Čínska tabuľka na určenie pohlavia - ako vám vyšla?

elizet
29. jún 2009

Chcem sa spýtať, či vám vyšlo pohlavie podľa čínskej tabuľky.

macalc
7. feb 2010

Tak mne to vyslo vychadalo dievčatko a aj mame maleho anielika 🙂)))

star444
7. feb 2010

Ahojte, vedela by mi niektora z vas vypocitat, ci to bude chlapcek alebo dievcatko? podla UTZ mam termin porodu podla jedneho lekara 15.8. a podla druheho 14.8. pohlavny styk som mala 14.11 a 20.11. v ktorom z tychto dni doslo asi k oplodneniu? lebo vacsina tych tabuliek sa riadi, podla dna oplodnenia, aspon dufam, ze som to dobre pochopila. dakujem

lante
7. feb 2010

star, stačí mesiac kedy si otehotnela a koľko si mala v tom mesiaci rokov....teda na čínsku tabuľku

inak u mňa vyšla na 100% 😝

fatimuska
8. feb 2010

všetky tabuľky mi vychádzalo dievčatko..asi 4, a je to chlapček🙂

stojdulka
8. feb 2010

ahojte 🙂 ...dúfam, že tie tabulky sú spolahlivé...chceli by sme aby to bol chlapec, tak by bola škoda ked už som partnera doslovne nútila pridržiavať sa termínov v tabulke aby nám to teraz nevyšlo... ☹

mirkaa11
8. feb 2010

No tak mne to nevyšlo absolútne. Podľa čínskej tabuľky malo byť prvé bábo dievčatko a aj druhé dievčatko a obaja sú chlapci. 😀 😀 😀 A teraz mi vyšlo, že to má byť chlapec, tak dúfame, že aj tentokrát to bude naopak a bude konečne baba! 😉

janyka
8. feb 2010

My sme mali mať prvé podľa tabuľky chlapca a máme dievku 😀 ...podľa mňa blbosť 😝

monika0001
10. feb 2010

sesternici vzchádza dievčatko no čaká chlepčeka... 😉

liluu
12. feb 2010

podľa tabuľky mám čakať na dievča, ale mám utz fotku chapčeka. takže nevychádza.

vefi89
12. feb 2010

aj mne vychádza dievka a predsa to je chlop....
možno to znamená, že nasi chlapi budú zženštilí 😀 😀 😀 😀 😀

anajocka
13. feb 2010

sami chlapci sa rodia, nam to tiet nevyslo, podla tabulky dievca a bude chlapcek, v mojom okoli vsetky kamosky cakaju chlapcov

deni80
21. feb 2010

tie cinske tabulky sa pozeraju tak, ze v ktorom mesiaci zena otehotnela a vek matky pri porode 😉

katka22r
21. feb 2010

deni mne bolo povedane ze vek matky kedy otehotnela a tak mesiac v ktorom sa dieta narodi a mne tak vyslo 😀

cmuky82
21. feb 2010

mne podla tabulky vysiel chlapec a chlapceka aj cakame 🙂

ivanka85
22. feb 2010

nam to nevyslo, podla tabulky vraj dievcatko, ale cakame chlapceka

dzeny73
22. feb 2010

nevyšlo to ani v jednom z troch prípadov.Keď mali byť dievčatá- sú chalani a keď ukázalo na chlapca,narodilo sa dievčatko🙂)))))

pimpulienka
5. apr 2010

podľa čínskej tabuľky chlapček, podľa morfo ultrazvuku a 3D - dievčatko, takže tak 🙂

jenie123
5. apr 2010

ani nam to nevyslo, podla tabulky chlapcek a podla 3dcka dievcatko.. 🙂

aleangela
22. apr 2010

ahojte ja som v 17tt.v čínskom kalendári mi vychadza,že budem mať chlapca.teraz 11.maja mam ist do poradne to už budem mať 20tt tak som zvedava či sa dozviem čo budeme mať.

zuziqu
19. máj 2010

ahojte. ja som v 19.tt. a čakám štvrté dievčatko. V čínskom kalendári mi všetky tri vyšli no teraz by som mala mať chlapca a podla sona je to dievča. A podľa krvi mi prvá nevyšla ale tie ďalšie áno.

lilijana
20. máj 2010

ahojte, mne to podľa tej čínskej tabuľky vyšlo mal to byť chlapček a aj to je resp. bude chlapček 🙂

nikollette
20. máj 2010

Mne vyšlo to čo mám 😉

aleangela
21. máj 2010

ahojte mne čínska tabuľka ukazuje na chlapčeka,v poradni mi bolo povedane,že bude asi chlapček tak sa nechame pekvapiť... 😀

magdal1
23. máj 2010

pri prvych dvoch detoch mi vysla, pri 3. dietatku nie 😀

kattusska
23. máj 2010

Myslim, ze je to tak 50 na 50, ja som mala mat dievcatko a mam chlapceka a moja svagrina to iste 🙂

mili
28. máj 2010

mne to dvakrat vyslo, aj moje sestre. ale moze to byt len nahoda. urcite by som sa na to nespoliehala na 100%.

betina1984
29. máj 2010

Mne vychádzal chlapček a mám dievčatko. Teraz mi vychádza dievčatko a dúfam, že ak sa teraz zadarí, bude to chlapček...

bronia13
30. máj 2010

mne to ani raz nevyslo, pozajtre rodim 3 krat tak uvidime ci aspon tento raz to vyjde 😉

anxuska
31. máj 2010

no pri chlapcovi malo byt dievca a teraz pri dievčati chlapec tak 2x nevyšlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre