1.sono vyšetrenie. Podeľte sa o pocity a výsledky

poleva
6. dec 2007

ahojte chcela by som sa s vami podeliť o vaše pocity a výsledky pri 1.sono
ja som skoro v 5 tt a včera som bola u lekára, ten mi potvrdil tehu ale ešte nič nevidel okrem toho povedal že som úplne ok a sliznicu mám pekne hore a objednal ma o 2 týždne.
dakujem za všetky príspevky

sloniiicek
17. dec 2007

ahoj tessie - to je uplne normalne, ze ta pobolieva brusko. aj mna este stale. to sa ti roztahuje maternica. 😉 a aj mne o tyzden po prvom vysetreni bolo vidiet uz aj srdiecko. takze urcite bude vsetko ok.

tessie
17. dec 2007

Sloniiicek - Super, aj som si myslela, že to je asi normálne. Kedy ste to oznámili rodičom?

elenita
17. dec 2007

tessie, v prvom rade gratulujem a co sa tyka tych rodicov...chceli sme im to oznamit az na Vianoce, ale kedze sa vsetko skomplikovalo a ja som v 5tt skoncila v nemocnici pre podozrenie z potratu, povedali sme im to hned vtedy... 😔
A ostatna rodina? Nasi to uz vykvakali kade-tade, hoci my sme chceli pockat do Vianoc... 😀 😠

tessie
17. dec 2007

elenita - aj už je všetko v poriadku? Alebo si na rizikovom?

elenita
17. dec 2007

tessie, no som stale na rizikovom a budem na PN asi az do porodu.... 😔
Ale my mame o to zvysene komplikacie, ze nosim dve babatka...a tusim mam nabeh aj na tehotensku cukrovku a vysoky tlak 😝

tessie
17. dec 2007

Hm, to som si aj myslela, že keď čakáte 2 bábätká, tak ťa radšej nechajú doma... Tak nech sa ti príjemne čaká na tie dva malé zázraky 🙂 Držím palce

elenita
17. dec 2007

tessie, dakujeme, aj u Vas nech je vsetko v poriadku 😉

bibianna
18. dec 2007

Myslím že nás tu je viac, čo to chceme oznámiť na vianoce.

poleva
autor
19. dec 2007

aa

poleva
autor
19. dec 2007

takže to máme za sebou
a máme krásne 2 mm

tessie
20. dec 2007

zajtra idem aj ja na sono, som zvedavá, či bude niečo vidieť 🙂 teším sa 🙂

bibianna
27. dec 2007

Tessie, ako sa máš?

juzinka
3. jan 2008

Ahojte tehuľky, tak aj ja som dnes absolvovala 1 sono som v 5+1tt, ale lekárka ešte nič nevidela, tak mám aj trošku obavy, zobrala mi krv na HCG, zajtra budem mať výsledky, povedala, že podľa toho zisíme ktorý týždeň, no a že sliznica je pekne presiaknutá, aleno tak nejak mi povedala, pozerala aj od spodu aj na ultrazvuku.

matrinka
4. jan 2008

tessie, bibiana ako dopadol 1. UTZ ? ja som bola v stredu, vsetko OK. Trosku som sa bala ci nebudu dvojicky ale je tam len jedno 😉

vejinka
6. jan 2008

no zienky..aj ja idem na prve sono v pondelok..som zvedava ci vobec bude nieco vidiet.. 😒

vejinka
7. jan 2008

bolo vidiet malinku bodku.. 😉

evitkamalicka
7. jan 2008

veji super moja

juzinka
7. jan 2008

Jej Veji, tak to je super ja idem na sono 15.1., už keby to bolo, dúfam, že bude všetko o.k. Hcg z krvi som mala krásné hodnoty. Tak uvidíme čo bude na UZV.

juzinka
15. jan 2008

🙂 🙂 Tak ahojte už mám uzv za sebou, tak strašne som sa bála a všetko dobre dopadlo videla som našu krásnú fazuľku 😀 😀 😀 , je to úžasný pocit sme v 7 tt. Už sme dostali aj tehotenský preukaz. 😉 😉

onca
15. jan 2008

ahojte tehulky,ja sa tiez neviem dockat 21.1.idem na prvy ultrazvuk a bojim sa ci je vsetko ok.Uz druhy den mi je riadne zle.Boli ma brucho a sem tam mi je na vracanie.Predtym mi bolo tiez tazko a pobolievalo ma podbrusko,ale tak ako mi je vcera a dnes,joooj 😅 ,je to v pohode alebo sa nieco deje co nema.

kamilka12
15. jan 2008

Ahojte,
mne v nedelu vyšli dve krásne čiarky a mrcha mi mešká 8 den. Tak som hned včera išla k doktrovi. No ten na sone nič nevidel☹,ani zvačšenú maternicu.Zobral mi krv. Dnes som si bola pre výsledky z krvi a povedla, že ide o tehotenstvo a podľa hľadiny HCG to skôr vyzerá na normálne tehot. ale aj tak sa bojim, že ide o mimomaternicové☹ Zatial nevylúčil ani jedno ani druhé. To mi z krvi nevie zistiť na 100%? Je normálne aby som nemala žiadne príznaky? Mám prísť znova o týžden 22.1.

riuska
15. jan 2008

kami podla mna to z krvi nema ako vediet, musi pockat nech je trosku vacsi plod a potom to bude vidiet na sone, ale neboj urcite tam babatko mas a na spravnom mieste - hlavne mysli pozitivne 😵

tulipka
25. jan 2008

ahojte, je tu niekto kto by mi poradil? som cca v 9tt a stale som nebola na ultrazvuku, tehotenstvo mi zatial potvrdili len z krvi. lekarka mi dokonca povedala ze na prve sono pojdem az v 16tt, je to normalne???vobec netusim ci je vsetko v poriadku 😖 dakujem za odpoved

poleva
autor
28. jan 2008

tulipka chod na usg do nemocnice
nečakaj !

sloniiicek
28. jan 2008

tulipka - mne sa to nezda normalne. ale niektore dievcata chodia az v 11tt. to uz som pocula viackrat.

num7976
28. jan 2008

tulipka chodi sa vzdy po 10 tt po 20 tt a 30 tt,ja som bola ale uz v 6tt je to asi individualne podla potreby a nejakych odchylok,ale v 16 tt si myslim ze je dost neskoro!!!

poleva
autor
28. jan 2008

jasné že je neskoro
ved 1 sono jej musia urobiť

sloniiicek
28. jan 2008

ja som bola na sono hned v 5-6 tt. nakolko predtym sme mali problemy. tak ma hned kukal.

vejinka
28. jan 2008

ja som bola prvy krat v 5tt a videl malinku bodku a potom som dostala hrozne bolesti a tyzden na to som bola znova ale vravel ze krasne rastie obal..ale babo este nevidel a teraz som bola 24.1 a uz bolo vidiet aj srdiecko tak som spokojna az na to vracanie a dost velke bolesti hlavy a bruska.

skrecok
28. jan 2008

Mne lekar povedal, ze mam ist na prve sono ci UZV uz vo stvrtok a to budem v 5tt+4. Viem, ze tam nebude vidiet viac ako len machulku...
Ist az v 16tt je moc neskoro, to som vobec nepocula ze by prvy krat sla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre