Pedagogické minimum Žilinská uniterzita

kuratko2010
14. feb 2019

Ahojte, je tu niekto, kto študoval, alebo študuje pedagogické minimum na Žilinskej univerzite a vedel by mi poskytnúť nejaké bližšie info o tomto štúdiu?

mareka49
14. feb 2019

@kuratko2010 co konkretne potrebujete vediet?

deti95060810
14. feb 2019

robila som ,ale už pomerne dávno...

kuratko2010
autor
14. feb 2019

Chcela by som vediet ako prebiehala vyuka, ci boli vsetky prednasky povinne a pod.

smile31
14. feb 2019

@kuratko2010 ahoj ja tento rok končím DPŠ-ko na Unize ;)

mareka49
14. feb 2019

@kuratko2010 zalezalo od vyucujuceho, nikto vyzadoval striktne, ale to nebolo az tak casto, pripadne sa dalo ospravedlnit, sak sme ludia. Celkovo yo nebolo casovo az tak zatazujuce, harmonogram pre pracujucich a nikedy sa dalo aj napr piatok potiahnut sobotu zkratit, dalo sa to myslim zvladnut aj s rodinkou..koncila som 2017

mareka49
14. feb 2019

Stretnutia zvacsa v piatok okolo 14 a sobotu od 9, podla narocnosti predmetu a vyucujuceho. Niktori pp prezentacie, niktori vyklad na tabulu..Harmonogram vzdy vopred, skusky v termine po dohode s vyucujucim a spoluziakmi

smile31
14. feb 2019

@kuratko2010 prednasky su neni povinne, vela x aj ide prezencka, no ked si tam neni tak sa nič nedeje, im je jasne, ze 1 VŠ mas uz za sebou a ani nas neberu ako studentov....skor ako absolventov dakeho kurzu alebo ako by som to nazvala...ale co sa tyka skusok musis vediet....niektori to az prehanaju.... nevedia co od dobroty.... napr skuska z toho ako sa ma citovat v zaverecnej praci? Naspamät vsetko bodky, ciarky, poradia ci zo zbornikov, clankov, knih ako keby si to pri pisani prace nevies pozriet na nete...nad tymto krutila hlavou aj nasa garantka.....ale da sa to zvladnut...ja to zvladam pri 4 rocnom a 5 mesacnom babatku

kuratko2010
autor
15. feb 2019

Dakujem velmi pekne za odpovede 🙂