1.sono vyšetrenie. Podeľte sa o pocity a výsledky

poleva
6. dec 2007

ahojte chcela by som sa s vami podeliť o vaše pocity a výsledky pri 1.sono
ja som skoro v 5 tt a včera som bola u lekára, ten mi potvrdil tehu ale ešte nič nevidel okrem toho povedal že som úplne ok a sliznicu mám pekne hore a objednal ma o 2 týždne.
dakujem za všetky príspevky

peja
11. dec 2007

ahoj lauri,
gratulujem k prvemu sonu !! 😵 tyzdnami sa netrap, ked doki povedal, ze to vyzera dobre, treba mu verit 😉

sloniiicek
11. dec 2007

neboj. vsetko bude vporiadku. hlavne, ze tam je ta dutinka. 😉 a to vobec nevadi, ze ste menej. nie. 😀 a ten cas do dalsieho vysetrenia rychlo ubehne, ved ochvilu su tu vianoce a volno. 😀

lauritka
11. dec 2007

ahoj peja.. no skusim mu verit ;) aj ked sa mi to zda trochu pomale 🙂

peja
11. dec 2007

lauri, pri tolkych rokoch, co si cakala, toto uz nejak vydrzis, neboj 😵 Este Ta Laurinka prekvapi 😉 ako rychlo bude rast... 😅

sloniiicek
11. dec 2007

jaj a inak na tu otazku pre polevu - aj ja som bola tak nejako prvykrat na sono a videl len gestacny vacok a malu bodku. takze je to uplne normalne. mna objednal uz o tyzden na to (v 6tt). a to uz bolo vidiet babatko a krasne mu bilo srdiecko. 😀

lauritka
11. dec 2007

slinik takze mozem byt v piatom ???

tessie
12. dec 2007

Ahojte, som veľmi rada, že som našla túto tému, lebo som v nedeľu zbadala // a zajtra idem prvýkrát k doktorovi a bola som veľmi zvedavá, či už bude niečo vidno aj na sone... Ale podľa vašich slov asi až niekedy v 6 týždni... Ďakujem teda za rady a prajem vám všetkým, nech to o 9 mesiacov celé dobre skončí 🙂

tessie
12. dec 2007

Ešte by som sa rada opýtala, že kedy vie doktor zistiť, či je vajíčko v maternici alebo mimo... Viete mi niekto poradiť? Mňa dosť pobolieva bruško a bola by som veľmi nešťastná, keby to nevyšlo... Ďakujem

mywiel
12. dec 2007

tessie mimomaternicove by mali vidiet hned na prvom sone, akurat z babetka budes mozno vidiet len bielu bodku zatial. Drzim palce. 🙂

poleva
autor
12. dec 2007

dakujem za príspevky

bibianna
12. dec 2007

Poleva, nevedela som, že čakáš babko. čítala som dávnejšie tvoje príspevky. Aj mne sa to podarilo s IUI na 2.krát.

poleva
autor
13. dec 2007

no nám sa zadarilo prirodzenou cestou a hned na prvý krát
bibianna tak ti blahoželám 😵

seki
13. dec 2007

tessie je to vidno hned resp v 6tt by uz vacik mal byt posunuty v maternici. To lekar zisti lahko podla vysky HCG vie urcit tyzden a keby babo nevidel na sone tak si ta nechaju na pozorovanie. My sme tiez boli podozrenei na mimomat a vsetko dobre dopadlo tak dufam ze aj teba tak dopadne.

poleva
autor
13. dec 2007

no mne odber nerobili, vraj netreba

sloniiicek
13. dec 2007

tesiie - to sa ti asi roztahuje maternica a pripravuje. mna este teraz pobolieva obcas brusko. to je uplne normalne.

poleva - myslim, ze odbery robia okolo 8tt.

poleva
autor
13. dec 2007

no povedal že teraz netreba len ma prezrel
sem tam mna tiež pobolí bruško ale to bude asi tá maternica

sloniiicek
13. dec 2007

mna akurat teraz dva dni trochu pichalo v podbrusku. dufam, ze to je normalne. 😒

poleva
autor
13. dec 2007

to určite mna nepichalo
len akokeby mrcha mala prísť

sloniiicek
13. dec 2007

to ma tiez tak boli. akoby mala prist menstruacia.

poleva
autor
13. dec 2007

ty už máš sono za sebou nie ?

sloniiicek
13. dec 2007

hej, uz som bola 3x. 😀

sloniiicek
13. dec 2007

a buduci tyzden idem vo stvrtok.

poleva
autor
13. dec 2007

no ale už druhé nie ?

tessie
13. dec 2007

Ďakujem vám veľmi pekne za rady. Potešili ste ma. Idem dnes prvýkrát k novému lekárovi a hneď s takouto pozitívnou správou 🙂 . Preventívne som si robila test ešte aj dnes ráno, či sa náhodou niečo nezmenilo, ale stále sú tam jasné //. Tak sa veľmi tešíma dúfam, že bude všetko o.k. Zajtra sa ozvem, že čo nové mi povedal lekár 🙂

sloniiicek
13. dec 2007

sono mi robil zakazdym. prvykrat zistoval ci som tehu. ale videli sme len gestacny vacok a malu bodecku. potom ma objednal o tyzden a ci uz bije srdiecko. a to nam krasne bilo. a minuly tyzden som bola opat na kontrole a mali sme 20mm a objednal ma o 2tt znova na kontrolu.

poleva
autor
13. dec 2007

a 1 .sono ti kedy robili sloniicek ?

bibianna
14. dec 2007

Ja som v 3. týždni videla len takú bodku, 3.mm.

loss
14. dec 2007

tessie gratulujem a zelam pekne tehulkovanie 🙂

zuz11
14. dec 2007

ivetka2581 • Dnes o 18:16
poslednu menstruaciu som mala minuly mesiac.toho mesiaca tyzden pred zacatim som mala len hnedy slaby vytok a M neprislo,skusala som si robit test a vysiel mi ze som vtom.kedy je najlepsi cas ist na ultrazvuk .PM mi meska 2tyzden

hedunecka • 1d • Dnes o 18:18
ja som isla hned na 30den cize mi meskali 2dni 😉

eva4444 • 1d • Dnes o 18:20
tak aby si bola v 7tt - uz by malo byt vidno srdiecko 🙂 ak by si sla skor nemusi nic vidiet a tak ta podla mna aj tak objedna na ten 7-8tt 😉 zelam stastne tehu

loss • 19tt • Dnes o 18:22
ivetka ja som isla tiez kd mi meskali 5dni a tehu mi len potvrdil objednal ma v 7tt a uz bilo srdiecko a mali sme 1cm to bolo asi 3tyzdne od vynechania

sofik • 1d • Dnes o 18:23
Asi az v 8tt aby uz bolo vidiet aj srdiecko.

hedunecka • 1d • Dnes o 18:29
ivi a na kolkaty den si dostavala MS?na 28?ked ano tak to uz si v 6-7tt a uz by malo by podla mna vidiet aj srdiecko

ivetka2581 • Dnes o 18:37
zatial mi zle nieje len som strasne unavena a zniciho nic mi pretsala chutit kvva

alionuska • 1d • Dnes o 19:43
Ja,ked som bola druhy krat tehotna,som bola u gyn.tak skoro,ze este ani srdiecko nebilo.Tak o dva tyzdne som isla opat a to uz som ho videla bit. 😔 Myslim si,ze mozes ist uz aj ty.Aspon budes mat istotu,ked ti to potvrdi aj lekar,ze si tehotna. 😉 Vela stastia.

tessie
17. dec 2007

Ahojte, píšem, ako som sľúbila. Bola som u lekára vo štvrtok (to mi meškala MS 1 deň), ale objednaná som bola k nemu už dávno. Nevedela som, že pôjdem k nemu po prvýkrát s takou dobrou správou. Urobil mi sono a bolo tam vidno len malinkú bodku, ale nechcel nič unáhliť, povedal, že to je skoro, aby bolo niečo vidno. Potvrdili mi tehotenstvo 3 testy, tak uvidíme. Som objednaná v piatok, vraj by už mohlo byť niečo lepšie vidno... Veeeeľmi sa teším 🙂 Bolieva ma stále bruško, najhoršie to býva večer, niekedy ma dokonca chytia až také kŕče ako pred ms... Dúfam, že všetko dobre dopadne v piatok. To by boli krásne Vianoce 🙂 Už máme kúpené aj malé topánočky pre rodičov, že by sme im to oznámili, ak nám to doktor v piatok potvrdí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre