: Skusaj, trenuj, prepisuj si len tak texty, ktore sa ti pacia, alebo texty piesni - chce to cvik a prax. Pozri si napr. na youtube videa ohladom kaligrafie a postupu - to je take to ozdobne pisanie. Alebo si najdi taky kurz a prihlas sa - mozno ti to pomoze v tom ako mat spravne polozenu ruku, ako drzat pero a pojde ti to ;)

denulka19850
8. nov 2019

Prepáčte som na mobile

denulka19850
8. nov 2019

@veronikaszabova ved chcem poradiť čo je na tom zle mam problém je písané tak som chcela poradiť

anonym
autor
8. nov 2019

@lagata Nie nie som od narodenia praváčka takže tým to ospravedlniť neviem

anonym
autor
8. nov 2019

@fokuska Ďakujem skúsim vážne mi to už lezie na nervy mám dospelú sestru ona píše pekne a má synčeka 2 na základnej píše krajšie ako ja normálne sa hanbím

maminuska
8. nov 2019

ja by som toto vôbec neriešila, to sú pre život tak nepodstatné veci . S tým písmom budeš jedinečná , ak tam nebudú hrubice. Môj brat píše otrasne ale fakt otrasne , je z neho úspešný človek . Nikto to na okolí nerieši.

veronikaszabova
8. nov 2019

@denulka19850 precitaj si pravidla MK. Nedavaj otazky do nesuvisiacich diskusii. Zaloz novu, alebo najdi taku, kde sa riesi to, co riesis ty.

veronikaszabova
8. nov 2019

@anonym
Ja tiez pisem skaredo, ale precitat po sebe viem 🙂
Skus si natrenovat pisanie tlacenym pismom

nefertiti5843
8. nov 2019

Niekto si zase robí srandu? Toto by 18-ročné žieňa nenapísalo :(

anonym
autor
8. nov 2019

Viem písať pekne iba tlačením veľkým písmom malé tlačené mi vôbec nejde😏

anonym
autor
8. nov 2019

@veronikaszabova Pridala som obrázok 🙂 veľkým tlačením sa mi to páči ale malé tlačené mi vôbec nejde

anonym
autor
8. nov 2019

@nefertiti5843 Nerobím si srandu preto som.to dala ako anonym lebo sa zato hanbím,ale chcem to zmeniť

anonym
autor
8. nov 2019

@maminuska gramatiku mám dobrú aj na základnej ma veľmi chválili za gramatiku od 1. Ročníka len to písmo má trápi

veronikaszabova
8. nov 2019

@anonym to nie je take strasne 🙂 videla som aj horsie

tomaas
8. nov 2019

ale veď pekne pises 🙂

nefertiti5843
8. nov 2019

@denulka19850 Ale toto je úplne iná téma...Otvor si vlastnú diskusiu a nelez do cudzej.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli