Ako oznámiť radostnú novinu?

bianca
9. júl 2007

Ahojte.Mozno tato tema uz je otvorena,ale ja som ju nenasla.
Prosim,prosim o dobry TIP ako oznamit dedkom a babkam ze budu stari rodicia...

kuko7
12. júl 2007

tak to som rada 😉

emjee
12. júl 2007

a ak si k 10.6 pripocitas 40 tyzdnov vyjde ti to iste co mas v pase - 16.3 😉

tulka3
14. júl 2007

Kuko7: ja som mala 4.6.2007, take mi porod vychadza okolo 11.3., aspon tak mi to dali to tehotenskeho preukazu.. Aj ked neviem, ci sa podla toho tak uplne riadit, kedze viem na 100%, ze som otehotnela 16.6...pri prvom tehu mi to ale ratali rovnakym sposobom a porodila som presne na termin, tak asi vedia, preco to tak rataju a bude to u mna fakt okolo toho 11.3... 😕

samayka
2. nov 2008

vidim ze do tejto temy uz dlho nik nezabrdol 🙂 tak sa chcem pochvalit ako som to povedala mojmu drahemu. vecer ked prisiel domov, som na stolik, do srdiecka zo sviecok a lentiliek, polozila take male topanocky a pozit. tehu testik. bolo paraaadne divat sa ako mu to dochadza.. on si totiz trdielko najprv v tom svieckovom svetle myslel ze to je pilnik na nechty 🙂)) ale ked som mu zazla svetlo a on to videl lepsie... to bol pocit.. plakali sme obaja este asi pol hodinu... len teraz neviem ako to povedat nasim.. este je to skoro, ale asi na mikulasa dostanu do topanocky k cibule a zemiakom aj nejake klbko na strikovanie 🙂))

munu
2. nov 2008

ahojte
tak my zijeme v anglicku a ked sme sa chystali na dovolensku domov na Slovensko, tak sme to chceli este predtym oznamit nasim rodicom, ze budu z nich stari rodicia, lebo sme nemohli vydrzat dokym dojdeme domov 🙂
tak som zavolala nasim a povedala som im, ze vlastne domov prideme traja, ale ze toho tretieho este neuvidia, az v marci 😀 , tak mama sa velmi tesila, ale aj to tusila, ze uz to coskoro pride...
a oco, ten sa straaaaaaasne tesil, lebo to je jeho prve vlastnokrvne vnucatko, kedze moj brat a sestra mali ineho otca predtym... len ja som jeho vlastnokrvna dcera, tak bol hotovy z toho...
a svokrovci, ked im to manzel oznamil, tak mama zareagovala, ze: Traja? Tak to beriete so sebou aj Milosa? (kedze sme isli na slovensko autom a Milos je brat mojho manzela) ... ale potom to pochopila, aj svokor a tiez sa velmi tesili 😀

samayka
2. nov 2008

to je tiez podarene 🙂 ja by som to ale nechcela povedat do telefonu 🙂 ja chcem vidiet tie reakcie live 🙂 uz sa neviem dockat, lebo moj tato bude tiez neskutocne dojaty, ja som jeho jedina dcera 🙂 skusime to na toho mikulasa, len neviem ci to do vtedy vydrzime 🙂

munu
2. nov 2008

no to teda neviem, ci to vydrzite 🙂 my sme boli v anglicku a na slovensko sme mali ist az tak o mesiac, tak sme to nemohli dovtedy vydrzat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre