Z umeleckej na veterinu

veterina44
31. mar 2019

Dobrý deň. Zaujimalo by ma či by sa dalo ísť zo Strednej umeleckej školy na výšku veterinu. Prestúpiť na strednú veterinárnu alebo gymnázium už ísť nemôžem pretože mi už mama nedovolí prestúpiť a som v 3. Ročníku. Tak ma zaujíma či ma niekto skúsenosti s takouto veľkou zmenou školy a či je to vôbec možné.

tecko28
31. mar 2019

Ziadny problem ak zvladnes prijimacky z chemie a biologie na urovni gymnazialneho uciva

darling111
31. mar 2019

Presne tak, daju kúpiť aj skripta z biologie a chémie ako priprava na prijímačky, zaklad je zmaturovat a spravit testy (sama mam ukoncenu veterinu,len ja som na nu šla z gympla,ale kludne to das aj ty)

veterina44
autor
31. mar 2019

@darling111 Dakujem. A neviete kde by sa dali, poprípade u koho by sa dali tie skriptá kúpiť ?

darling111
31. mar 2019

@veterina44 popytam sa,sa mi zda ze priamo na škole,si z Košíc ci ani nie? A spominam si,ze zvykla skola robit aj kurzy na prípravu na prijímačky...pozri stranku www.uvlf.sk

veterina44
autor
31. mar 2019

@darling111 nie. Nie som z Košíc. Ale neviem či by sa to dalo zvládnuť hneď po ukončení strednej. Či by som nemala ešte rok chodit niekam na doučovania.