Študoval niekto na Vysokej škole ekonómie a manažmentu verejnej správy BA ?

evaandrejka
6. feb 2020

Ahojte, prosím Vás. Študoval niekto alebo študuje na VŠEMVS v Bratislave? Potrebovala by som vedieť ci to je dobrá škola, ci sa oplatí a ci sa uplatnim v živote niekde 🙂 vďaka

ivkazba
7. feb 2020

Poznám osobne viac ľudí, všetci povedali že je to ľahká škola a myslím, že tak je vnímaná aj jej úroveň. Ja keď vidím ľuďom v CV takéto školy, tak ich ani moc neberiem na vedomie, pretože ich vnímam tak, že človek si chcel urobiť VŠ ale nechcel sa moc namakať. Uplatniť sa chceš v čom? Lebo robiť čo ťa baví a čo ťa dokonca veľmi dobre uživí vieš aj bez takejto školy.

alexk12
21. feb 2020

To ci sa uplatnis niekde v živote nezávisí od školy ale od teba predovsetkym

jani_uk
31. aug 2020

@alexk12 Ano, ale co cakat od cloveka ktory si vybral VS typu Sv. Alzbeta? Ver tomu (alebo nie), ale v serioznych firmach taka VS je skor negativum ako pozitivum.

alexk12
9. sep 2020

@jani_uk ved áno ale napíš mi zoznam tých "serióznych" podľa teba firiem na sk

aniss257
20. júl 2023

@ivkazba ahojte, už som Bc. no rozmýšľam nad tou školou, že si tam dokončím Mgr. Stupeň.
Da sa študovať aj online táto skola? Pretoze, budem niejaky cas počas semestra v zahraničí, tak či sa to bude dat skĺbiť so štúdiom.
Viem, že jedna osoba takto študovala počas toho cely cas bola v Nemecku.
Máte s týmto niekto reálnu skúsenosť?
Ďakujem za rady.

monika_semi
17. aug 2023

Pekny den, rada by som otvorila temu externeho studia na skole, viete mi prosim napisat ako cca vyzera rozvrh na Mgr studium, dakujem M.