Pocit neschopnosti v autoškole

4. sep 2022

Ahojte baby. Prosím vás... Myslíte že je v poriadku , ak mi inštruktor na tretej jazde povie že už by som mohla byť samostatná (v zmysle že sa mám ako keby voziť sama a chodiť kam chcem ja) zatiaľ čo on sedí vedľa mňa a pozerá videá na mobile? Akože chápem, je to starší pán, už vie toho žiaka odhadnúť atď ale ja si sama ešte tak neverím, proste som si pripadala úplne neschopne 😀 som si vedomá svojich chýb, že cez križovatku sa neviem ešte rýchlo rozbehnúť atď, no proste ako keď ste tretíkrát na jazde čo vám poviem. Len toto ma zarazilo, že proste samostatná 🥲 však to tam nemusí vôbec byť pri mne teda 😂 ďalej ... Mali ste aj vy pocit v autoškole že ste totálne neschopná a že ostatní určite sú na tom lepšie? Zvládli ste napriek tomu skúšky v autoškole a potom neskôr tie jazdy v vodičským sa zlepšovali? Napríklad ja som taká, že sa nerada pichnem pred rozbehnuté auto ktoré je blízko, na prechode pribrzdim keď mi nie je jasné či ten človek alebo dieťa ide cez priechod a hneď ma džube 😀 napríklad minule mi kričí aby som išla , pohla sa a ja už zvýšeným hlasom že ako môžem ísť keď popred naše auto ide decko na bicykli (díval sa doľava a nevidel ho) ďakujem za odpovede 🙂

sharpay
4. sep 2022

skus vymenit instruktora pokial sa da...

autor
4. sep 2022

@sharpay no čo som zistila obaja sú takí istí

malinda141920
4. sep 2022

toto mi veľmi pripomína mojho inštruktora...my sme sa aj pohádali na križovatke. Hučal po mne čo stojím, že som mala ísť tak som mu povedala, že pokiaľ bude pozerať do mobilu, tak sa nemienim pohnúť 😂 a o tej samostatnosti tiež, cca tretia jazda všetko rob sama a ja sa nechám len voziť to boli jeho slová, ale prežili sme to obaja 😂

autor
4. sep 2022

@malinda141920 no keď to niekomu poviem, že čo si o tom myslí tak sa väčšinou muži rozčuľujú že to je hrozne neprofesionálne od neho takto to nechať na mňa, že to môžem kľudne chodiť sama bez inštruktora po hlavnej ceste a hotovo 😂 že im to nepríde správne proste

luccija
4. sep 2022

Treba ho schladit a nie, aby si mala stres.Je to 3!jazda.Oni su chudaci uz vyhoreni z tej prace aj moj ma rozptyloval rozpravanim o jeho rodine.Ano isiel mi na nervy a bola som rada, ked som skoncila autoskolu.Ja som nikdy neriskovala to este stihnem a pod...

beatrixx1525
4. sep 2022

Ešte na trenažéri mi inštruktor začal vykrikovať že jak si to môžem dovoliť nabúrať, že či to aj naživo to naprášim do steny, že tie dnešné decká sú drzé a nič samé nevedia (mala som 17 rokov, počítač s trenažérom mal odozvu s oneskorením), pred prvou jazdou som majiteľke autoškoly povedala že buď zmenia inštruktora alebo mi môžu vrátiť peniaze. Inštruktora zmenili, zlatý chlap v pohode veľa sme sa nasmiali na jazdách a na hentoho starého *uja raz za čas spomeniem že musel mať strašne nešťastný život :D

liusa82
4. sep 2022

ja sa tiež chystám na vodičák ale plánujem ženu inštruktorku chlapa nie.Ale tiež by som si nedala po hlave skákať ja som výbušnejšej povahy.Hádam by som aj na križovatke vystúpila a poslala ju do... keby je drzá.Načo tam taký človek robí ked nemá trpezlivosti.A tie videá na mobile by vôbec nemal čo pozerať počas jázd ale tebe sa venovať a sledovať premávku.Ja by som aj k tomu mala poznámky.Tuto u nás v autoškole je viac žien na výber z inštruktoriek tak hádam ak sa neosvedčí jedna tak dalšia🙂

autor
4. sep 2022

@luccija ja sa tiež neviem dočkať kedy skončím už mi je jedno či spravím alebo nie ale už mám nenormálny stres z toho všetkého že si prídem ako debil ktorý nemá čo robiť za volantom 😀 pritom si nemyslím že som stratený prípad ale proste je to starý ujo už by mal byť niekde na dôchodku nie učiť druhých ... Škoda že som to nevedela skôr.

autor
4. sep 2022

@liusa82 ja som tiež výbušná hrozne ale keď idem na jazdu dám si dve magnézia až sa ukludnim a potom to dávam .... Ale odpočítavam minúty do konca vždy

marci77
6. sep 2022

ja velmi v dobrom spominam na mojho instruktora, bol to velmi fajn chlap, taka kludna povaha, nikdy po mne nekrical
ale tak to na internate na vyske niekto tam chodil a potom odporucil a vyberali sme si autoskolu podla referencii
na skuske nebol ziadny problem, tych testov bolo nejakych 30 typov, tie otazky sa tam viac menej opakovali ....takze rano sme pisali testy, hned to aj vyhodnotili
potom sme isli na prakticku skusku s policajtom, instruktor sedel vedla mna vpredu, policajt s dalsimi dvomi studentami vzadu .....presla som par svetelnych krizovatiek v Bratislave a potom este zaparkovala, to bolo vsetko, potom isiel dalsi student
nikoho z nas policajt nevyhodil zo skusky
ale instruktor vtedy na skuske hovoril este zo srandy pred skuskou, ze bude davat aj on pozor a pomoze, ak bude vediet (napr. vytlacit spravne spojku asi myslel)
takze ja takto spominam na autoskolu😉

neviem, ake mate moznosti .....bud zmenit instruktora alebo chodit na jazdy cez vikend, ked je pomalsia premavka ....a teda do telefonu nema co pozerat, ved si platite za ten cas, co on stravi s vami
akoze, ked sme jazdili my v autoskole, tak vacsinou sme isli pre toho, co mal jazdu predo mnou zaviest domov...... a potom tesne pred skoncenim, ze bud isli do depa alebo isli vyzdvihnut toho, co mal ist po mne, ak sa nemylim jedna jazda trvala hodinu a pol, bolo to davno

pocas mojich jazd bola este prestavka napr. na poste alebo nejakom obchode, kde si majitel autoskoly obcas odskocil nieco vybavit