Ako originálne oznámiť polovičke, že čakáme dieťa?

matinka
10. júl 2006

Tak baby, nakolko originalne ste boli? Ja uvazujem, ako by to mohlo byt najkrajsie a najromantickejsie, aj ked este nie som si ista..., ale o par dni to uz mozno bude aktualne 😉

soffa
8. sep 2016

Ahojte ako mam oznamit priatelovi ze som tehotna ked on deti nechce aleja ano??? ☹ 😅

hors
8. sep 2016

No unas to bolo pri prvej dcerke tak, ze sme spolu nebyvali a pisali sme si sms a ja sommu povedala ze som nedostala svoje dni a on mne nie si tehotna a ja jemu som a on nato do riti !! 😀 ale bol stasný o 15Min uz pisal ako sa knemu nastahujem ako a kde budu postel,postielka atd... no pri druhej dcerke sme planovali mimi len ja som si robil 3-4x test a nevysiel takze nic no na dalsi den som ocikala nic tam nebolo vtuchvilu a polozila na policku kym somprisla zospane naspet tak mm uz krical cakame mimi cakame mimi 😀 😀 takze tooznamil on mne 😀 😀

zankaj
8. sep 2016

No kocky u nas sa prekvapko nerobilo 😂 Manzel mi sam povedal ze som tehotna ked mi bolo trosku zle a tak. No ja stale ale nie to ta salama bola asi pokazena a tak nebrala som to vazne az raz doniesol test ze skus. No ked som na neho zarevala zo zachodu tak dosiel z usmevom a jeho vetou "vravel som ti" a mna zachodove dvere oplieskali 😂 co som nechapala 😂😂

nivea777
8. sep 2016

@soffa a ako si teda otehotnela ked nechce deti?Nechcem deti= nespravim sa do baby..nie?

soffa
12. sep 2016

berem antikoncepciu a jednu tabletku som vynechala a vsimla som si to az po tyzdni ze jedna tabletka je navyse.zijeme spolu uz vyse 5 rokov o rok sa chceme brat.mame na krku hypoteku..a preto sme ani neplanovali dieta ale stalo sa ale chcem si to nechat. bojim sa ze to vsetko tymto pokazi.

nivea777
12. sep 2016

@soffa si si ista ze si tehotna? ja som tiez vela krat vynechala tabletku a nikdy sa nic nestalo

soffa
12. sep 2016

Ano som v 3 tyzdni.je to sice len začiatok ale je blbosť odkladať to.aj tak.mu to raz musim povedat. 🙂 tak drzte palce

petulda333
12. sep 2016

@soffa Ja by som pockala,prajem ti aby si porodila zfrave babatko ale je ozaj skoro. Kamaratka bola v 2m a oznamila tehu,teraz vsak potratila,povedala len najblizsim. Ked bola v rodnom medte kazdy sa pytal co cakaju,kedy termin a vies ake bolestne to je?ked x krat musela vysvetlovat a prezivat tu stratu!?!preto este pockaj,aspon urcite rodinnym prislusnikom nic nevrav

soffa
12. sep 2016

Tiez som rozmyslala ze este pockam aspon 2_3 tyzdne nez to poviem mojemu nech to vsetko predycham a vymyslim ako mu to oznamit, ale zaroven mam aj vicitky ze ja to viem a on nie. rodine to poviem az po 3mesiaci ked to bude istejsie. A dakujem 🙂

petulda333
12. sep 2016

@soffa my sme moje zistili v 7t,lenze my sme to uz cakali tak som povedala mm,rodine sme chceli oznamit na svadbe co som mala byt v 18tt,len od 8tt som zvracala a skoncila v nemocnici tak sa to utajit nedalo. Rozmyslaj,co ma rad?moj ma rad futbal a kebyze sa pre problemy nesnazime skor o dieta tak by som mu to oznamila nejak cez sport...drzim palce

lucka333333
23. dec 2021

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre