Pedagogické minimum - pomoc s prípravami

fanfi
25. nov 2020

Prosím niektorá študovala pedagogické minimum. Mám problém s prípravami som študentkou popri zamestnaní 1rocnik, keďže nám to ani nestihli vysvetliť prešli sme na dištančné mala som. Jednu hodinu Nič poriadne nestihla s nami prebrať už odovzdať 12priprav prosím nemá niektorá mi poslať nejaké svoje prípravy od ktorých by som sa odrazila pripadne aj niečo s nich použila skúšam to doma ale stále mam pocit ze to nieje dobre tak ako zo ma byt. Ďakujem. Za každú prípravu, radu. Pripadne viem aj mail poskytnúť

nelka0601
26. nov 2020

@fanfi ahoj ,mohla by som sa opýtať kde študuješ? A robíš po vs pedagogické minimum alebo po strednej? Mala si aj prijímačky ?

gabu_lienka
26. nov 2020

@fanfi este by bolo mozno dobre napisat aj aky odbor studujes

fanfi
autor
26. nov 2020

@gabu_lienka ďakujem učiteľstvo pre MŠ a vychovávateľstvo

fanfi
autor
26. nov 2020

@nelka0601 mala som. Prijímačky firmou talentovych skúšok študujem. Pomaturitné štúdium odbor Učiteľstvo pre MŠ a vychovávateľstvo

nela6
26. nov 2020

@fanfi ja mam pedagogicke minimum, lenze... na technickej univerzite, nerozumiem ako funguje minimum ak nemas vysku, ale u nas to bolo tak, ze ucitelia, ktori nas ucili, mali ako podklady pre nas svoje skripta + odporucania co si prejsť, takže neviem ako mas tak trosku "hadat" co sa ucit, alebo ci existuje nieco vseobecne, to vam vobec nedali nejake usmernenie co si pozriet?

ibrunova
26. nov 2020

@nela6 ona podľa mňa študuje nadstavbové na strednej j škole.

ninusa221
3. dec 2020

Ja mam pripravy aj do MŠ aj do ŠKD napiš mi a pošlem ti 🙂

fanfi
autor
3. dec 2020

@ninusa221 ďakujem. Krásne

nikolet29
4. jan 2021

@ninusa221 ahoj 🙂 mohla by som aj ja poprosiť o prípravy.. tiež študujem uč pre ms a vychovávateľstvo