Ako spoznáte že dieťatko kope?

meli65
7. dec 2006

Ahojte tehulky!

Som v 20.tyzdni a som zufala. Ja vobec neviem ake to ma byt, ked sa babo pohybuje, ked kope. Kazdy mi hovori, ze to urcite rozpoznam od bezneho pichania a tak. Ale ja neviem na co mam cakat. Neviem, ci to, co som v nedelu troska citila, ci to boli pohyby, alebo co ☹ A kde to kope...

mar23tinka
25. júl 2007

Ahojík, až začne kopat,tak to určitě poznáš-u mě to ze začátku bylo jen takový jakoby šplouchání 🙂,cítila jsem to jen já,asi za dva týdny po tom cítil už i tatínek když mi položil ruku na břicho šťouchání a teď už se mi viditelně hýbe a vybuluje břicho 🙂 🙂 Neboj,určitě se dočkáš a budou ty nejkrásnější kopance do bříška 😉

leni77
26. júl 2007

mar23tinka to napsala trefně. Já jen připojím, že za čas to bude někdy hooodně nepříjemný. Ale určitě budeš ráda jako já, že o prckovi zřetelně víš. Dneska je zatim lenoch a trošku mě nervuje, jestli je všechno OK.

cicka193
29. júl 2007

ahoj kocky. tak mna zaclo kopat male v 18,5 tyzdna, bolo to nadherne. a otecko to prvy krat pocitil v 19tom tyzdni, bohuzial som bola velmi chora, lezala som s horuckou 38,5 stupnov...a malinke bolo ovela aktivnejsie, tak sme s ocinkom boli zaroven aj radi, ze uz aj on to pocitil 🙂 no a teraz v 26tom tyzdni uz s nami normalne komunikuje ...je to neuveritelne

cica273
15. okt 2012

Ja ešte babo nemam ale tužim po tom strašne 😢

andysek111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolacopakova
12. jún 2013

no ja som nikola mam17 rokov a pred dvoma mesiacmi som potratila 5 mesacne dieta ato je uz dost velke babetko vsak ale treba dofat lebo aknie ket sa budes bat to vsak dobre nedopadne::: prepac mi ale neprajem to ani tebe ani nikomu inemu but sama sebov a hlavne treba dufat ano neboj sa to ani ja som nevediela ake toje ket babetko kope ale ti ho uz mozno citis ale nevies ako to je ze aki pocit to je vsak ??? uvidis ked budes v 6 -7 mesiaco moja sestra je ties tehotna mi sme dvojcata a jej babetko ostalo a ja som potratila

kacenka1979
12. jún 2013

Já osobně od cca 18 tt splouchani....od 19 tt.....bublání...v 19+4 slabé zdouchani které se nedá přehlédnout🙂 teď jsem 26 tt a kope jak protrzenej tak 6 denně....jinak na začátku kopal cca po 12 hod....

ined77
27. nov 2013

Dobrý večer maminky 🙂 ,

právě byl do naší vznikající Wiki knihovničky přidán nový článek https://www.modrykonik.cz/prvni-pohyby/.
Budu moc ráda, pokud se podělíte o Vaše zkušenosti i s ostatními nastávajícími maminkami, které na tento krásný okamžik zatím stále netrpělivě čekají.
Vaše zkušenosti a postřehy můžete psát přímo pod článek do okénka "Moje zkušenosti s ..".
Mockrát děkuji za Vaše příspěvky a všem přeji krásný večer 🙂.

@kacenka1979 @cicka193 @mar23tinka @leni77 ..a další 🙂

sonik05
27. nov 2013

První pohyby jsem vnímala jako když mi někdo dělá brčkem bublinky do břicha, pak se to podobalo takovému slabému ťukání a když už je miminko větší, tak je to hodně výrazné a splést se to nedá 😉 Chvílema se vyboulí bříško a u toho cítím takový nepříjemný tlak a nebo je to jen takový rychlý kopanec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre