Používame cookies. Viac informácií tu. OK
uglybetty1234
4. mar 2019

ahoj, ja som mala skusky v decembri, teda najprv v novembri, ale neurobila som jazdu. najprv test, podla toho kolko ludi spravi sa ide na cvicak na parkovanie, a nakoniec jazda. trvalo to asi 4 hodiny dokopy.
ja som sa najviac bala cvicaku, napisala som si tahak a presne sa nabiflila, co mam kedy robit a presne na cvicak kde sme robili skusku. Takze som vedela, ze mam stat na ryhe, ze mam mat oproti lampu atd... paradoxne som cvicak urobila a jazdu nie. ALe mal pravdu, urobila som hned na zaciatku pruser, ze mi musela instruktorka strhnut volant. Na druhy krat som isla ovela opatrnejsie, ale tiez ma zvozil, ze brzdim prilis prudko, ale urobila som.. Vzala som si jeho radu k srdcu a brzdim ovela skor a plynulejsie. Teraz su to uz dva mesiace co jazdim, mam dve trasy natrenovane super, tie uz mi idu. Prave dnes som sla novu trasu, cez vikend som ju trenovala :D a islo mi to.
este aby som nezabudla, tak som mala navyse asi 7 kondicnych jazd.

uglybetty1234
4. mar 2019

ak ta nieco zaujima pytaj sa. Hlavne sa snaz urobit test, lebo je skoda stratit hned pokus na cvicak a na jazdu kvoli testu.

lucpro1
4. mar 2019

@pras robila som minuly rok v lete a tiez som stresovala. no potom som zistila, ze som vobec nemusela a bolo by vsetko jednoduchsie. hlavne si opakuj testy aby si na tych nepohorela a uz jazda bude zavisiet od stastia a taktiez aj cvicisko. drzim palce!

stankadu
4. mar 2019

testy a cvičisko nabifliť, neponáhlať sa a dávať pozor. Ja som testy v pohode zvládla na plný počet, ale cvičiska som sa velmi bála. Stále som zabúdala dať dole ručnú brzdu a to sa mi vypomstilo. 2x som testy ani nerobila, dala si obrovský pozor na cvičisku a mesto už bola lahoda pohoda. Jazdím 2 roky. Neboj to dáš, stres je normálny.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli