Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Totálne nezodpovedná dcéra

anatalia77
11. máj 2014

Ani neviem ako pomenovat moje trapenie,ale faktom je,ze moje problemy s dcerou sa neskoncili,ale nabrali vyssi level. 😖
Potrebujem,aby ste mi niekto poradili,ako zalozit sukromnu diskusiu,lebo to nechcem rozoberat verejne.Zaroven budem rada,ak sa tam stretneme ako matky s problematickymi detmi.
Kedze som tu dlhsie,tak asi mnohe tusite,co mi ta moja dcera nastvarala.
Takyto darcek ku dnu matiek odmietam...
Dakujem.

ivka225
11. máj 2014

Ako založiť súkromnú diskusiu? No neverila by si, ale treba v hornom riadku na tejto stránke kliknúť na text "Súkromné diskusie".

anatalia77
autor
11. máj 2014

@ivka225 dakujem.
Mam zavareny mozog..a nevsimla som si

mima4
11. máj 2014

@anatalia77
neviem, co riesis, ale prajem ti, aby sa to doriesilo na tu spravnu cestu a aby bolo len dobre 🙂

anatalia77
autor
11. máj 2014

@mima4 tiez dakujem

maznacik007
11. máj 2014

@anatalia77 ked si pozries hore tak pod tou hlavnou listou mas este jednu ze sukromne diskusie klikni na to tam sa ti zobrazia tie v ktorych si ty a je tam aj ikona vytvor novu sukromnu diskusiu a potom pridas ludi ...

pripadne ak chces tak ti to moze niekto zalozit ...

a k teme no ja mam tiez problemove dieta a aj skusenosti a aj sme si pisali co to o vasich problemoch .. mas to tazke hlavne pevne nervy a len tak vseobecne

niekedy sa proste neda inak len urobit kroky na ochranu seba svojej ostatnej rodiny aj pravne ak treba, a dcere povedat ze ak sa zmeni tak domov a vy ste pre nu ale pokial nebude ona akceptovat vas a vase poziadavky tak nech ide o dom dalej ..

anatalia77
autor
11. máj 2014

@maznacik007 tiez dakujem

cinkatko
11. máj 2014

Ahoj no ja nastesti uz nejsem, ale muj bratr je opravdu problematicke dite. Ted uz 19- cti lety dospelak, ktery nedokaze mame doprat spokojeny a konecbe klidny zivot. Prave taky resime takovou dilemu, jelikoz kvuli nemu se mamince rozpada manzelstvi ☹

maznacik007
11. máj 2014

alebo mozes zalozit aj skupinu a dat ju ako sukromnu ... ak nebudes vediet ako kludne ti ju zalozim .. len tam musis dat na zaciatok troch moderatorov ... 😉

anatalia77
autor
11. máj 2014

@cinkatko verim ti,aj dcerine problemy prispeli k mojmu rozvodu..

lupape
11. máj 2014

neviem čo sa stalo ale želám veľa šťastia.
ja mám síce ece malé deti ale v mojom okolí je jedna osoba ktorá má strašne "podarené " deti.
podľa mňa by jej a možno aj im pomohlo keby sa od nich odstrihne a nechá ich nech sa starajú sami keď sú takí hrdinovia. želám pekný deň a nech vám v živote svieti stále slniečko 🙂
@anatalia77

anatalia77
autor
11. máj 2014

Takze pre vsetky matky s racionalnym pristupom:
Diskusia sa vola Nezodpovedna dcera.
Vopred vas upozornujem,ze clenov tejto skupiny si budem dokladne vyberat.Prosim,aby ste to respektovali.

mata128
11. máj 2014

@anatalia77 smiem poprosit pridat do tej diskusie???

cinkatko
11. máj 2014

@anatalia77 je mi to strasne lito. No mamka dela (?) chybu v tom, ze brachu proste nedokaze vykopnout (pracuje), ma o nej strach... On je vsak strasne chytry a vi jak na ni. Pekne ji vyuziva, co si budeme povidat. Pokud je tvoje dcera dospela, nemas vuci ni uz zadne povinnosti a mas plne pravo byt sobecka a konecne myslet sama na sebe a na svuj zivot. Jinak ti ze srdce preji aspon trochu pohodovy a krasny den matek.

mima4
11. máj 2014

@anatalia77 neviem najst tu diskusiu..je asi sukromna, ze? a to nevidime

zita19
11. máj 2014

@anatalia77 Odporucam ti este napisat staus do svojho fotoblogu, ze si zalozila takuto diskusiu. V prvom pripade to uvidia tvoji priatelia, potom aj ich priatelia, ked to niekto z tvojich priatelov likne. Mozes napisat, ze cez IP mozu poziadat o clenstvo. Ako zakladatelka temy, mas pravo pridat clenov a aj vylucit tych, ktori nebudu konat korektne... Ja ti zelam aby si nasla pomoc a podporu na tomto fore, aby sa vase problemy vyriesili ale mozes poziadat aj o odbornu pomoc psychologa. BUd na pedagogicko- psychologickej poradni niekde v blizkom okoli alebo sa poradit v skole s vychovnym poradcom aby vam niekoho doporucil. Na tychto pracoviskach su specializovani detski psychologovia. Alebo si nejakeho privatneho psychologa vyhladaj sama. Urcite pohlad z vonka a nejake rady odbornika budu uzitocne vo vasej situacii.

zita19
11. máj 2014

@mima4 poziadaj @anatalia77 o prijatie cez IP

anatalia77
autor
11. máj 2014

@mima4 ano je sukromna.

mima4
11. máj 2014

@anatalia77 ak chces, tak mi posli pozvanku (?)

anatalia77
autor
11. máj 2014

@mima4 pridala som ta. Vola sa to Nezodpovedna dcera.

svetluska82
11. máj 2014

@anatalia77 mozes ma pridat do skupiny? JA pracujem s problemovými detmi,

anatalia77
autor
11. máj 2014

@svetluska82 pridala som ta..ak by nieco nefungovalo,daj vediet

henikav
23. máj 2014

@anatalia77 ja mam pubertalneho syna, mozem sa k vam pridat?

vanda152
30. máj 2014

@anatalia77 pridala by si aj mna 🙂

luliu
30. máj 2014

@anatalia77 prosim o pridanie do skupiny. Dakujem 🙂

sendy182
30. máj 2014

@anatalia77 ahoj môžeš aj mňa............mám 13r. syna 😉

kubo3111
1. dec 2014

ahoj aj ja mám strašné problémy s dcérou ,bude maturovať dúfam ale nie si v tom sama j som ju musela vyhodiť z domu -puká mi srdce ale nedá sa inak :( ak máš chuť prečítaj si môj príspevok v roď.problémy -Dcéra chodí z agresívnym chalanom

19monika75
1. dec 2014

fu tak niesom na tom sama ale ja som to us vzdala vikopla som ju z domu

alexandra2222
27. feb 2016

Prosím pridáte ma do skupiny? Ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli