Už nechcem chodiť do športovej triedy

dancer1
13. jún 2018

Ahojte, chodím do športovej triedy. Ale už nechcem!
Je tu strašne zlý kolektýv. Učitelia sa čudujú prečo sme taká zlá trieda, no všetko to spôsobujú ich tabuľky podľa ktorích nás hodnotí. Všetky detská sa tu vďaka nim ponižujú. A čo je horšie šport mi nejde. Talentové skúšky som spravila, ale iba ako náhradníčka. Kazí mi to priemer. Potrebujem nejako mame povedať že už tam nechcem chodiť. Ale háčik je v tom že ja som tam chcela chodiť. Ale to bolo vtedy keď som si myslela že nás budú učiť rôzne športy a zlepším si kondičku. Za každú radu ďakujem.

evkano1402
13. jún 2018

ahoj, aj moja dcera chcela chodit do ŠT a o rok už nie, vyriešili sme to 8 ročným gymplom.
V tvojom prípade ak 8 ročný gympel nepripada do uvahy, prestup do normalnej triedy. Sadni si s vasimi, povedz , ze si sa mylila, ze ste zli kolektiv to ozaj nestoji za to, ponizovanie a tak a sup sup cim skor prestup do normalnej triedy, najlepsie takej kde poznas asapon niekoho v triede, prip. ucitelov. Drzim palce. Mylit sa je normalne, len to povedz doma.

deti95060810
13. jún 2018

Dcéra chodí tiež....čo sa týka kolektívu - tiež sú tam slečny čo ich rodičia majú kde čo a tie sa tým chvália, ale aj také čo sú z viac detí, matka na ďalšej MD.popr. rodičia alkoholici... ale takéto vzťahy sú asi veľmi časté v dnešnej dobe....
ak sa ti nepáči , nevidím dôvod prečo by si tam mala mala zostať....načo sa trápiť zbytočne. jednoznačne to oznám rodičom....

stvura
13. jún 2018

Ja som tiez ako dieta chodila do sportovej triedy - trieda zamerana na hadzanu/futbal. Neviem ako to funguje teraz, ale predtym sa po dvoch rokoch vyprofilovalo kto ma a nema vyrazny talent a nas - ja som tiez bola z tych priemernych sportovcov uz potom nikto nejako extremne nezatazoval a normalne v triede som skoncila osminu. Treningy sme mali, ale uz nie na takej urovni ako zvysok triedy - mi 3x do tyzdna, oni denne i dvojfazove. Bolo by dobre ak by si tvoji rodicia sadli s ucitelom. Ak je sport podmienkou v triede tak jedine preradit do inej triedy, ak ti vedia spravit ustupok ze sport daju na vedlasiu kolaj tak kludne v triede ostat - ak ten kolektiv to bude akceptovat.

truthy
13. jún 2018

@dancer1 a v ktorom rocniku si?..

dancer1
autor
13. jún 2018

@truthy 5.

dancer1
autor
13. jún 2018

@evkano1402 Ďakujem, 8 ročné gymnázium ma napadlo lenže príjmačky už u nás boli ale ďakujem za radu

sasesoe
15. jún 2018

@dancer1 ahoj, takze 5 roc, tak to mozno ste nemali este "vsetku gramatiku", lebo mas viacere chyby v tomto texte aj v druhej diskusiii. Nemusis zakladat zakzdym novu temu, tamto stacilo dopisat tu... kolektiv a ucitelia to nie je nikdy iste, sestra prave kvoli kolektivu prestupovala na sportovu... ale moze to pomoct... skus sa porozpravat s rodicmi, niekedy sa da vybavit aj prestup uprostred roka, od polroka...