Ako vyzerá krčok maternice v jednotlivých fázach cyklu?

janka9898
28. aug 2011

ahojte koceny potrebujem poradit uz googlim asi hodinku no nikde som to nenasla teda ak to dobre chapem tak krcok maternice je v case po menstruacii dlhy a tvrdi ako spicka nosu pocas ovulacie sa skracuje a po ovulacii aj do ms je zase dlhy a tvrdi tak nejak som to pochopila
no zaujma ma jedna vec ak spermia oplodnila vajicko a je tehu da sa to zistit podla krcku maternice mate s tmy niekto skusenost? ako vyzera krcok maternice po oplodneni dakujem za odpovede 🙂

tinki
28. aug 2011

@janka9898 ahoj, tak neodpoviem ti odborne, ale viem, že doktori podľa hmatu vedia zistiť, že či si pravdepodobne v tom, alebo nie si..

magic08
28. aug 2011

ak si tehu, tak krcok je nizko, je tvrdy a uzavrety.

janka9898
autor
28. aug 2011

@magic08 dakujem za odpoved asi to vyzera na tehu
@tinki 🙂

janka9898
autor
7. sep 2011

@magic08 ahoj prosim ta mozes mi este odpisat ze co znamena nizko znamena to ze je vysunuty blizsie von z posvy tak mam to mu rozumiet?? dakujem moc moc

magic08
7. sep 2011

nizko znamena, ze ho vies hned nahmatat, teda ano, je akoby "vysunuty blizsie von z posvy" 😀 Tak ako? Tehu?

janka9898
autor
8. sep 2011

@magic08 tak dakujem za odpoved asi je to tehu lebo presne krcek ako popisujes bazalna teplota sa drzi hore len ten test este neukjazal pockame do pondelka a dam vediet dakujeeeeem a uz tam mam aj taky hlien na nom takze co to mooze byt,
p.s. dufam ze intimnosti moje tu nikoho neurazaju.-)

magic08
8. sep 2011

tak to su celkom dobre znamenia 😀
drzim palce nech je to tehu 😀

magic08
8. sep 2011

@janka9898 ktory DC si dnes? a ktory den bola ovulka?

janka9898
autor
8. sep 2011

@magic08 45dc a ovulka neviem kedy☹

magic08
8. sep 2011

pfuha, tak to by ti uz test mohol ukazat //

janka9898
autor
8. sep 2011

@magic08 no hej len ja mam 35=40dnove cykly takze pred troma dnami este nic neukazal ale manzel mi kupil nie ten najcitlivejsi tych 10 ale iba25 takze mozno aj preto no uvidime v pondelok hi idem od mesta tak kupim test dalsi inak nemam ani teraz cas tam skocit🙂)

magic08
9. sep 2011

aha, no tak to ti este mohol test neukazat, ak mas tak dlhe cykly. ja som mavala pred tehu 32 dnove cykly a test mi uz ukazal este pred prichodom mrchy slabe ciarky. Teraz neviem ako to bude so mnou lebo este od porodu sa mi cyklus neobnovil, tak cakam a cakam 😀
tak mylsim na teba a daj vediet ze ako testovanie dopadlo

janka9898
autor
10. sep 2011

@magic08 jasne ze dam vedie tlen som sa rozhodla ze uz nekupujem ziadny test idem rovno ku gynde nech ma pozrie a hotovo radsej tam zaplatim 3eura za to ze ma zoberie ako stale testy

janka9898
autor
18. sep 2011

@magic08 tak a je to tam som tehula dakujem za pomoc.-)))

gerich
18. sep 2011

to sa vam nezda nefer vyuzivat pohotovost na gynde na urcenie tehotenstva aby ste nemuseli kupovat test??? ja som dr na gynde, pracujem tam 24 hod a maju sa tam riesit AKUTNE pripady

janka9898
autor
18. sep 2011

@gerich ja som nebola na pohotovosti ale u svojej gynekologicky ktora mi zobrala krv a zaplatila som tam 11eur aby ma zobrala skor tak neviem kde ste pochopili ze som bola na pohotovosti a dobre som urobila lebo som do dnes lezala na gynde v nemocnici s podozrenim na mimomaternicove takze som dobre spravila tak neviem co to riesite ked nie je pravda ze som na pohotovosti bola oki?

janka9898
autor
18. sep 2011

@gerich a kupovala som 10testou ziadny mi neukazal ze som tehu a chcela som mat istotu a tuz som ziskala az po odbere krvy u svojho gynekologa nie na pohotovosti

gerich
18. sep 2011

@janka9898 tak pardon, všimala som si len čas, kedy ste to napisali, nevsimla som si, že to bolo pisané 10.9, myslela som, že dnes o 12:14

janka9898
autor
19. sep 2011

@gerich nic sa nestalo len treba si najskor overit fakty a potom sudit.-))

lucyke
13. sep 2012

chcem sa opytat mozem byt tehu ak mam krcok maternice pootvoreny a makky? a ako vyzera krcok maternice tesne po oplodneni ci hned stvrdne alebo moze byt este makky pretoze posledny menzes bol kratsi ale silnejsi ale krcok stale makky dakujem za odpovede

sunshine5
19. sep 2012

@magic08 a co to znamena uzvarety? to je citit na dotyk? Dakuujeeeem 🙂

sunshine5
19. sep 2012

@magic08 a co to znamena uzvarety? to je citit na dotyk? Dakuujeeeem 🙂

magic08
19. sep 2012

@sunshine5 myslis, uzavrety krcok co znamena? krcok je uzavrety pocas celeho tehu a je citit na dotyk...

sunshine5
19. sep 2012

@magic08 ja cakam (uz b som nechcela) mrchu okolo 26eho, od ovu citim bolesti v podbrusku, pichanie vo vajecniku a kazdy jeden den. Avsak krcok mam podla mna vyssie a je tvrdy s tou dierkou v strede akoby 🙂
Takze asi nie ten pozadovym stav aky by som chcela mat :( sak?

ivanapd
31. dec 2012

Ahoj baby, prosim vas co znamena uzavrety krcok? ze v strede sa neda nahmatat ta branka, dierka v nom? a co znamena ze je nizsie? dakujem

bordulka
31. jan 2013

@ivanapd ahoj, ked je krcok uzavrety, tak tu branku nahmatas skor ako ciarku, "nevopchas" tam prst, vacsinou je to ked je krcok tvrdy ako spicka nosa a nizsie je ked ho lahko dociahnes 🙂

katra52
31. jan 2013

@bordulka
ahoj bordulka 🙂 vieš mi poradiť prosim ťa? dnes som 6dpo a krcok mám tvrdý a vysoko skoro ho neviem ani nahmatat...čo to znamená?

bordulka
31. jan 2013

@katra52 zatial to znamena iba,ze si po ovu 🙂 ked zacne maknut a otvarat sa a bude vysoko,tak sa blizi mrcha, ked ho lahko dociahnes a stale bude tvrdy aj v case mrchy, je tam moznost ze je to tehu 🙂

katra52
31. jan 2013

kiežby som už bola tehu🙂 tá neistota mesiac čo mesiac má zabíja a este mám aj dr. flegmatika :/ o kedy by mal klesať ak by som náhodou bola tehu?

katra52
31. jan 2013

@bordulka
to bolo tebe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre