Ako originálne oznámiť polovičke, že čakáme dieťa?

matinka
10. júl 2006

Tak baby, nakolko originalne ste boli? Ja uvazujem, ako by to mohlo byt najkrajsie a najromantickejsie, aj ked este nie som si ista..., ale o par dni to uz mozno bude aktualne 😉

princess007
22. feb 2008

Ahojte kocky 🙂 Mate este nejake originalne napady na oznamenie takejto krasnej udalosti? 😉

moni1412
22. feb 2008

My sme robili testik spolu. Teda ked bolo treba cakat tych par minut, cakali sme spolu. Bolo to krasne, nemusela som rozmyslat nad tym ako mu to povedat 🙂

kotenko
22. feb 2008

My sme tak sito cakali spolu, cele tie minutk sme sa objimali. bolo to kraaasne

mihanka
22. feb 2008

my sme tiez testik robili spolu, dokonca som odisla z kupelne a nechala ho cakat sameho, takze to oznamoval on mne... a povedal mi to on sposobom, ze je tam jedna taka ciarka aaaaaaaaaaaa vedla nej je druha 😵 😵 😵

matinka
autor
22. feb 2008

nakoniec som mu kupila privesok supertatinko a cudoval sa, preco to dostal... trvalo mu 10 sek, kym to pochopil a zostal uplne ticho s uuuzasnym usmevom na tvari a so slzickou v oku 😀

daniela84
24. feb 2008

No u nas to take ruzove nebolo, mne meskali mesicky, ale nevedela som ci nie som nachladnuta alebo podobne, pisala som si o tom s mamkou ajej verdikt znel, no moja budes tehotna, myslela som si ze si robi srandu, a tak som jej hovorila, co by sa stalo keby som aj bola,( s priatelom sme sa sice poznali dlhsie, ale chodili sme spolu ledva 4 mesiace, aj ked cez leto sme planovali uz vselico. Od svadby po babatko), a na pocudovanie moja mamka zobrala tuto vec uplne super, tesila sa a smiala, jediny koho som sa bala bol moj otec.Ale aj partner ma nakoniec prekvapil potom co som dala na maminu a kupila si test, som v robote po sluzbe oznamila priatelovi, ze bude oteckom, on onemel zbledol a nehovoril nic, bolo vidno ze je zaskocen ☹ . Zrazu padla otazka a co budeme robit? Nechame si to, a no a potom prisla hadka, mne prislo luto, ze takto zmysla a vykricala som mu, ze ved ked sme to robili tak nebol proti a vedel ze sa to moze stat. Ja som preplakala celu noc a nevedela som co mam robit, az na druhy den rano sa ku mne nahol a povedal mi, ale ved ja ta lubim, iba si to neviem predstavit , ale vsetko zvladneme aj s nasou tekvickou a odvtedy v brusku nosime tekvicku junior. a v novembri sme si povedali svoje ano, svdba bola super a to som mala na pripravu mesiac a pol :DDDDD

weroni
24. feb 2008

baby no ja som si vzdy predstavovala ze ked zostanem tehu tak kupim malicke detske ponozticky a ze do nich vlozim test a polozim to drahemu na vankus 🙂 akurat ze ked uz ten den D prisiel a ja som si spravila test na ktorom sa objavili okamzite dve krasne ciarky, vsetky taketo romanticke napady ma presli, zacala som plakat od stastia ako blazon a kricat na cely dom ze "dakujem ti Boze" 😅 to bolo u mojej babicky ked som tam bola uplne sama, hned som sadla za volant a letela 17 km domov ukazat manzelovi test pricom som celu cestu revala od stastia.
Ked sa predo mnou rozleteli dvere na nasej izbe, manzel sedel pri pocitaci a ja som mu urevana strcila ten test pod nos a on ako to zbadal tak zacal plakat so mnou a objal ma 😵
vecer sme to oslavili v restike 🙂 baby ale poviem vam ze som mala co robit za tych 15 minut cesty aby som mu okamzite nezavolala 😀

kisska
24. feb 2008

Ahojte, no u nas sme to tiez mali "bohuzial" bez romantiky. Ked testik kupoval drahy po tom, ako som ho rano poprosila, aby urobil ranajky pred pracou aj mne - dovtedy som nikdy neranajkovala. A este k tomu som mala chut na pastekovy chleba s baranimi rohmi. 😀 Tak sa len na mna pozrel, usmial sa a za par dni priniesol test, ale uz vedel aky bude vysledok...

princess007
28. feb 2008

weroni: jeej, to je take zlate 🙂 clovek si naozaj moze planovat, ale ked sa to naozaj stane, tak nikdy nevieme ako to vypali 😀

digysa
29. feb 2008

Ja som uplny slaboch.....vsetky 3 pozitivne testy som v zlomku sekundy ukazala manzelovi.....a bolo po romantike....ale aj on bol nedockavy a kontroloval vsetky testy so mnou...raz som mala negativny a povedala som mu, ze nic...ze musime pokracovat a on ho musel z kosa vytiahnut a skontrolovat... Pred mojim nedockavcom sa nedalo nic zatajit 😎

lienockaa
29. feb 2008

tak my tiež bez romantiky..hoci som si myslela, že niečo vymyslím, nič som nevymyslela..testovala som sama v kúpeľni a on čakal v spálni..výsledok videl hneď, nevydržala by som ten pozitívny test niekam odložiť a až neskôr ukázať..plakať som neplakala, aj keď som sa strašne tešila, mne sa len odrazu začali triasť kolená a prosto som sa celá triasla, pripadalo mi neuveriteľné, že budeme rodičia..🙂manžel sa tešil veľmi, hoci neviem ako, ale on bol presvedčený, že máme v brušku bábätko skoro hneď po snažení..a podľa čoho to vedel,to naozaj netuším.. 🙂

lenkka
1. mar 2008

myslim ze clovek sa chysta urobit nieco ale v danej situacii to vide uplne inak....
vratili sme sa zo svadobnej cesty a mala som uz "tucha" ze som tehotna, prvy testik dopadol tak, ze druha ciarka bola slabulinko viditelna a ja som absolutne nevedela ci je to ono.
Po tyzdni som kupila test znova. Zabudli sme kupit myslim ze to bola avivaz, tak som poslala draheho este dole do obchodu a ja som si zatial spravila test. Okamzite vystupila druha ciarka a bolo to jasne.
On prisiel domov a ja som revala ako sibnuta, ani som mu nedokazala povedat co mi je iba som mu ukazala test. Manzel bol uzasny..objal ma a smial sa mi ze som take trdielko jeho, ze on sa strasne tesi.
Hoci sme po svadbe planovali babatko, predsa ma to zaskocilo ze to vyslo na 1x no a teraz (tyzden pred porodom) som najstastnejsi clovek na svete, ze v mojom brusku sa ukryva nas pokladik 😉
Ked si spomeniem na ten den oznamenia- tiez som si myslela ze to poviem ako prekvapko, ale emocie boli 100x silnejsie a predbehli ma 🙂
buducim maminkam prajem vsetko dobre 😉

dididi30
1. mar 2008

babule, tak ja som mala tiez tusenie, ale naviac som muza potesila , ked som ho vzala na sono a tam na celej obravoke videl malickeho pindurika, tak som sa smiala a on na to ,ze on vie co urobil 😀

princess007
4. mar 2008

dididi30: to si dokazala tak dlho cakat? 🙂 az na sono?

bianca
9. mar 2008

ja som to manzelovi neoznamovala,lebo mi to skor oznamil on.Proste vedel skor ako ja ze som tehotna 😅

neroriso
9. mar 2008

ja som to drahemu chccela oznamit na vianoce no zial moja netrpezlivost to nedovolila

karolinkafe
10. mar 2008

No Ja s tym este nemam skusenost 😅 ale jedna znama pockala, kym bude manzel v sprche a vtedy mu ruzom napisala na zrkadlo nieco take ako : "Onedlho budeme traja, ocinko" Tak si viete predstavit reakciu, ked z tej sprchy vyliezol 😀 Ja, ked pride ta chvila, tak to asi zkopirujem 😎

zuzula20
10. mar 2008

Ja som si tiez dopredu planovala ako to oznamim drahemu.Chcela som kupit nejake malinke ponozky a zabalit mu ich ako darcek, ale kedze dobre pozna moj cyklus, vedel ze mi uz meska a tak chcel byt pri testovani so mnou. Urobili sme 3 tesitky vsetky boli pozit.Straaasne som sa tesila.Manzel sa len usmieval, ale myslim ze mu to doslo az vtedy ked som to mala potvrdene z krvi.

princess007
15. mar 2008

karolinkafe: tak to je teda napad 😀 mna by to teda nikdy nenapadlo.

benitas
15. mar 2008

zuzula20: 🙂 ja tiez tak podobne, chcela som kupit malinke topanocky a nechat mu ich na posteli, ze by ich nasiel rano, ked ja uz odidem do prace a manzel bude prave vstavat. Lenze tiez nakoniec testoval somnou a ked som zbadala 2// tak som plakala od radosti. Moj manzel plakal od radosti par dni na to, ked sme to mali potvrdene z krvi. Ja som si bola strasne ista ze to urcite spravim formou prekvapenia, len som bola strasne nedockava a poslala som mazela kupit test este v ten den, vlasne vecer co som mala dostat. Nejako som mala ten pocit,ze som v tom. 🙂

roxy
14. apr 2008

http://www.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=355...)

toto je dobrz napad.uvarit vecer alebo rano caj do takejto salky... len ci by pochopil 🙂)) no ale ako sa ja poznám tak by som to určite nevydržala naplánovat a čakat 🙂 asi by som hned bezala do prveho obchodu, kupila nejmenšie ponožtičky a bežala za ním z plačom...čo už 🙂

princeznadani
12. aug 2008

Ahojte..... ja pridam svoju prijemnu skusenost... Ja som cakala az do prveho UTZ, a pripla som fotku nasho mimi na chladnicku. Ked manzel prisiel domov isiel sa napit, a jasne ze si nic nevsimol, tak som ho poprosila o pohar vody pre mna priamo z chladnicky. a........ len pocujem krik HURAAAAAA..... bolo to nadherne... 😀

bianus
13. aug 2008

Neviem, ale ja s manzelom sme nato prisli spolu. proste cakali sme ci dostanem kramy a oni neprisli. takze u nas sa nedialo ziadne prekvapenie, lebo manzel vedel vsetko o mojom cykluse a spolu sme to prezivali.

mirka.pp
13. aug 2008

Ahojte, my sme čakali na pozitívny test spoločne. Tri mi vyšli negatívne -ja som im ale neverila a štvrtý som si robila hneď ráno, keď bol drahý ešte v posteli. Ukázali sa mi tam dve //, tak som s plačom od radosti pribehla k nemu a hodila som sa na neho. On uz dobre vedel o čo ide a opýtal sa čakáme? Bol to fantastický pocit 😀

petruci6
13. aug 2008

ja som mojmu poslala mms do roboty s odfotenym testom a s // a na to prisla odpoved - to je co? 😀

krasulka
13. aug 2008

Ahojte tak s apridavam aj ja..Kym som nebola tehotna tiez som si farbila rozne romantiky ako to oznamit nastavajucemu ockovi..Potom prisiel den ked som si kupila test, dokonca som si robila vecer, ked si muz chystal veci do prace a nevedel z eidem testovat..Tak som isla do kupelne, najprv vybehla prva ciarka a hned vedla aj druha, sice slabsia,ale jasne viditelna..Ja som bola v takom radostnom soku ze som letela dole schodmi a kricala som: Som tehotna! Som tehotna! Muz bol v kuchyni a pozeral na mna ze Vazne? To vazne? A ja ze Ano su tam dve a ukazala som mu test a on ma objal, a sme zacali plakat obaja, sme sa cely triasli, sme nevedeli co robit od radosti, potom sme sa len usmievali, aj ked sme si isli lahnut, ani sme nerozpravali a len sme sa usmievali stale sa nam chcelo smiat a naadherne sme sa milovali. ale bolo to milovanie take plne emoociii..Proste krasa!

emjee
18. aug 2008

dijado • Dnes o 08:41
Ahojte kočky,
zaujímalo by ma, akým spôsobom ste mužovi oznámili, že čakáte bábätko. Len tak pre inšpiráciu 🙂

bianus • 10tt • Dnes o 08:45
my sme na to prisli spolu, lebo vedel kedy mam dostat menzes a spolu sme boli v ocakavani... 😉 pripada mi to trosku odveci , ze vlastnemu muzovi oznamim, ze sme tehotny... ved manzelia spolu ziju, nie? tak by mal vediet o cykluse svojej zeny a ak tak ona by mu mala povedat kedy ma dostat menzes 😒

zuzu13 • 2d • Dnes o 08:47
môj manžel mal práve meniny, tak to dostal ako darček 😀 😀 😀

zucha • Dnes o 08:52
pri prvom to bolo tak, ze ked som isla od doktora do prace, tak som mi pisala, ze nech pride a ked dosiel, naskocila som k nemu do auta a dala mu fotku z uzv a nevedela som nic povedat, lebo som plakala. On si ju zobral, dal si ju do toho priestoru medzi sedadlami a vzdy ked stal na krizovatke na cervenu, tak si ju okukaval. 😵 Pri druhom som to chcela romantickejsie, ale hned, ako mi vysiel pozitivny test, tak som sa nezdrzala a hned mu to povedala rano v posteli. Musela som ho aj zobudit 😀

lenka138 • 8tt • Dnes o 08:56
aj môj ,manžel presne vedel ako mám cyklus a stále sa ma vypytoval, kedy už budeme robiť test, takže keď dvaja plánujú baby tak si myslím, že je prirodzené, že sa to aj naraz dozvedia 🙂

lyongirl • 1d • Dnes o 09:11
aj môj manžel vedel kedy "to" mám dostať a že to mešká, tak sme sa testovali spolu 😉 , ale tiež som mala na pláne, ako mu to len romanticky oznámim, ale realita je úplne iná a som aj rada, že vlastne takéto veci robíme spolu, vie kedy mám mať menzes a všetko v živote zdielame spolu....

inka04 • 6tt • Dnes o 09:14
my sme to ocakavali spolu, kedze to bolo planovane...

mamamima • 1d, 15tt • Dnes o 09:18
uz je tu taka tema - Originalne oznamenie polovicke, ze cakame babatko...

smardik • 31tt • Dnes o 09:23
u nás to bylo taky plánované ale vzhledem k tomu že jsem MS měla nepravidelnou tak a já sama nevěděla kdy bude tak opravdu to nemohl sledovat. Udělala jsem si testík a hned jak jsem ho na ulici viděla jít z práce jsem za ním běžela a strčila mu do ruky ten testík, vůbec nechápal co to je tak jsem mu musela říct že bude tatínek 🙂 ale nechtěl tomu věřit tak jsme si spolu udělali další dva testíky 🙂 🙂

pensadorcallisto • 1d, 21tt • Dnes o 10:47
Ja som si testy robila prave vtedy, ked bol manzel na sluzobke. Chcela som mu to oznamit az ked pride domov... Ale nevydrzala som a hned v ten vecer som mu po telefone povedala, aka je situacia. Ale ze nic nie je iste, pretoze este nemam vysledky krvi.
Nikdy nezabudnem aky bol cely happy. Po vikende sa vratil naspat neskoro v noci a hned sa pytal, tak som mu to cela natesena oznamila.
Odvtedy sa spolu tesime na kazdy UZV

marzim
18. dec 2008

Ahoj děvčata.My jsme byli s manželem v úterý v restauraci na jídle a pak šli na náměstí. Jsem z Plzně a na náměstí jsou akorát vánoční trhy. Přišli jsme ke stromečku, kde je betlém a u kolébky ježíška jsem mu dala malou zavázanou krabičku. Koukal divně, proč mu dávám dárek tak brzo a hlavně netušil co by to mohlo být. Pak to otevřel a koukal. Dala jsem mu tam malý růžovoučký dudlík. Koukal tak nejistě až jsem mu řekla....Budeme mít miminko a holky vytryskly mu slzy a objal mě tak, že mě skoro rozmačkal . Byl moc šťastnej.
Manžel je slovák a na Vánoce razíme na SK, takže to snad do té doby vydrží a jeho rodičům to přivezeme jaké dárek.

danu
4. mar 2010

aknomis • snž • Dnes o 14:37
Ahojte, nemáte nejaký originálny nápad ako oznámiť rodičom a svokrovcom že budú starými rodičmi 😉 ?

veronkaj
25. jún 2010

a ako oznámiť neželané tehotenstvo????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre