Poradíte prácu v Anglicku na prázdniny?

nrvipka
5. feb 2013

Velmi by som ocenila nejaku serioznu ponuku, typ na akukolvek pracu v Anglicku pocas letnych prazdnin,vhodnu pre studentky..isli by moje 18 a 17 rocna dcera najlepsie v mojom doprovode (aj bez )na letne prazdniny..poradte prosim,ani tak nejde o peniaze za pracu,ale o naucenie jazyka,cize aj opatrovanie deticiek,len napr .za ucenie jazyka a byvanie.. najstarsia ma opartovatelsku skolu a mladsia sa uci na Obch.akademii,mame problem z angl.jazykom,ani doucko nepomaha,tak potrebujem nejake radikalnesjie riesenie 😉 ,vyslat ich nieco sa naucit realne do zivota,caka nas maturita z angl,,jazyka..v 😎 daka za akykolvek typ..PS: zufala mama 😎 😝

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uhnakova
5. feb 2013

Z osobnej skusenosti viem, ze 17 rocna cudzinka pracu v Anglicku nezozenie, takze pre mladsiu dceru zostava len zaplatit nejaky jazykovy pobyt. Starsej odporucam ist cez nejaku renomovanu agenturu, napr. Student Agency, ktora ponuka kombinovane pracovno-studijne pobyty od 18 rokov. Minimalna dlzka takehoto pobytu je ale 12 tyzdnov, takze by dcera musela vynechat cast skolskeho roka, napr. 2 tyzdne na konci a tyzden na zaciatku. Prikladam odkaz na takyto kurz: http://www.studentagency.sk/pracovni-a-au-pair-.... Taketo mlade dievcata v ziadnom pripade neposielaj len tak na blinc alebo po nejakej pseudoznamosti tu z konika, moze to zle dopadnut. Ja som bola pred cca 6 rokmi s terajsim mazelom, vtedy este priatelom, v Anglicku cez nejaku nahodnu agenturu najdenu na internete, mali nam sprostredkovat pracu a zabezpecit ubytovanie. Postupne vysvitlo, ze cela agentura je jeden clovek hladany v Cesku pre kradeze aut, ktory v Anglicku zarabal na neuveritelne drahom prenajme izieb, ale ziadnu pracu nebol nikomu schopny zohnat. My sme vtedy po 6 tyzdnoch pracu nasli a aj sa z jeho ubytovania odstahovali, ale kopa ludi odisla domov s dlhym nosom, pretoze nevedeli anglicky a nemali sancu si nieco zohnat sami. Niektori zostali a robili v hydinarni, co bola najhorsia robota a nechcel ju robit nikto z domacich ba ani z cudzincov, robili tam len zufalci :(.

kmkke
5. feb 2013

Sesternica bola minulého roku (v tom čase mala 17), pracovala ako upratovačka v hotely, ale potom to vymenila, išla do nejakej thajskej reštiky do kuchyne, lebo tam zarobila viac. Ale mala to vybavené po známosti, jej sesterka tam pracuje už 4 rok, tak má kontakty. Anglicky sa nenaučila nič, lebo v hotely boli samí poľaci a v reštike ázijčania, ktorým aj ona ledva rozumela 😀 Tak neviem či to má význam 🙂

kattrin5
5. feb 2013

Ahoj na pracu cez agenturu musi dcera dovrsit 18 rokov, a dalsia vec je ta ze ak aj ide strazit deticky anglicky musi uz vediet, ja som tak bola v irsku ked som mala 18, len na 3 mesiace ked boli deti doma zo skoly, ale funguje to tak ze agentura ti najde rodinky a tie potom telefonicky kontaktuju priamo teba, ja som s mojou host mom vykecavala 45 minut pytala sa ma na vsetko kde byvam skola kamosi zaluby a neviem ako su na tom tvoje dcery s anglictinou ale malokto by chcel auparku ktora sa s nimi nieje schopna dohovorit. To plati pre vsetky ponuky prace vacsinou ziadaju komunikativnu aj.

maruska24
6. feb 2013

a škola neponúka nejaké študijné pobyty? trebárs aj na 4-5 mesiacov. Mám kamoša priamo v Londýne a bratranca v Manchestri a poviem ti, že sa naučili akurát tak po poľsky a nie po anglicky. Robiť au -par to treba aj anglicky vedieť aspoň porozumieť a hlavne, keď rodiny chcú takúto operku, tak mamičky ako doprovod tam určite nezoberú.
Radšej skús studens agency alebo prihlás baby na jazykový kurz celotýždňový.

monci8888
8. júl 2013

chodila som na OA a v tom case uz ponukali zahranicne intenzivne jazykove pobyty vramci skoly a to sme teda kurna male mesto 😉 tolko k mladsej.. zila som v UK a tazko je najst pracu pre niekoho pod 18. a presne ako to tu bolo napisane, starsia nech vyskusa student agency, ale urcite ako au pair na tri mesiace je malo... myslim, ze 6 mesiacov - 1 rok byva taka normalna dlzka pobytu. a tiez co sa doprovodu tyka, urcite nech idu same, budu odkazane same na seba a budu musiet same zapracovat na tom, ked budu nieco chciet vediet, vybavit... 😉

zarabajte
Odpoveď bola odstránená
Zobraz