Ako oznámiť radostnú novinu?

bianca
9. júl 2007

Ahojte.Mozno tato tema uz je otvorena,ale ja som ju nenasla.
Prosim,prosim o dobry TIP ako oznamit dedkom a babkam ze budu stari rodicia...

janninnka
9. júl 2007

ja mám niekedy pocit, že moja mamina má vešteckú guľu - prišla na to sama - pri prípitku preliala pohárik (u nás sa vtedy vraví, že budú krstiny) 😀 , ale inak mi neskôr povedala, že to na mne videla už predtým - keď som to ešte ani ja sama nevedela - hmmm, mama je mama 😉

bianca
autor
9. júl 2007

moja tiez neico tusi 😀 Kazdy den mi vola a zavadza temu na babo.Dnes by sme mali odcestovat domov na Slovesnko,tak som zvedava 🙂

kutina
9. júl 2007

ahoj bianka, no my sme to urobilii na vianoce - dali sme im darček - zabalené bábo v perinke so znením...prídem v auguste 😉

bianca
autor
9. júl 2007

kutina:To je krasne 🙂 🙂 🙂

kutina
9. júl 2007

...samozrejme tam ešte bolo "vaše vnúčatko" 🙂

bianca
autor
9. júl 2007

kutina • museli byt nadseni

dzidzuska
9. júl 2007

moja mamina sa na mna len pozrela a vedela kolka bije 😀
kutina-krany napad 🙂

biba12
10. júl 2007

JA som nasim zavolala a ked mama zdvihla telefon, tak som jej povedala: Ahoj babka, ako sa mas? A ona nato: Ja Ti dam babky, to som taka stara? A potom jej zaplo. MOj otec, ked som mu volala mi nechcel verit, chcel, aby som mu priniesla od doktora potvrdenie. Ale potom uveril.

tribitka78
10. júl 2007

my sme našim dali na Vianoce, pod stromček obálku....našli ju až na koniec, no a vnej bol obrázok z UZV.....všetkých 12 ľudí nás s drahým začalo objímať, blahoželať, moja mama plakala, otec výskal...... 😀 😀
no a mám tiež taký problém, lebo neviem ako im to povieme tentokrát.....asi im ukážem tehu knižku....

csikike
10. júl 2007

ja som rano po teste s // zavolala otcovi, ze ci je dost stary nato aby bol dedo 😀 , sice som ho zobudila ale to nadsenie v hlase stalo zato

lucia79
10. júl 2007

Ja som to nemusela oznamovat vôbec, bola som asi len v 6 tt, ked som isla zubarovi. Sestricka sa ma na zaciatku pytala na choroby, alergie a tehotenstvo, tak som povedala, ze som tehotna. Na druhy den bola u toho isteho zubara objednana aj moja mama a doktor jej to samozrejme vyzvonil, on nevedel, ze ja som to este nikomu nepovedala. Ale mama mi potom povedala, ze to bolo na mne vidiet od sameho zaciatku, este ked ani ja sama som to netusila.

angua27
10. júl 2007

ja som to segre vyzvonila hned na začiatku, asi v 6tt. ale starym rodicom sme to povedali az po skonceni 12 tt. moji rodicom sme to povedali, ked sme boli u nich na navsteve. zavolali sme ich do obyvacky, povedali, aby sa usadili. mama sa hned zacala pytat, ze co zle sa stalo. tak som im to so slzickami v ociach povedala a bolo to. otec sa najprv chytil za srdce a potom obidvaja vyskali od radosti, ako male deti a objimali nas a tak.
svokrovcom sme to oznamili pri oslave mojich menin a oni len pogratulovali, popytali sa obligatne otazky a bolo vybavene. ale je to pochopitelne u mojich rodicov, to bude prva vnuca u svokrovcov uz tretie. 😉
strasne sa mi pacil napad kutiny, fakt super.

fabiana
10. júl 2007

Ja som tiež starkým nemusela nič oznamovať, mojej mame to prezradil môj gynekológ. Ona totiž robila v nemocke sestričku a keď sa stretli na chodbe, tak jej to doki vyzvonil a potom zbadal, že sa prekecol, keďže mi sme to chceli oznámiť svetu, až keď bude všetko v poriadku. A moja mama, hlasná trúba to vyzvonila ďalej... Svokra so svokrom na to prišli sami, ešte skôr ako my dvaja s manželom, jednoducho, také veci sa dajú vycítiť... Mne sa páčili všetky tipy, čo tu boli popísané...aj bábika, aj fotka zo sona alebo len stručný pozdrav ahoj babi 😉

lenka34
10. júl 2007

Synovi som dala v obálke mimiponožky ak tomu list so znením - Ahoj Bráško, schovaj mi ich zatiaľ u teba v januári si pre ne prídem! - pochopil hneď a výskal od radosti

csikike
10. júl 2007

lenka, to bolo strasne krasne 😵

fabiana
10. júl 2007

Veru, skoro mi vyhŕkli slzičky, keď som to čítala...byť tehu, tak plačem ako krokodíl 😉 Bolo to ozaj krásne!

pappo
10. júl 2007

fabianka no ja uz teda placem, tiez musim nieco vymysliet ako to povedat nasim aj svokrovcom.

lenka34
10. júl 2007

Veď syn keď to ukázal mojej mame, tak polhodinu jej tiekli slzy 🙂

sue
10. júl 2007

Biancaaaaa, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

tulka3
11. júl 2007

Caute baby. My uz mame 14-mesacnu dcerku a teraz sme asi v nejakom 4. ci 5. tyzdni, este presne neviem, k lekarovi idem az v piatok. Nasi to vzali uplne v poho, nechala som im pozitivny testik u nich na stole a mama to vedela uz skor, vraj to bolo vidiet 😕 Len teraz nevieme ako so svokrovcami, lebo svokra je strasny stresant a ja mam este 3 roky VS pred sebou a mame hypoteku a aj ked manzel dobre zaraba, uz vidim tie stresy, ze ako vyzijeme a ja nedorobim skolu, lebo s dvoma malymi detmi sa to uz ani neda a pod. Ako zmiernit sok a nejak pekne to oznamit? Neporadite niekto? Za vsetky napady vopred dakujeme. 😉

avion
12. júl 2007

mne sa pacilo ako to spravila kamoska s manzelom; najprv bola na usg a potom pri navsteve rodicov povedali ze ich chcu s niekym zoznamit a ukazali fotku... ja som nasim to povedala na rovinu, ze budu stari rodicia, lebo sa uz na mna zvlastne pozerali a predtym sa ma par krat opytali, ze ci nie som tehotna...vraj mi to videli v ociach.... 🙂

arias
12. júl 2007

tulka: ja mam dilemu ako to povedat otcovi, mam pred sebou este tiez skolu,ale da sa to zvladnut a som pripravena sa do toho pustit, len neviem ako to vezme 😒

zuzana_t
12. júl 2007

arias, urcite to vezme v pohode 😉 a co muzik?

zuzana_t
12. júl 2007

a to ti uz dneska doktorka takto presne stanovila, ze si v 5tt? lebo sak to by si mohla byt cca v 2-3tt, nie? 😅

zuzana_t
12. júl 2007

sa mi to paci s tym usg - len neviem, ci by som dovtedy vydrzala im to nepovedat 😀 😀 😀

avion
12. júl 2007

Manzelovi som nechala test v kupelke a ked prisiel z prace sa ma opytal ze co znamenaju II? a ci som to zabudla vyhodit do kosa alebo som to naschval nechala 😀 . Neodpovedala som mu ani na jednu z otazok, chvilu bol ticho (asi rozmyslal 😀 ) a potom ked pochopil sa rozplakal od stastia 😅

janette
12. júl 2007

Moja mama, ma o par dni 50 tku a otec mesiac po nej 55 rokov....., dostanu zabalenu tehu knizku odo mna aj od bracha 😀 , ten caka mimco 2 tyzdne po nas 😀 😀

tulka3
12. júl 2007

Ahojte,. Dnes som bola u lekara som v piatom tyzdni podla poslednej menstruacie aj rozmerov plodiku na ultrazvuku. male je ok, len ma pobolievalo v podbrusku a tvrdlo mi brusko.
Dali mi lieky a som na rizikovom, rovnako ako v prvom tehotenstve. No zatial sme im to nepovedali, ale uz sa na svokru chystam ja, snad nedostane infarkt. Pri prvom raze sa s nami zacala bavit az 3 tyzdne pred porodom, cize 8 mesiacov ticha, ale to este nebola svokra..

kuko7
12. júl 2007

zuzik: to stanovil konik podla poslednej MS 😉 neviem preco sa to tak rata,ale ani podla mna nie som v 5 😅 😀

tulka a kedy si mala poslednu MS? Ja 10 juna 🙂

emjee
12. júl 2007

kuko ak si mala prvy den poslednej ms 10.6 tak potom si dnes 4 tt + 4 dni a to je prebiehajuci 5tt, takze by to malo byt ok s tym ratanim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre