Trenčianska univerzita - externé štúdium

xadriana
27. aug 2020

Prosím Vás je tu niekto kto chodí externe na Trenčiansku univerzitu , ľudské zdroje a personálny manažment? Chcem sa opýtať aké sú tam predmety a či je tam cudzí jazyk..
Ďakujem

mm87245
26. okt 2020

@xadriana aj ja sa pridám ak naaahodou niekto odpíše 🙂

xadriana
autor
26. okt 2020

@mm87245 už dom sa prihlásila...😉

mm87245
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka8359
22. apr 2021

@xadriana prosím Vás, ktoré dni sa dochádza tento odbor externe do školy?

katren
23. apr 2021

@xadriana Ahoj, prosim ta, predpokladam, ze zacinas od septembra teraz....riesila si nejake publikacie z univerzitnej kniznice na prijimacky? Rozmyslam, ze o rok by som sa prihlasila, tak by som sa zatial ucila na prijimacky....uz som dlho zo strednej 😀 ....

xadriana
autor
23. apr 2021

@mirka8359 momentálne je všetko online. ale býva to len v sobotu

xadriana
autor
23. apr 2021

@katren aj ja som už dlho zo strednej...😉 neriešila tam nie sú príjímačky. len podáš prihlášku

katren
23. apr 2021

@xadriana dala som si vikend na rozmyslenie.....mozno budeme spoluziacky 😀

2ienka
11. máj 2021

ahojte kočky, tiez rozmyslam o odbore ľudské zdroje a personálny manažment externe studium, najdeme potom uplatnenie? v akych oblastiach mozme pracovat okrem tych co su uvedene v nazve?

katren
12. máj 2021

@2ienka ja robim v praci mzdy a personalistiku....ale pravidelne si davam pracu odkontrolovat externej mzdarke....

tami131
4. dec 2021

Ahojte, aj ste začali daný odbor študovať? ste v ňom spokojné? 🙂

katren
4. dec 2021

@tami131 ano 🙂 ja som spoko, 3 seminarky za mnou, skuskove predo mnou 😀 napisem ti po skuskovom 🤪🤣

bybaa1
21. apr 2022

@katren ahoj, prosím Ťa, chodíš externe? Ak áno, bola by si taka dobra, že by si mi napísala ako často chodíš do školy, ako to tam,, vyzerá,,. Co profesori atď? Budem veľmi vďačná 🙏

katren
21. apr 2022

@bybaa1 ahoj, ano, chodim externe, prednasky mame iba v soboty od 8 do cca 15 max, hoci rozvrh je do 18....zalezi na ucitelovi 😉 co sa ich tyka, tak su celkom v pohode, so vsetkymi sa da dohodnut

bybaa1
21. apr 2022

@katren a nevieš či to podobne funguje aj na druhom stupni a teda Ing? Ďakujem 🙏

katren
21. apr 2022

@bybaa1 tak to veru netusim....

dasiacik
10. feb 2023

@katren Ahoj. Prosím ťa, ako si s odstupom času spokojná so štúdiom. Je to zaujímavé? Skúšky sa dajú zvládnuť v pohode?

dasiacik
10. feb 2023

@2ienka Ahoj. Začala si študovať, či nie? 🙂

katren
10. feb 2023

@dasiacik Ahoj, ja som maximalne spoko, netreba sa zlaknut prveho rocnika, druhy je tazsi 😀 teda aspon nasa trieda tak zhodnotila, ze prvy bol ok, ale druhy rocnik teraz zimny semeter bol riadny zaberak.....ALE, musim napisat, ze my sme este zacinali 4rocne externe a pocas 1 rocnika sa to naspat zmenilo na 3rocne a prisposobovali a menili k tomu predmety...takze naspr.v nasej triede kto prenasal filozofiu z prveho rocnika, teraz robil skusku z BOZP, lebo filozofiu ako predmet zrusili....
No a zalezi aj na triede a spoluziakoch....my sme sa tam nasli uplne super partia, pomahame si co sa da a kto ako vie....teraz co su prvaci, tak maju problem medzi sebou, nepomahaju si, ak ma niekto material, ktory by pomohol vsetkym, tak si ho nechava pre seba.....mozno sa to este zmeni, ale tak aj toto vplyva na tu chut byt v skole potom....my sme mali hned skupinu spolocnu na whatsapp a tam bezia infosky jedna radost a uz tam riesime aj pracovne okrem tych skolskych....

dasiacik
10. feb 2023

@katren Áno, dobrý kolektív je polovica úspechu 🙂 A ako by si zhodnotila ten odbor ako taký? Pre koho je, podľa teba vhodný? To uplatnenie v budúcnosti je, podľa teba aké? Teda, ty si písala, že robíš mzdy a účtovníctvo. Chceš v tom zostať? Či niečo iné skúsiť?

2ienka
13. feb 2023

@dasiacik ahoj, nie, nezacala zatial.

katren
13. feb 2023

@dasiacik Ja som spokojna s odborom, je to take miesane ekonomicko-socialne.....vela ekonomie, ale aj predmetov, co sa tyka ludskych zdrojov....isla by som do toho znova 🙂
Podla mna s tymto odborom, aj s tym co preberame, sa uplatnis vo viacerych odvetviach....co sa tyka ekonomie, ale aj podniku celkovo, vyroby v podniku....podla mna preberame vsetky zakladne potrebne veci, co sa tyka podniku a ako funguje, co v nom prebieha, kto na co je potrebny....a samozrejme aj vztahov na pracovisku, motivacia zamestnancov a pod...

lenca_09
29. máj 2023

@katren
@xadriana ahojte, chcem sa opýtať vy teraz v máji končíte 1 stupeň? Idete pokračovať externe od septembra na 2 stupeň? Ďakujem

xadriana
autor
29. máj 2023

@lenca_09 nie v 2. ročníku som to vzdala..

mm87245
29. máj 2023

@xadriana ja nie som externe, ale denne. Ale tiež mám chuť to už vzdať.. Tieto skúšky sú asi najhoršie. Ale všetky boli pre mna ťažké. 😏 Nie všetky predmety, ale každé skúškové.. Neviem ako dám bakalárku.. 😏
Prečo si to vzdala? Učitelia, učivo alebo nestíhacky popri práci?

xadriana
autor
29. máj 2023

@mm87245 bolo toho na mňa dosť. robota, škola, rodina ešte keď to bolo online tak sa to dalo. V 2. ročníku v letnom semestri sme písali písomku s makroekonómie a každý mal ťahák ale len vzorce... podľa mňa ti je v živote úplne nanič vedieť vzorce naspamäť dôležité je vedieť ich používať. Striehla na nás ako na deti na základnej škole. Prišla som domov a povedala som že už tam nepôjdem... Písomku som napísala dobre aj všetky zápočty som mala ale vzdala som to. Spolužiaci ma prehovárali. Som si povedala že mala som si to vymyslieť skôr... Ja už mám dosť rokov a malé deti tie ma potrebujú viac ako ja školu...

mm87245
29. máj 2023

@xadriana chápem. Presne to vnímam aj ja takto. Až na to ze denne s IŠP je to ešte ťažšie.. Tie zápočty človek nejako dá, ale tie skúšky, a co dovadza teraz jedna docentkana skúškach, tak zbohom🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ silno, ale silno sa premáham aspoň na Bc. Lebo ma ta škola nebaví. Ak by ma bavilo učenie, bolo by to úplne o inom. No žiaľ na takú školu akú chcem už nemôžem. Tiež mám deti aj vek uz nie 21... Myslela som a teda ešte sa uvidí, či mi na niečo bude tento odbor 🫤

xadriana
autor
29. máj 2023

@mm87245 vydrž aspoň Bc... Ja som si chcela urobiť len prvý stupeň ale externe to bolo 4 roky. Veď to som vedela keď som do toho išla... A bola som z toho dosť nervózna lebo som nič nestíhala tak ako som chcela...

skoda1234
2. júl 2023

ahoj chcela by som sa opytat na anglictinu. Na akej urovni bola? Dala sa zvladnut? Skuska z nej ako prebiehala?

xadriana
autor
2. júl 2023

@skoda1234 môžeš si vybrať skupinu začiatočník , pokročilý. Skúška online test alebo odovzdať nejaký preklad každá skupina to mala ináč.