1.sono vyšetrenie. Podeľte sa o pocity a výsledky

poleva
6. dec 2007

ahojte chcela by som sa s vami podeliť o vaše pocity a výsledky pri 1.sono
ja som skoro v 5 tt a včera som bola u lekára, ten mi potvrdil tehu ale ešte nič nevidel okrem toho povedal že som úplne ok a sliznicu mám pekne hore a objednal ma o 2 týždne.
dakujem za všetky príspevky

deina
6. dec 2007

O dva tyzdne to uz bude vidiet ovela lepsie, teraz tam asi bola len daka machulka, ak sa vobec dala vidiet. 😉 Uvidis, ako sa zmeni na fazulku za tie dva tyzdne.

poleva
autor
6. dec 2007

ahoj nebola ani machuľka

adrina
6. dec 2007

ja som bola dnes na sono,a tiež len takááá malinkatá machuľka a mám dojsť o 2tzýždne...sliznica hore, pozrel ma aj od spodu, krčok zavretý, maternica zväčšná

adusha
6. dec 2007

Poleva,
mne v 55 tt sono ani nerobili, vraj este nebude nic vidiet. Jedine co mi doktorka mohla ponuknut na ustenie tehotenstva bol tehotensky test. Bol pozitivny doma aj u lekarky. Povedala mi ze mam prist o dva-tri tyzdne. Takze prve sono mi robili v 8 tt. No a druhe v 11 tt.
Nic sa neboj, vydrz, uvidis, ze na druhom uzv uz bude vidiet 😉

adusha
6. dec 2007

Boooze,
nie v 55 tt, ale v 5 tt 😀

adusha
6. dec 2007

A este jedna vec na ktoru som zabudla, rozne ultrazvukove pristroje maju roznu citlivost, takze moze byt aj rozna citlivost vysledneho obrazku... Takze pokial bol ten pristroj menej citlivy, preto nebolo nic vidiet.
A Poleva, robili ti transabdominalne alebo trasnvaginalne sono?

adrina
6. dec 2007

však áno..ale ja som IVF..tak to tu machuľku som musela vidieť 😀

danuska24
6. dec 2007

v 5tt vidiet gestacny vak

danuska24
6. dec 2007

to bola ta machulka

mywiel
6. dec 2007

Ahojte zienky, ja som bola na sone v 6t a bolo vidiet ciernu machulku cize gestacny vak a v nom malu bielu bodku a pocula som aj srdiecko, no a teraz mam ist znovu to budem v 8t, tak dufam, ze uz bude aspon daka centimetrova fazulka. Drzim vsetkym palce. 😉

mywiel
6. dec 2007

Uz sa neviem dockat, kedy pojdeme na Slovensko, aby som to oznamila rodine, to bude super darcek na vianoce. 😉

martamarta
9. dec 2007

Poleva, ja som bola tiež na sono v 5tt teraz v piatok (neplánove, inak som chcela ísť až o dva týždne neskôr) a nebolo nič vidieť ani cez brušnú stenu,a ni cez pošvu. Tiež mám všelijaké myšlienky. ☹ Dúfam,že sa nič nestane a o dva týždne budeme vidieť niečo pekné. 🙂

lauritka
9. dec 2007

marta ja pojdem na prve sono teraz v utorok. 6tt+5. dufam, ze uz bude akcia srdiecka 😔 trosku sa bojim 🙂

weroni
9. dec 2007

lauritka: ja som bola prvykrat v 7 tt - ale podla utz to vyzeralo len na siesty takze cca tak ako ty a uz sme krasne videli ako bilo srdiecko 🙂 bolo to uzasne, nemusis sa bat, je to krasny pohlad 🙂 drzim palce

martamarta
9. dec 2007

Ďakujem kočky! Lauritka,určite budeš mať krásny pohľad! 😉 Ja len dúfam,že to nebude mimomaternicové,bojím sa! 😖

lucia121
9. dec 2007

ja som bola naposledy 7+0tt, bolo vidiet babatko(11,3 mm), aj srdiecko 🙂

lauritka
9. dec 2007

🙂 luci tak ti pekne rastie 😉
marta mimomaternicove by sa uz prejavilo si myslim krvacanim...alebo bolestami.

martamarta
9. dec 2007

Vďaka,Lauri. 😉 Mávam bolesti ako pred MS a ešte také menšie tlaky na hrádzu konečník. Ale to s tým hádam nesúvisí,hm? 😒

lauritka
9. dec 2007

myslim, si ze nie. ja zase bolesti nemam ani mi nie je zle, a zase sa bojim, ci je vsetko v poriadku hihihih. asi nikdy nebudeme v klude 😉

martamarta
9. dec 2007

Ako ti je dobre,Lauri 😉 . Ale presne ti rozumiem, nervózne sme,keď sa niečo deje,rovnako,ako keď sa nedeje nič...čo už so ženami 😀

lauritka
9. dec 2007

no musime verit, ze vsetko je tak ako ma byt 😉 aj ked s davkou strachu, ale to je normalne. 😅

lumah
9. dec 2007

jeeej takže ked pojdem ja na sono prvé-to už budem v 8tt, to už bude aj vidieť aj počuť. 😀

lauritka
9. dec 2007

lumi uz vsetko 😀 aj fazulka bude pekna.

lumah
9. dec 2007

lauritka boooženko, to som zvedavá, či tam mám len jednu 😝

lauritka
9. dec 2007

no u mna to je iste..ja som nemala vysoke hcg, takze to nehrozi 🙂 a ty by si chcela dve ?

katka_25
10. dec 2007

Ahojte tak ja som v 7t 3dni bola som v 5-6 t na sono....a potom koncom 7 t, pri prvom bolo vidno len vak amini bodku...v podstate ani nie, a o týždeň aj niečo už bola pekná fazuľka...strašne rýchlo sa to teraz vyvíja...a už bolo vidieť ako bije srdiečko 😀 no a idem o 2 týždne pred vianocami tak som zvedavá .... všetkým držím palce

martamarta
10. dec 2007

Kati,veľmi si ma potešila! Ďakujem. 🙂

lauritka
11. dec 2007

ahojte..tak men dnes bolo vidno len dutinku 5mm. dalsi uzv 4.1 ....
povedal, ze to vyzera dobre, ale tyzdne mi vobec nesedia podla MS. posledna bola 20.10...ja uz fakt neviem, v ktorom tyzdni som ☹

sloniiicek
11. dec 2007

lauritka - to nevadi. este sa to dozvies. 😉 a nakoniec je len jedna dutinka?

lauritka
11. dec 2007

slonii staci jedna..len nech tam potom bude mimi ;) mne to vychadza len podla odberu ..a podla tej dutinky je to len 5 tyzden. a nie 7.dmy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre