Veľký nos a malé prsia

simik14
6. mar 2015

Dobry den poprosim rady a tipy ako ich zdokonalit co poradite z bezneho zivota ? Dakujem

prego81
6. mar 2015

@simik14
s tym uz nic nespravis. Je to preto, ze mas suchu pokozku...sorry

alerka
6. mar 2015

Make up na velky nos, vypchavky na prsia.. Pozor NIE NAOPAK!

adinam
6. mar 2015

ach tie prázdniny,už sa veeeeľmi nudíme,že? 😀

sednaja
6. mar 2015

@simik14 Koľko máš rokov, prečo takéto veci vôbec riešiš? Kopu ľudí by si prialo mať tvoje problémy.

sednaja
6. mar 2015

@adinam To nie je len prázdninami. Kto chce, dôvod na somariny si nájde hocikedy. Niekedy mám pocit, že MK je stránka pre puberťákov. Dnes špeciálne 😀

lucka1987
6. mar 2015

@adinam 😕 preco ? si mylsis, ze zena nemoze mat velky nos a male prsia ?daj si simik do vyhladavaca, napisala viac tem a viac krat to spomenula, mylsim, ze je to realny problem, realenj zeny..
a pruznajme si... vacsina z nas ma nejaky problem / casto hladame problem aj tam, kde nie je /

@simik14 skus navstivit vizazistku niekde v okoli, alebo pokukaj tipy licenia na nete ako pticky zmensit nos.. citala som ze to urobits tmavsim odtienom makeupu
http://ona.idnes.cz/poradna-vizazistky-simony-b...
http://diva.aktuality.sk/poradna-otazka/30863/a...
https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-ins...

a prsia http://zvacsenieprs.com/cviky-na-zvacsenie-prs/ , nie je to blbost.. cvicila som par mesiacov a videla som rozdiel / tiez nie som pamela anderson 😀 /

nice202
6. mar 2015

Ja tu nevidim ziadny velky problem. To nie su problemy, ktore by nevyriesil hocijaky plasticky chirurg. Nos odsmiknut a prsia vypchat silikonom - hotovo....

nancy1974
6. mar 2015

skús pridať fotku, možno si to iba domýšľaš

lucka1987
6. mar 2015

@sednaja co je na tmto zle ?? je to rovnaka otazka ako ked sa tu mamina spyta, ako zmiernit strie ..

a co vy viete , mozno ma mamicka aj ine problemy, tak ako kazdy smrtelnik, ale jednoducho mimo riesenia vaznych tem ako je zamedzeny pristup plynu na sk, alebo ruske intervencie.... sa chce poradit o niecom beznom a nam zenam si mylsim blizkom..
to vazne mate vsetky prsia Dcka ??? 😕 alebo mate vsetky super nosteky ako princeznicky ? 😕 ja mam prsia male a nos ako zemiak. a veru , aj napriek tomu ze mam mailion inych vaznych problemov, dam si poradit aj v tomto.. 😉

esterba
6. mar 2015

@simik14 no, pozri ja mam velky nos a male prsia. Ale tak to su veci, s ktorymi si sa mala vyrovnat v rannej puberte. Takze za mna, kedze uz mas 25 a stale si nepochopila, ze je to hovadina, bud psycholog, alebo plastika, alebo oboje. (Tento moj, mozno prilis "tvrdo" napisany komentar vychadza z jednoducheho faktu, ze ani jedno, ani druhe nijako neutajis pred ludmi, na ktorych nazore zalezi a vacsine je to aj tak jedno.)

bosoriak
6. mar 2015

@simik14 Najlepsie ich zdokonalis, ked z nich nebudes mat minraky. Kazda zena ma nieco, co jej na nej vadi. Dolezite je, ako sa k tomu postavis. Barbra Streissand ma tiez velky nos. A Coco Chanel nemala takmer ziadne prsia. Obe zo svojej "chyby" spravili prednost.
Kluc ku krase ma kazda zena vo svojej hlave - je to vyzarovanie.

maja2039
6. mar 2015

Nevsimat si 🙂

mihula
6. mar 2015

@simik14 nos odrezat a pridat k prsiam

jankapo
6. mar 2015

ked to nepojde "psychologicky" sa odosobnit, tak urcite plastika a urcite len a radsej prsia....potom sa uz na nos nikto pozerat nebude 😉

miadi
6. mar 2015

mozno si len moc chuda vtedy kazdemu akoby trcal nos z tvare a zdal sa vacsi ked ma clovek prepadnute lica..a prsia su 80% tuk ked priberies narastu ti 🙂 ked otehotnies narastu ti ..potom zistits ze male prsia su fajn a cim vacsie tym viac mozu zavadzat. Kym su pevne a tam kde maju byt je jedno aka velkost skor ked ovysaju uz to nie je ono..a vela muzov ma radsej zadocek tak si vaz to co mas 🙂 ak sa ti nahodou nepozdava aj ten ten si mozes cvicenim spevnit a prirodzene ho zdokonalit..velkost prs mozes opticky aj push upkou zvacsit ..ak je ten nos naozaj moc velky tak pomoze len plasticka operacia ale aj tam nemusis byt uplne spokojna oni ti nemozu uplne novy nos vymodelovat iba zrezat z toho co mas ak mas orli nos mozu ho zarovnat ak je moc dlhy mozu tu spicku nosa skratit ak je moc siroky tak ti zuzit mozu asi len tie kridelka pri nosnych dierkach no neviem velmi casto je to vidno ze ten nos bol upraveny vyzera tak neprirodzene...ked sa pozries na fotky hviezd co maju ine $ na toto..malokedy to vyzera dobre takze najidealnejsie by bolo nejak si dat uces ktory ti sadne k tvari a verit si -sak taka Sarah Jessica Parker ma face jak kon a niekedy je aj krasna ma pekne vlasy a sebavedomie 🙂 v dnesnej dobe s make upom a oblecenim moze byt kazda pavica ked je upravena 🙂 a ked sa usmejes tak si najkrajsia

cerez
6. mar 2015

Vekom ti prsia narastú, bohužiaľ až vtedy, keď to už nebudeš chcieť. Príroda to nejak tak zariadila. Čo sa týka nosa, ani Adéla si z toho nerobí komplex. Na svoj nos je dokonca hrdá a nevie si predstaviť iný ako svoj. 🙂

sednaja
6. mar 2015

@lucka1987 Nejde o to aký máš nos, či prsia, ide o to, ako k nim pristupuješ. Neviem prečo by mala byť šťastná tá, čo má D-čka a prečo by mala byť nešťastná tá, čo má A-čka.........ale nie o tom som chcela. Tejto pani som už dnes v dobrom odpísala, aj som jej poradila, pýtala sa presne na toto isté, plus ešte nejaké veci k pleti. Ale keď už otvorila túto diskusiu dnes tretíkrát (aspoň čo som si všimla, možno aj viackrát), tak to už mi nepríde úplne v pohode.
Chcem len povedať, že problémom nie je samotná téma, len sa mi to nezdá, keď niekto vytvára dookola tie isté diskusie a v poslednej dobe je tu tých vtipálkov veľmi veľa.

katarinamarkova
6. mar 2015

@simik14 tvoje telo sa bude menit kazdym dnom.....mozno jedneho dna sa po nahlej nehode zmeni totalne na nepoznanie......
odporucam venovat viac pozornosti zdokonalovaniu tej vnutornej krasy a sebavedomia ( to je permanentne riesenie )

sissy27
6. mar 2015

@simik14 spýtaj sa Adely Banášovej, tá je na tom rovnako, akurát s tým nemá problém 🙂