• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čínska tabuľka na určenie pohlavia - ako vám vyšla?

4. januára 2015 
inka to som si nasla tu na týchto strankach že každých 7rokov ci ako,,skus pozret par stran dozadu tam to najdes...
1. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
pri prvom našom dieťati nám to vyšlo podľa tabuľky správne, teda - chlapec.
pri druhom dieťatku, ktoré teraz každým dňom očakávame a podľa sľubov tabuľky by to mal byť opäť chlapec, avšak podľa niekoľkých sonografických vyšetrení sa nám vždy potvrdilo dievčatko. tak som sama zvedavá :slight_smile:
1. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to vyslo presne opacne.Ked som cakala svoje prve dieta mal to byt podla tabulky chlapec a narodila sa nam dcerka a teraz mi vychadza ze to ma byt dievca a podla UZV je to chlapcek tak uvidime po porode.Aj manzel bol som na UZV a videl ze mu tam nieco trci....
5. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melonik mne to v tej tabulke vychadza tak ze podla poslednej ms je to chlapec ale ked kuknem kedy sme babo urobkali tak je to dievka :grinning:
5. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite na 100% my višlo podľa retiazky ked som sa držala aj pri malej aj teraz aj každemu znamemu
to funguje určite
5. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi 89- no ahojky mala som ti dat vediet ze ako to dopadlo ze co nakoniec budem mat lebo uz to vieme budeme mat CHLAPCEKA a podla cinskej to malo byt dievcatko :slight_smile: tak som aj tak trosicku rada ze mi to nevyslo :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boibacik..co je to ms?nechapem a na UZV hovorili ze cakate co?
5. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melonik ms je menstruacia heh ako sa to v tej tabulke rata???od ms abo od pocatia??inak cakame dievca
5. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám to podľa čínskeho kalendára vyšlo. :slight_smile:
6. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja čakám chlapčeka aj podľa sona aj podľa čínskej tabuľky. Veľmi sa tešíme a ľúbkame ho. :wink:
6. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,neviem ale podľa tabuľky môj synček mal byť dievčatko :grinning: od začiatku pritom jasný chlapec no a tentokrat to má byť znova dievčatko,tak uvidíme,lebo tatik chcel dcerku už pred tým :wink:
6. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, moze mi niekto napisat, kde tu cinsku tabulku najdem?? dakujeeeeeeeeeem :wink:
7. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas jakub podla kalendara je krasna natalia :grinning:
7. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne nevyšla, podľa tabuľky chlapec a čakáme dievčatko..
23. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam to vyslo pri oboch detoch :slight_smile:
28. sep 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nevyšla. Podľa tabuľky má byť chlapec a čakáme dievčatko.
1. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gajana1 • 1d, 20tt • Dnes o 22:09
Ahojte chcem sa spytať či viete niektora niečo o teorii sedemrocnej krvi a či niekomu vyšlo posľa toho pohlavie

veronika13 • 1d, snž • Dnes o 22:22
môžeš napísať bližšie o čo ide? počujem to prvýkrát
28. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne nevysla, podla tab malo byt dievcatko, a je to krasny usmievavy chlapcek :wink:
30. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počujte kočky... No mne jedna paní robila to s tým prstenom, vyšiel jej že to bude chlapec a vyzerá to tak že to aj chlapec bude.... Ale potom nám to skušala ešte dalej a povedala že budem mať dvoch chlapcov... Nom a ja strašne chcem minimálne 3 deti a strašne chcem aspon jedno dievčatko... Čo si o tom myslíte???? Inak chlapček mi na teraz vychádza aj podla všetkých tabuliek.
30. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa to robi s tym prstenom?
30. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula, mne to robila kamoska s tym prstenom, a vyslo mi dievca, a nakoniec to bol chlapec.
30. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej???? No mna ta paní namotala že jej to vyšlo so všetkými zatial... Tak dúfam že budem výnimka :sweat_smile: Ako nemyslím to, že budem mať teraz chlapčeka, ale to že budem mať v živote len dvoch chlapcov a nič iné....
30. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ti vyslo aj dvom kamoskam.
30. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mne pri prvom vyšlo a teraz nie.už som sa tešila,že to bude na striedačku a po sone som sa vyviedla z omylu,budem mať plný dom chlapov.
30. nov 2009 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...mne to tiez nevy6slo, tesila som sa na dievcatko....a nakoniec chlap ako hora :slight_smile: ale teraz som stastna ze mam chlapca....
30. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...mne to podla cinskej tabulky vyslo :slight_smile: a sesternici tiez :slight_smile:
30. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mne vyšlo dievča a sú to dvaja chalani :grinning:
30. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa spytat kde najdem cinsku tabulku?
6. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mne to podľa nej pri prvom bábätkú nevyšlo a teraz este len uvidíme čo to bude :slight_smile:
7. feb 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok