Paneuropska stredná pedagogická škola

pralinka000
1. sep 2018

Ma niekto skúsenosti s Panoeuropskou strednou pedagogickú školou?Ako prebiehajú prijímačky? Externú formu nemajú ešte schválenú,tak ideme na individuálny študijný plán.Ak by niekto vedel poradiť,ďakujeme za každú radu 🙏

magda3
29. aug 2020

Dobrý deň aj sa Vám podarilo niečo zistiť? Zvažujem štúdium na tejto škole externe

dajana23
3. okt 2021

@magda3 zacali ste studovat na tejto skole? Tiez mam zaujem a hladam info

catrina_s
4. jan 2022

@magda3
@dajana23

Ahojte. Nasla som tu diskusiu. Prihlásili ste sa tam niektorá nakoniec ? 🙂

dajana23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejka81
11. jan 2022

@dajana23 dobry den prajem. Vidim, ze studujete na paneuropskej strednej skole. Mohli by ste mi napisat, ake boli podmienky prijatia na externu formu? Dakujem

anndreina
11. sep 2022

@dajana23 Dobrý večer,čítam, že ste študovala na paneurópskej škole,zvažujem ze sa prihlásim,bude vyštudovaný odbor specialna pedagogika platiť aj v našom školstve,bola by som pedagogický pracovník?Vďaka za odpoveď.Andrea.

lupajole
11. okt 2023

@anndreina
@bejka81 dpbry den prosim zacali ste studovat na paneuropskej skole?

bejka81
12. okt 2023

@lupajole dobry den. Ano, zacala som. V tomto skolskom roku som uz druhacka. Caka ma maturita. Co cas zaujima🙂?

lupajole
12. okt 2023

@bejka81 pisala som ss dakujem mooc

anndreina
13. okt 2023

@pralinka000 Ahoj ,ja som.zacala chodit ,kazdy druby tyzden je distancne vyucovanie a davaju nam vypracovat prace ,ktore nam.pedagogovia zadaju.

kromanak
19. nov 2023

@anndreina dobry den zaujímalo by ma aké ste mali prijímacie skúšky a celkovo aký je prístup učiteľov berú ohľad nato ze ma niekto prácu aj cez víkendy? Dakujem za odpoved