• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké lieky beriete na udržanie tehotenstva?

15. novembra 2016 
@nikolajka2 mas este prosim Ta ten duphaston resp. utrogestan?
24. okt o 21:38  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (13. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som brala duphaston,ascorutin,vitamin e guajacuran a dycinone.Duphaston a dycinone mam este cele balenia mozno 4tbl chybaju
24. okt o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dezire1000 a potrebujes este ten duphaston?
24. okt o 21:45  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (13. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcence,a ten duphaston je fakt ax taky dobry na udrzanie tehu?ja som tracha skepticka z neho,4.6. Dom potratila dvojicky,nic mi nebolo ale ak som ho zacala brat 1.6 zacali bolesti a spinenie a potratila som,ano priznavam ze som mala aj crevnu vyrozu.Tak neviem ale bolesti zacali po uzivani duphastonu.Ci to nemohlo sposobit
24. okt o 21:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@map0007 neviem, aj ja som mala prve mimino MA a tiez som ho brala - mohlo to byt vsak sposobene hocicim - myslim si ze duphastonom nie. Tentokrat mi predpisal duphaston cez den a utrogestan na noc, tak verim, ze to bude OK :slight_smile:
24. okt o 22:27  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (13. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@moncici3103 nie lebo som potratila v juny
24. okt o 22:30  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@map0007 urcite nie ja som ho brala pred rokom mala som hroziaci potrat lebo som tam mala hematom nebyt duphastonu a kludoveho rezimu tak maleho nemam.Teraz v juny som cakala tiez dvojicky no tam by nic nepomohlo asi.Prve odislo ako syndrom miznuceho dvojcata a druhe o par dni na to bolesti som mala aj bez duphastonu ale tak som si povedala ze malicke si asi povedalo ze ked odisla sestricka/bracek pojdem aj ja.Duphaston je dobra vec
24. okt o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@map0007 a este ak je potrat uz rozbehnuty to uz nic nepomoze a to bol asi aj tvoj pripad
24. okt o 22:34  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dezire1000
@moncici3103 ďakujem:wink: pytam sa preto,ze som si robila v piatok test poxitivny:wink: a v nedelu som zacala troska spinit,tsk son urobila dalsi a bola silnejsia ciarka,dnes son vstalaca zas rano spinenie,tak som volala dr.no a bola som na krv hcg,zsjtra budu vysledky.pobolieva ma podbruško sko na m aj križe.A sem tam spinenie,na sono je skoro lebo je to len 4t aj par dni,menstruacia meska od piatku.preto som robila test,inak mam pravidelne,od potratu.
24. okt o 22:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
duphaston pomoze len ak je problem v tvorbe progesteronu, vacsinou sposobenej nedostatocnou cinnostou zlteho telieska, ak je problem niekde inde tak isto nepomoze... takze je dobry ak sa pouzije spravne... vacsina lekarov ho predpise preventivne, aj ked problem moze byt niekde inde a vtedy zena potrati aj napriek kludovemu rezimu a duphostonu
24. okt o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Chcem sa opytat ako ste vedeli alebo lekar ze treba brat nieco na udrzanie tehotnosti? Mozno blba otazka ale neviem fakt prosim o info ja mam teraz problem ze sa asi neudrzalo :frowning2:
15. nov o 06:59  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marta_86 mne dal pre istotu a mozno aj pre to ze mam 36. No prvykrat nepomohlo a teraz uz hadam ano.
15. nov o 09:29  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (13. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marta_86 mne dal pre istotu a mozno aj pre to ze mam 36. No prvykrat nepomohlo a teraz uz hadam ano.
15. nov o 09:36  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (13. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som po dvoch potratoch porodila chlapčeka cele tehotenstvo som bola PN ležala som nič som nerobila nikam nechodila len ležala a brala Utrogestan 6 tabletiek, kyselinu listovú, železo, vitamíny pre matky, a pichala som si fraxiparin 2krat do dna. ráno a večer do ramena. Všetka ta námaha a bolesť stala ale za to.
15. nov o 09:43  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok