Nadstavbové štúdium

florianabotosova
3. aug 2020

Ahojte! Chcem sa opýtať mam Strednú zdravotnícku školu odbor praktická sestra. Chcela by som si spraviť nadstavbové štúdium ale v odbore ako napríklad učiteľka v materskej škôlke. Chcela by som pracovať s deťmi. Je nejaká takáto možnosť? Ci len ísť ďalej na vysokú školu do nejakého takého odboru alebo ako to vlastne riešiť poraďte.

luulinkaa
3. aug 2020

Dá sa urobiť nadstavba učiteľstvo pre materské školy alebo špeciálna pedagogika, kde sú detičky s postihnutím. Dá sa aj externé jeden deň v týždni, aspoň teda niekedy sa dalo. Skus pozrieť PÁSA BL. Laury v Trnave

luulinkaa
3. aug 2020

Ak chceš ísť na základnú školu musíš mat elementárna pedagogiku, ak na strednú tak kombináciu predmetov, kt chceš učiť.

florianabotosova
autor
3. aug 2020

@luulinkaa chcela by som čiste len zameranie na materské školy. Som z Lučenca čiže neviem kam sa mam ísť opýtať ci mam ísť sa opýtať na pedagogickú školu ze ci aj oni robia niečo také alebo ci sa to robí niekde v Banskej Bystrici alebo tak.

onmaria
3. aug 2020

@florianabotosova pasa ba,pasa tn..to ti teoreticky stačí na to,aby si mohla pracovať v škôlke.2rocna nadstavba

florianabotosova
autor
4. aug 2020

@onmaria pozisťujem si aj u nás teda ci náhodou to nerobia